Obrzydliwe kłamstwa amerykańskich mediów na temat marszu przeciwko ustawie 447. Wg nich była to „największa antyżydowska demonstracja w ostatnich latach”

Marsz #STOP447. / foto: Twitter: Tomasz Kalinowski
Marsz #STOP447. / foto: Twitter: Tomasz Kalinowski

Amerykańskie media bezmyślnie powielają kłamstwa z artykułu Associated Press na temat marszu przeciwko ustawie 447. Według agencji była to manifestacja antysemitów, którzy nie chcą „żydowskim rodzinom zwrócić majątku, który straciły w czasie zagłady”.

Autorką kłamliwego artykułu jest Vanessa Gera, ta sama która Marsz Niepodległości opisywała jako demonstrację faszystów, rasistów i zwolenników „dominacji białych”. Praktycznie każde zdanie w jej artykule to zwykłe kłamstwo, lub manipulacja.

Już na początku tekstu Gera pisze „Tysiące polskich nacjonalistów przemaszerowało pd ambasadę amerykańską …..by zaprotestować przeciwko naciskom na Polskę, by zrekompensowała Żydom, majątek utracony przez ich rodziny w czasie Zagłady”.

Pisanie o marszu nacjonalistów ma wywołać jednoznaczne skojarzenia w Ameryce, że chodzi o jakich faszystów, czy nazistów. Pisanie o majątku rodzin Żydów jest kłamstwem wprost. Nie chodzi o żadne rodziny, bo sprawa dotyczy majątku bezspadkowego. Z definicji więc wynika, że chodzi o majątek tych, którzy zginęli i spadkobierców, a więc rodzin nie pozostawili. Ustawa 447 Kongresu oznacza wsparcie roszczeń żydowskich organizacji, które chciałby przejąć majątek po zmordowanych polskich obywatelach, z którymi nie miały nic wspólnego.

Dalej Grave pisze o rosnącym w Polsce antysemityzmie, i że marsz przeciwko ustawie 447 był jedną z największych antyżydowskich demonstracji w ostatnim czasie. Jak pisze autorka skrajnie prawicowi demonstranci głoszą, iż USA nie ma prawa mieszać się w nasze wewnętrzne sprawy, i że amerykański rząd stawia „żydowskie interesy ponad interesami Polski”.

Jako ekspert cytowany jest lewak Pankowski z organizacji „Nigdy Więcej” zawodowo trudniący się tropieniem rasizmu i nazizmu. Cytowany Pankowski określa marsz jako „prawdopodobnie największą otwarcie antyżydowską demonstrację w Europie w ostatnich latach”.

Dalej Gere opisuje, iż niektórzy uczestnicy marszu mieli na sobie koszulki „Nie przepraszam za Jedwabne” i dodaje, że chodzi o masakrę jakiej dokonali na Żydach Polacy.

Gere pisze, iż Morawiecki powtarza hasła uczestników marszu i twierdzi, że to Polakom należą się rekompensaty. W jednym amerykańska dziennikarka ma rację. Pisze ona, że Polska jest jedynym krajem, który nie uregulował spraw majątku zagrabionego przez komunistów. Przytacza słowa Gideona Taylora, szefa Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej, który twierdzi, że polska gospodarka czerpie korzyści z zagrabionego majątku.

72 KOMENTARZE

 1. Antysemityzm czyli żydowskie narzędzie szantażu politycznego sfabrykowanego przez żydów finansujących lewaka Adolfa Hitlera. Nie ze mną te antysemickie numery.
  Róbmy uczciwe interesy na wolnym rynku jak równy z równym.

