Atak islamistów w Monachium! Zaatakowali rakietnicami ludzi idących do kościoła

Flaga Niemiec z islamskim półksiężycem/foto: YT
Flaga Niemiec z islamskim półksiężycem/foto: YT

Atak islamistów w Monachium! Zaatakowali rakietnicami ludzi idących do kościoła krzycząc „Allahu Akbar”. Co najmniej 24 osoby zostały ranne.

Atak imigranckiej młodzieży został oczywiście przemilczany przez postępowe niemieckie media.

47 KOMENTARZE

 1. Przykre,kiedy tych co się karmi własnymi rękami, są pierwszymi, którzy je ” odgryzają”.
  My też, przekonalismy się o tym na na własnej skórze /447/.

  • Niestety ale ma Pani rację. My też niebawem się o tym przekonamy. Mam tylko nadzieję, że wyciągniemy wnioski z nadmiernej tolerancyjności zachodu. 11-05-2019, okaże się w Warszawie. Pozdrawiam. CWP!

 2. A to jest pokłosie nowozelandzkiej rzezi dokonanego przez lewackich ateistów.

  • Niejeden islamista ma na swoim koncie osobiste zamordowanie więcej, niż te 50 osób w NZ. A takich islamistów jest wielu.

  • Co ty pierdzisz ? Przecież oni od dawna już rżną chrześcijan na wszelkie możliwe sposoby

   • Ci koziodupce dokładnie od 1750 lat zabijają chrześcijan.

    • A tzw. chrześcijanie rżną innowierców już od IV wieku n.e.

     • i jeszcze za mało – za najeżdżane Podole, mordowanie mężczyzn i branie polek w jasyr a potem sprzedawanie na targu niewolników w maroku

  • O, czy by wcześniej nie zabijali chrzescijan?
   O Poludniowym Sudanie oczywiscie nie słyszałeś?
   To efekt przekierowania nienawisci, z Izraela na EUrope, przez izraelskie sluzby.

  • Jakiej rzezi durniu? W Nowej Zelandii była normalna akcja odwetowa, która należała się tym muslimskim odmóżdżeńcom, którzy co chwilę mordują chrześcijan na całym świecie.

 3. Naiwność i brak wiedzy historycznej. Islam i kultura zachodu nigdy nie będą razem kooegzystować w pokoju.

  • Lewica chce „poprawiać” świat: tworzy „małżeństwa” tej samej płci, zabija niewinne dzieci oszczędzając morderców, a w omawianym przypadku próbuje bez względu na cenę łączyć islam i kulturę Zachodu.

 4. Volenti non fit iniuria (łac. chcącemu nie dzieje się krzywda).
  Jeszcze niedawno w bardzo wielu miejscach w Niemczech wisiały transparenty „Herzlich willkommen Flüchtlinge” lub po angielsku „Welcome refugees”. Politycy na czele z Makrelą odmieniali to przez wszystkie przypadki.
  Mają więc co chcieli. Do roboty leniwe szwaby. Biedni uchodźcy czekają na zasiłki. Bo jak będziecie szwaby podskakiwać to biedni uchodźcy zrobią wam kęsim, kęsim.

 5. To była jedna osoba, w zasadzie mało wiadomo na ten temat, 25 rannych według MSZ Chorwacji (to była msza po chorwacku), oficjalna wersja była, że ten mężczyzna w średnim wieku pochodzenia afrykańskiego był chory psychicznie. W sumie trudno się nie zgodzić, że każda osoba dokonująca tych zamachów jest chora psychicznie, ale tło religijne też może istnieć…

  • Nie jest chora psychicznie, bo stosując taką wykładnię, automatycznie uniewinniamy islamistów. Islam to, jak pokazuje wieloletnia praktyka, niebezpieczna sekta, kwalifikująca się do delegalizacji z cywilizowanego kraju. Członkowie sekty, jak to sekciarze, są zindoktrynowani, ale nie są chorzy psychicznie, odpowiadają za swoje czyny.

