Potężny „antysemityzm” w Polsce. Przyjaciel Kaczyńskiego, Daniels, pluje na Polaków i grzmi: „Tego trzeba zakazać” [VIDEO]

Jarosław Kaczyński oraz Jonny Daniels i kukła Judasza. / foto: Twitter
Jarosław Kaczyński oraz Jonny Daniels i kukła Judasza. / foto: Twitter

„Wirtualna Polska”, „Gazeta Wyborcza” i media izraelskie jak „Times of Izrael” donoszą o potwornym „akcie antysemityzmu”, który miał miejsce podczas celebrowania Świąt Wielkiej Nocy w Polsce. Sprawa jest na tyle „poważna”, że głos zabrał sam Jonny Daniels.

– Dzieci w Pruchniku świętują Wielkanoc inscenizacją linczu na Żydzie – czytamy na wp.pl. – Najpierw kukła Żyda wisi na latarni, później dorosły mężczyzna ciągnie ją po ziemi, a biegnące z tyłu dzieci okładają ją długimi kijami – kreśli z kolei gazeta.pl.

O czym mowa? O starej tradycji „sądu nad Judaszem”, czyli biciu kukły Judasza, która obecnie praktykowana jest w małej miejscowości w Polsce. Choć praktykowana to dużo powiedziane – w tym roku odbyła się po raz pierwszy od 10 lat.

Co ciekawe media polskojęzyczne nie piszą o tym, że jest to sąd na zdrajcą, ale że chodzi o bicie Żyda. W podobnym tonie utrzymane są artykuły w prasie izraelskich. – Polski tłum bije i wypala kukłę Judasza w kapeluszu, ultraortodoksyjnego Żyda z pejsami – pisze „Times of Israel”.

Głos w sprawie postanowił zabrać nawet Jonny Daniels, a więc wydaje się że sprawa urosła do rangi problemu narodowego – wszak mowa o przyjacielu naczelnika państwa. – Przy takim gównie zastanawiasz się, jak ludzie zyskują złe imię. Ta odrażająca tradycja musi zostać zakazana – grzmi Daniels.

Poniżej nagranie z poprzedniego takiego wydarzenia w Pruchniku, które miało miejsce w 2009 roku.

43 KOMENTARZE

  • akazać w Polsce to trzeba ale tej anysemickiej danielskiej mendy,

 1. Jaki tam potężny, skoro prawie cały Polski Sejm jest we władaniu Izraelitów. Gość ma urojenia 447.

  • Daniels,Polacy i nasi koledzy z Iranu sugerują wam zaprzestania obrzydliwej tradycji purim: wieszania Hamana i jego rodziny.

 2. To wszak miś z misia, na miarę naszych możliwości, my tym misiem zatkamy gęby niedowiarkom. Jou.

  Żydek nie oglądał misia, powinien obejrzeć.

  • Jak Danielsowi nie podobają się polskie obyczaje, to niech zabiera swoje zabawki i swoich pobratymców do Izraela. Już patrzeć i słuchać nie można tego żydowskiego Dyzmy.

 3. Daniels, o.d.p.i.e.r.d.o.l sie od polskiej tradycji i obrzedow.
  My wam nie mowimy jak macie obchodzic wasze odrazajace swieta.
  Nie zgadzamy sie na rytualne mordowanie dzieci, ale nie wypowiadamy sie oficjalnie na ten temat. Powtarzam ; O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE

 4. Ciekawe czyj agent / „pożyteczny” idiota zapoczątkował ten zwyczaj?

 5. Hahaha tradycja to tradycja ta jest super jak siebie nie podoba won do siebie

 6. również dzieci żydowskie w św. purin w bożnicy wie. szają na szu. bienicy hamana tj. goja chrześcijanina,
  sierżancie Daniels, powinien pan to zabronić żydom!

  youtu.be/BUdG4wu0cS0?t=697

 7. To oburzające, że chrześcijańskie dzieci w Polsce zachowują się podobnie jak żydowskie dzieci, które w święto Purim wieszają kukłę Hamana… :-)))))))))))))))))))))))

 8. Kto to jest ten „semita” – wytłumaczcie ludziom, bo może ich „antysemityzm” wynika z niewiedzy.

 9. Ten Daniels jest żydem ale nie jest Semitą więc spokojnie, bez posądzenia o antysemityzm mogę mu napisać: won obleśna szujo, jesteś tu gościem to się jak gość zachowuj. WON.

 10. Chociaż taka tradycja jest nonsensowna to aż dziw bierze, że chcieliby bronić kogoś takiego jak Judasz, synonim zdrajcy za parę groszy. Jakoś nie widać tam pejsów.

 11. to polska wersja wieszania Hamana – tradycji żydowskiej. Dawniej postać Hamana często przedstawiana była w sutannie. Warto wiedzieć skąd to się wzięło.

 12. Trzeba jeszcze sprawdzić czy Marzanna nie jest Żydówką, bo dumni nosiciele okazałych belek we własnym oku odkryją nowy akt antysemityzmu.

 13. jesli jakas żydziucha ma problem z Polskimi zwyczajami, to wypad do siebie

 14. nie jestem zobowiazany do tego, by jakiegos wspolczesnego pseudozyda kochac, a wiec moge o nich mowic to co przedstawiaja swoimi osobami.
  Tak prywatnie daniels, wytlumacz sie kanalio ,dlaczego zydzi krzyczeli by jezusa ukrzyzowac, bez celu mordy nie otwieracie, tylko po to by miec zyski.

 15. a moze kukle daniellsa powiesic, zyd to zyd, nikt po nim plakac nie bedzie,jak jego podobizna wisiec bedzie.

 16. Milczeć antysemici, Daniels locuta causa finita!

  Swoją drogą, o tym panu nie ma nawet hasła w Wikipedii,
  a spotyka się z nim premier, prezydent i prezes Polski…
  Kim on k… jest?!

 17. Ja również jestem za zakazem takich podłych praktyk ale pod jednym warunkiem ,: zamiast kukły Judasza , powinna tam być kukła tego Danielsa aby dokładniej zobrazować podłość żydostwa i całego judaszowego plemienia…

 18. „ten zwyczaj nie wpisuje sie w ta rubryka” .. podobnie jak zydzi z nkwd mordujący polaków pa zakończeniu wojny – pan daniels powinien raczej wyjechac z tego strasznego kraju pietnującego naród wybrany – do sokubywania innych

Comments are closed.