  Polecam książkę pt „Wall Street i Hitler” autor Antony Sutton
  „Tematem niniejszej książki jest transfer potężnych środków finansowych z zachodnich banków do pokonanych po I wojnie światowej Niemiec. Środki te pozwoliły na budowę międzynarodowych karteli chemicznych, stalowych czy elektrycznych. W powstałych dzięki temu firmach, takich jak m.in.: I.G. Farben, Osram, A.E.G., Ford Motor, I.T.T. czy Opel strategicznymi udziałowcami były zachodnie firmy i instytucje finansowe, które zaangażowały się w manipulowanie politycznymi wydarzeniami doprowadzając Hitlera do władzy. Korzystając następnie z uprzywilejowanej pozycji w najwyższych kręgach nazistowskich Niemiec, poprzez transfer niezbędnych do rozpoczęcia wojny technologii, finansów i patentów budowały machinę wojenną Hitlera oraz bez żadnych utrudnień zbijały fortunę na produkcji wojennej dla wszystkich stron konfliktu.”

  • Kopiuj-wklej, kopiuj-wklej – 20 razy wklejasz ten sam tekst o książce, o której sam autor stwierdził, ze na opisane w niej sensacje nie ma żadnych dowodów. Nie lepiej przeczytać coś więcej?

   • Syjonizm nie ma przyszłości, i wielu zwykłych i NORMALNYCH Żydów to rozumie!

    • A to ma jakiś związek z moim komentarzem? Oczywiście, jak chcesz możemy też o syjonizmie podyskutować:)

   • Tomek 12/05/2019 at 16:55
    Kłamiesz lewaku, książka zawiera od groma dowodów i rzetelnych źródeł informacji na temat finansowania przez zachodnich finansistów politycznej działalności Adolfa Hitlera w celu pozyskania uprzywilejowanej pozycji firm na regulowanym rynku III Rzeszy. Dobrze wiedzieli kogo finansowali i jakie ma plany wobec żydowskiej diaspory.
    Antysemityzm jest sfabrykowaną martyrologią amerykańskiej finansjery w celu przyszłych korzyści polityczno finansowych. W tym samym czasie finansowali Rewolucje Bolszewicką i Związek Sowiecki przejmując kontrole nad Rosją.

    • Dziecko… Sam Sutton twierdzi, że to jego teoria, a ty dowodu od tezy autora nie umiesz nawet odróżnić. Mocna w analizie dokumentów nie jesteś, co pokazuje choćby to, jak głupio dałaś się wczoraj nabrać w sprawie notatki z WikiLeaks.

     Kompromitujesz się w każdym stwierdzeniu, choćby że „dobrze wiedzieli, jakie Hitler ma plany względem Żydów”. Dziecko, w latach 30 tych to sam Hitler nie wiedział, że będzie Żydów zabijał, bo plany były by wspierać ich emigrację. Dopiero od 1939 zaczęły się getta i przesiedlenia, od 1941 masowe pogromy, od 1942 masowe gazowanie. Historii najpierw trochę poznaj, a potem wchodź w polemikę.