  • Nie prawda to co piszesz to mit. Większość osób które dokonują tych zamachów jest całkowicie zdrowa psychicznie. Oni kierują się po postu tzw. ideą nadwartościową czyli pewnym przekonaniem ugruntowanym przez ich religię. Idea nadwartościowa nie jest przejawem choroby psychicznej np. schizofrenii tylko zwykłego fanatyzmu religijnego a do tego żeby być fanatykiem nie potrzeba psychozy.
   Podam przykłady.
   1. Zamachowiec ze Sztokholmu – przeprowadził zamach bo uważał że tak nakazuje mu religia (wyeliminować niewiernych). Czy jest to przejaw choroby psychicznej? Absolutnie nie. Jest to pewien pogląd ideologiczny który on wyznaje ale damo stwierdzenie że zabijam w imię Allaha to za mało by mówić o chorobie psychicznej – każdy może mieć poglądy jakie chce. Dlatego on też był zdolny do poniesienia odpowiedzialności karnej, co stwierdzili biegli.
   2. Zabójczyni tej dziewczynki z Rosji – ucięła głowę dziewczynce którą się opiekowała i podpaliła mieszkanie. Uczyniła to bo słyszała głos Allaha który nakazał jej zabić dziecko. Czy jest to choroba psychiczna? Jak najbardziej. Z resztą pani posiadała od 2003 roku obszerną historię leczenia psychiatrycznego schizofrenii. W związku z tym że do zabójstwa zmusiły ją omamy słuchowe nie mogła odpowiadać (zgodnie z ekspertyzą z instytutu serbskiego) i trafiła do zamkniętego zakłady psychiatrycznego.
   Tak więc to że dany czyn wydaje nam się nienormalny to nie znaczy że osoba która go popełniła jest chora psychicznie. Większość zamachowców więc to okazy zdrowia psychicznego a są jedynie fanatykami mającymi radykalne poglądy a poglądy to nie objaw choroby.

  • Redakcja, jak widać, potrafi mile nas zaskoczyć i wydobyć coś ciekawego jako pierwsza.

    • Masz jeszcze wyszukiwarkę yahoo, bing, ask, baidu, aol, wolframalpha, dukdukgo i yandex

    • Ano na Twoją prośbę sprawdziłem. Napisz „munich firectacker”. Ja dostałem filmik sprzed 21 godzin na YouTube i ileś tekstów. Sam się dorżnąłeś, drogi kolego o rety.

 6. Mogę prosić o źródło infomacji? BO nigdzie tego nie widzę, nawet w niemieckih mediach.

 7. Musimy zacząć chorować prosiaki i w czasie ramadanu, wyprowadzać je na spacer. Wkoncu Pawlak też sobie spacerował z pastowanym kabanem po lesie to i my możemy sobie pospacerować z pupilem po mieście a że się nam zerwie i pobiegnie do meczetu by pochrumkać sobie z innymi wieprzami, to już nie nasza wina….

 8. Witamy w swiecie klaunow, szkoda ze ta cala makrela nie dostala rakieta w ten swoj paskudny ryj.

 9. Islamski Socjalizm czyli muzułmańska wersja Nazizmu została ukierunkowana tym razem przeciwko wszystkim białym.

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 10. Sprawa jest ogólnie znana. Facio odpalił fajerwerk i zawołał ‚Allah akbar’. Okazało się, że jest psychicznie chory, choć najwyraźniej nie aż tak, jak redakcja NCzas.
  Ihr seid Volliditen und Luegner!

 11. po angielsku napisali że zaatakowali fajerwerkami a ta strona tłumaczy rakietnicami kurła jest różnica między dwoma słowami rakietnica kojarzy mi się z wyrzutnia rakiet typu RPG a nie wyrzutnia fajerwerków

Comments are closed.