Wstrząsające wyznanie byłego pilota CIA. „Na księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi” [VIDEO]

UFO koło księżyca i John Lear/fot. YouTube/UFOmania - The truth is out there
UFO koło księżyca i John Lear/fot. YouTube/UFOmania - The truth is out there

Były pilot CIA John Lear opublikował ostatnio szokujące oświadczenie. Wynika z niego, że na naszym naturalnym satelicie, księżycu żyje ćwierć miliarda ludzi. Znajdują się tam tajne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

Księżyc jest od lat potajemnie kolonizowany przez mieszkańców naszej planety oraz obcych cywilizacji. John Lear twierdzi, że żyje tam 250 mln osób.

Według byłego pilota CIA, obok ludzi żyją przedstawiciele pozaziemskich humanoidów. Miasta i laboratoria znajdują się głównie pod powierzchnią księżyca. Wszystko kontrolowane jest przez rząd USA.

Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych – poinformował Lear.

John Lear był jednym z najbardziej znanych pilotów CIA i kapitanem US Air Force.

Źródła: youtube.com/koniec-swiata.org

26 KOMENTARZE

  • Te podziemne laboratoria udowadniają, że Ziemia jest płaska, i dlatego są schowane.

  • Energia ta zasila codziennie naszych rodaków w punktach doładowań, zwanych potocznie monopolowymi. Dzięki temu nasz kraj prężnie się rozwija i jesteśmy zieloną… tfu… jabłkową wyspą.

 1. 250 mln ludzi, rozumiem gdyby to było 25 tys. ale ubytku ćwierć miliarda ludzi nie dałoby się nie zauważyć – do tego ludzie to nie króliki i z kilku tysięcy nie zrobi się po 40-50 latach ćwierć miliarda. Może ten Pan nadal pracuje w CIA i celowo dezinformuje podsycając temat UFO. Dzięki czemu rząd może sobie testować nowe zabawki i nikt się niczego nie domyśli – tak jak to było z bombowcem B-2 Spirit chociażby.

 2. Taaak. A imć Twardowski pobiera od wszystkich podatek od nieruchomości i z tych pieniędzy PiS spłaci żydowskie roszczenia. Tak było, nie zmyślam.

 3. Jest taki komiks, oparty na „przemyśleniach” Danikena, w którym księżyc był zamieszkałą bazą insektoidów. Polecam, może jest na allegro.

 4. Za publiczne kłamstwa powino się wypaląć gwiazdę dawida na czole, aby nikt w przyszłości nie miał złudzeń.

 5. Przecież zrobiono już o tym film: Iron Sky. Niemcy po IIWŚ wynieśli się na niewidoczną stronę Księżyca.:)

 6. Ma bardzo wybujałą fantazję i mógłby pisać scenariusze do filmów na których by zarobił

 7. Ziemia jest płaska, Księżyc to hologramy, inna wersja że ma podziemne bazy w których żyją inne cywilizacje….co jeszcze ciekawego dziś przeczytam? Że PIS to tak naprawdę jedna wielka ustawka? A może oni to też hologramy? Heh jakże byłoby fajnie obudzić się któregoś dnia w takiej normalnej rzeczywistości bez tego całego syfu. Ale takie rzeczy to chyba tylko na Księżycu :)

 8. I on jeszcze żyje?Faceci w czerni jeszcze do niego nie dotarli,dziwne?!Jeżeli jest to prawda nikt by nie pozwolił mu wyznać prawdy,Max Spiers -mówił prawdę ,nie żyje,Stanley Kubrick-pokazał w filmach prawdę ,nie żyje,a agent CIA wyznaje prawdę o księżycu-kłamstwo do potęgi entej FEJK szyty dużymi literami Jeżeli są tam bay to tylko bazy OBCYCH cywilizacji,którzy obserwują i chronią naszą ziemię.

 9. Kiedyś, paręnaście lat do tyłu istniało zaszczytne czasopismo ,,Skandale”
  Bardzo fajnie że są kontynuatorzy i bajkopisarze jak nczas.
  Nisza musi być zapełniona.
  Aha w takim razie film ,,Iron Sky” to nie sci-fi ale dokument ?

 10. To pewnie stamtąd przybyli do Niemiec ci legendarni „naziści”, którzy rozpętali drugą wojnę.

Comments are closed.