Winnicki o pisowsko-żydowskiej nagonce na Polaków. „Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów? Nie będziemy bezczynnie patrzeć jak władze zaszczuwają niewinnych obywateli” [VIDEO]

Robert Winnicki na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl
Robert Winnicki na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl

‪Robert Winnicki na swoim koncie na Facebooku wypowiedział się na temat pisowsko-żydowskiej histerii jaka zapanowała w mediach po „sądzie nad Judaszem” w Pruchniku. „Nie będziemy bezczynnie patrzeć jak władze zaszczuwają niewinnych obywateli na polecenie środowisk żydowskich!”‬ – napisał prezes Ruchu Narodowego.

Przypomnijmy, że w Wielki Piątek w Pruchniku odbył się doroczny „sąd nad Judaszem”. Wtedy zebrani uczestnicy chcieli ukarać zdrajcę Judasza. Wielką kukłę zdrajcy włóczono po ulicach, bito cepami, a na końcu ją spalono i wrzucono do rzeki. Ten zwyczaj jest już kilkusetletnią tradycją.

W państwie „Polin” takie tradycje jak widać są zabronione. Lewicowe media i kierownictwo PiS wpadło w panikę.

Sprawą zajmuje się policja. Głos w sprawie zabrał szef MSWiA Joachim Brudziński, a także Światowy Kongres Żydów i Konferencja Episkopatu Polski. Joachim Brudziński na Twitterze pisał wprost, że ludzie w Pruchniku nie mogą być „o zdrowych zmysłach” skoro zabrali na ten tradycyjny obrzęd dzieci.

Jeden z liderów Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy i szef Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki, na swoim koncie na Facebooku napisał co myśli o tym panicznym ataku na tradycję wielkanocną z XVII wieku.

„Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów? Czy każde zmarszczenie brwi izraelskiego dziennikarza musi budzić panikę polskich ministrów, nadgorliwe reakcje Episkopatu czy akcję prokuratury?” – pytał oburzony na Facebooku.

„Dosyć terroryzowania polskiego życia publicznego!” – dodał.

Robert Winnicki dodatkowo napisał, że wspomoże mieszkańców Pruchnika.

„‪Nie będziemy bezczynnie patrzeć jak władze zaszczuwają niewinnych obywateli na polecenie środowisk żydowskich!‬” – podkreślił i zapowiedział na dziś na godz. 13.00 konferencję prasową ws. nagonki na mieszkańców Pruchnika.

Źródło: Facebook/ Twitter

56 KOMENTARZE

 1. Po co taka wielka awantura o Judasza na Podkarpaciu?
  Przecież takie poważne antysemickie akcje, jak próba budowy przez Chińczyków autostrady została zlikwidowana w porę i Chińczycy zostali ukarani, nic nie zarobili, stracili. A usiłowanie wybudowania przez Chińczyków antysemickiego kanału Wisła – Odra. Zduszona została w zarodku dzięki ambasadorowi USA.
  Czego wam goje jeszcze potrzeba?! Wyeksportowania do Chin 10 tys. antysemickich „Piorunów” (to taka polska wersja stingera mająca zasięg 6 km, lepsza od amerykańskiej 1,2 km.)!? (Prywatnie powiem, że wyeksportowałbym 100 tys.)
  Interwencja całego cywilizowanego świata pewna!
  A tak, jakoś się żyje… Ale dobrze, nie martwcie się, już tam wymyślą jakąś nową piątkę jarkową.
  Zauważyliście, że niema już „transformacji ustrojowej”, zamykania zakładów pracy i gigantycznego bezrobocia, wprowadzaniA planu Sachsa-Balcerowicza, likwidacji ustawy Wilczka, „prywatyzacji”?
  Teraz MUSZĄ dawać coś atrakcyjnego! Tylko trzeba MĄDRZE WYBRZYDZAĆ.

 2. TRZEBA PiSowcom UKRÓCIĆ ICH WSZECHWŁADZTWO PRZYCIĄĆ IM PAZURY ŻEBY PAMIĘTALI O OJCZYŻNIE PATRYJOTYŻMIE I POLAKACH BO IM SIĘ W GŁOWACH POPRZEWRACAŁO !!! GŁOSUJCIE NA KONFEDERACJE UGRUPOWANIE PATRYJOTYCZNO CHRZEŚCIJAŃSKO PRAWICOWE !!!

 3. Jak Nowaków dom – Nowaków,
  Tak jest Polska – dla Polaków!
  Skoro kolonializm znika
  (Afrykanów jest Afryka),
  To Europa bez Michników
  Będzie też – Europejczyków!

  Nowakowie, gdy nie mogą
  Rządzić w domu swym, do kogo
  On należy? Dom – powtórzę –
  Ich, ich własny!?… W lewym chórze
  Słychać ciągły fałsz buraków:
  „Polska nie jest dla Polaków.” (!)

  Dla Nowaków mir w ich domu –
  To Nowaków dom! Nikomu
  Bez Nowaków zaproszenia
  Wejść nie wolno… (Nic nie zmienia
  Nawet miliard kłamstw lewaków.)
  A więc: Polska dla Polaków!

 4. Panie Robercie. Zróbcie porządek z Jakubiakiem. Sprowadza Wam do KONFEDERACJI syjonistow. Tego człowieka należy się pozbyć razem z jego kukułczym jajem. Nikt nie będzie głosował na kolejna partie syjonistyczna. To jest chora i obrzydliwe. Żydzi Won z Polski.

  • Prawicowi żydzi są prawilni jak zacny ekonomista Milton Friedman, który pomógł Chile wydobyć kraj z komunistycznej zapaści. Takich żydów nam trzeba jak Milton, natomiast bolszewickie lewactwo należy zwalczać i potępiać.

 5. CZemu lewicowe media nie piszą o aferze w roli głównej fundacja Otwarty Dialog i tfu Kozłowska!!!

 6. Niech Kaczyński czy jak mu tam..Kalkstein wypowie się na remat ustawy USraela 447 sojusznika ale nie naszego……i czołgania się przez pełzanie przed żydowstwem …Danielsami Żorżetami…i stawaniem na baczność jak jakiś żyd puści bąka..

Comments are closed.