     • Lewacka dziecinko, masz tu fragment wywiadu z Antonym Suttonem

      – Przejdźmy do tematu wspierania niemieckiej maszyny wojennej, z którą walczyliśmy w latach 1941-1945. Czy moglibyśmy zacząć od tematu finansowania Hitlera w latach 1922 – 1923, kiedy starał się on zdobyć władzę w Niemczech?
      AS- Finansowanie Hitlera w latach 1922 – 1923 pochodziło tylko częściowo z Niemiec. Jednym z najbardziej znanych Amerykanów sponsorujących Hitlera był Henry Ford. Dostał on nawet medal w 1938 za udział we wspieraniu partii nazistowskiej. W 1923 po nieudanym puczu Hitler trafił do więzienia, a od 1933 rozpoczął się nowy etap w dochodzeniu Hitlera do władzy.
      I –rozpoczęło to nowy etap w dochodzeniu Hitlera do władzy.
      A co w sprawie finansowania kampanii wyborczej Hitlera w 1933?
      AS – Tą sprawą zająłem się bardzo wnikliwie. Wśród wielu zaświadczeń o przelewach bankowych znalazłem kilka, które skierowane były na konto Rudolfa Hessa w banku w Berlinie. To były pieniądze przeznaczone na finansowanie dojścia Hitlera do władzy w marcu 1933. I wśród tych transferów pojawiły się nazwy takich firm jak IG Farben, której zaangażowanie jest dobrze znane, ale również German General Electric, pozostająca pod kontrolą General Electric w Stanach oraz OSRAM.
      I – Jakie było powiązanie pomiędzy OSRAM a GE?
      AS- International GE w Stanach miało udziały w GE w Niemczech i kontrolowało udziały OSRAM w Niemczech.
      I – Czy jakieś inne amerykańskie korporacje wspierały Hitlera w dojściu do władzy?
      AS – Ależ oczywiście. Standard Oil, miała techniczne powiązania z IG Farben. Niemcy nie mogliby przystąpić do wojny w 1939 bez tetraetylu, niezbędnego do podniesienia oktanowości paliwa używanego w lotnictwie. Niemcy nie mieli technologii na jego wyprodukowanie. Był on produkowany w Stanach i przesyłany do Niemiec. Standard Oil wyszedł z pomysłem hydrogenacji paliwa, która okazała się niezbędna dla Niemiec w latach 30-ych, – czyli podniesienia jakości benzyny – tego rodzaju wiedza była przekazana Nazistom. ITT, na przykład, było bardzo blisko związane z nazistami prze osobę dr. Schroedera, który był szefem ITT w Niemczech. ITT kontrolowało fabryki nie tylko produkujące komponenty elektryczne, ale także fabrykę produkującą samoloty bojowe.

     • Gula, dzieciaku… Henry Ford był Żydem, naprawdę?:) Ba, był niezłym antysemitą. Przecież ty nawet nie ogarniasz, co przeczytałaś i co tu wklejasz bezrefleksyjnie… Gdzie masz tych Żydów i te dowody?:)

     • Tomek 12/05/2019 at 18:18
      Lewacka dziecinko, teraz dowiedz się kim byli właściciele Standard Oil.

     • Gula, głuptasku, Standard Oil? Że niby Rockefeller? No to już cię, dziecinko uświadamiam – Standard Oil, po pierwsze, to istniał do 1911 tylko – kojarzysz chociaż, kiedy do władzy doszło naziści?. W 1911 w wyniku tzw ustawy antymonopolowej tę firmę podzielono na 30 parę firm. W żaden z nich już Rockefeller nie miał istotnych udziałów w latach 30-tych.

      Taka śmieszna ta twoja „wiedza”:)

     • „W 1927 doszło do szeregu porozumień pomiędzy światowymi koncernami z branży chemicznej. I.G. Farbenindustrie podpisało umowę z amerykańskim koncernem naftowym Standard Oil dzięki której pozyskało technologię i doświadczenie w zakresie produkcji benzyny syntetycznej. Miało to duże znaczenie dla gospodarki Niemiec w wypadku konfliktu zbrojnego, gdyż kraj ten praktycznie pozbawiony był złóż ropy naftowej.”
      Dostępne źródło Wiki

      Coraz głupiej oponujesz jak na zdziecinniałego lewaka.

     • Dalszy ciąg rewelacji z dostępnej wszystkim Wikipedii:

      „W tym samym roku podpisano także umowę z kolejnym amerykańskim koncernem Alcoa (Aluminium Company of America), która pozwalała I.G. Farbenindustrie zastosować najnowsze technologie produkcji magnezu i aluminium. W latach następnych podpisywano porozumienia z firmami: DuPont (technologia produkcji benzyny ołowiowej), U.S. Industrial Alcohol Co. i jej podmiotem zależnym Cuba Distilling Co. (technologie produkcji etanolu przemysłowego). W 1938 r., dzięki zamówieniom państwowym i monopolistycznej pozycji rynkowej, całkowite obroty koncernu osiągnęły poziom 2,2 mld marek, aby w 1943 przekroczyć 4,2 mld.”

     • