Tragiczna sytuacja mężczyzn na całym świecie. Brakuje 23 milionów kobiet! Różnica jest dramatyczna

Brunetka w łóżku/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Brunetka w łóżku/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

To prawdziwa katastrofa dla światowej populacji mężczyzn. Na świecie już teraz brakuje 23 milionów kobiet. Naukowcy z Narodowej Akademii Nauk Stanów Zjednoczonych mówią wprost, sytuacja jest zła i będzie się pogarszać.

Co najgorsze, sytuacja najgorzej wygląda w najludniejszych krajach świata czyli Indiach i Chinach. Od lat 70tych, aż do 2017 roku różnica stosunku kobiet do mężczyzn wyniosła odpowiednio 11,9 i 10,6 milionów. Trend związany jest z między innymi z selektywnymi aborcjami, których dokonują kobiety w wyżej wymienionych krajach. Córka oznacza bowiem ogromne koszty dla rodziny, która będzie musiała m.in. wyprawić wesele.

Według informacji podawanych przez „Le Figaro”, stosunek płci naruszony jest obecnie w 12 krajach świata. Jest tak między innymi w Wietnamie, Hong Kongu, Tunezji ale także, co może być zaskakujące, w Czarnogórze i Albanii.

Jak podkreślają eksperci, sytuacja jest tragiczna nie tylko ze względu na niską populację, ale przymus ekspansji mężczyzn do innych krajów. Mężczyźni z Indii czy Chin będą zmuszeni wyruszyć do innych krajów, aby tam poszukiwać kobiet do wspólnego życia. Najlepszym wyborem nie tylko ze względów ekonomicznych będzie Europa, gdzie stosunek kobiet do mężczyzn jest równy. Równie „zagrożone” mogą być kraje wschodu czyli Rosja i Ukraina, gdzie liczba kobiet znacznie przekracza mężczyzn.

Źrodło: Le Figaro / NCzas.com

22 KOMENTARZE

 1. więcej mężczyzn niż kobiet? Idzie wojna, zawsze gdy jest więcej mężczyzn niż kobiet wybucha wojna. A jeszcze nam zabierają kobiety muslimy.

 2. Nie tragiczna sytuacja mężczyźni. Mężczyzna zawsze sobie poradzi.
  Tragiczna sytuacja nieudaczników i frustratów , którzy sobie nie radzą i zawsze będą narzekać na muslimów i murzynów.

  • a ty tępy frustracie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Tragiczna sytuacja ciapatych i skośnookich bo ich jest więcej niż kobiet i to oni mają problem.

  • debilu, to jest prosta matematyka, jest nadwyżka 23mln mężczyzn, którzy NIGDY nie znajdą żon, bo one po prostu się nie narodziły. I bycie ogarniętym nic tutaj nie zmieni. A co do frustracji to ona raczej może być wynikiem tej chorej sytuacji, a nie skutkiem.

 3. Dyskalkulia jest podobno zadka przypadloscia, ale nie rozumiec roznicy ile jest to 23 miliony w stosunku do 3,8 miliadrow to ciezka przypadlosc pseudoredaktora MJO ktory sam nie umie ocenic wartosci tego psudonaukowego newsa. Dla pozostalych dyskalkulikow brakuje ~0,006 kobiety na mezczyzne w skali swiata.

  • Koro,
   W takiej Szwecji jest już 120 mężczyzn na 100 kobiet i w Niemczech podobnie. Tym niemniej wielu mężczyzn (nawet heteroseksualnych) nie jest tam już zainteresowana kobietami w celu ożenku.

    • Małżeństwo jest skrajnie niekorzystną umową prawną, właściwie zabezpiecza tylko kobietę. Niewierna kobieta i tak po rozwodzie dostanie dzieci a Ty widzenia raz w tygodniu i alimenty.

 4. …no co jak co, ale to naprawdę nie jest mój problem… poza tym muzoli powinno się całkowicie zlikwidować…naprawdę.. oczywiście, są muzułmanie, którzy są w porządku, ale tych to jest kilka promili… reszta jest zagrożeniem… śmiertelnym zagrożeniem…i powinno się ich wyciąć w pień, a świat stałby się znacznie spokojniejszy…

  • wobec 56 odmian płci coraz trudniej się połapać i trzeba uważać bo można pokryć kogoś przez pomyłkę
   ja się już w tym pogubiłem

 5. Kolejne bzdury dla gimbusów od gimbusa. Matura to bzdura, dramatyczna sytuacja: 23 000 000/7 600 000 000*100%= 0,3% niedoboru statystycznie i globalnie. Zagrożony gatunek, koniec świata i matematyki na poziomie 4 klasy.

 6. Bez przesady z tą wspaniałością i niezbędnością kobiet. Można się obejść. Najgorzej gdy hormony buzują. Po 35 roku życia jest już spokojnie i są inne priorytety. Widzę to po sobie.

  • To że widzisz coś u siebie, nie oznacza że należy to uogólniać . Ja , mimo 65 lat , nadal jestem aktywnym samcem , z tym samym parytetem na pokrywanie od ponad 50 lat !

 7. Nie róbcie takiej paniki.
  Nie zabraknie kobiet. Wiele zachowuje się teraz ja ścierki, tak że mężczyźni i tak nie będą ich chcieli na dłużej. Kilka takich kobiet starczy na stu chłopa i więcej.
  Poczytajcie sobie o MGTOW i innych kreatywnych odpowiedziach na feminizm.
  Nowoczesność czyni kobiety obrzydliwymi i niepotrzebnymi. Nawet 20-latkowie mają już teraz często inne niż kobieta priorytety. A jak już się z nią zadają to chcą się tylko zabawić i puścić kantem.
  Problemem dorastających teraz pokoleń nie jest brak kobiet tylko rosnąca niechęć do kobiet.
  Środowiska konserwatywne muszą zdać sobie z tego sprawę bo sytuacja zaczyna być groźna z punktu widzenia demografii.

Comments are closed.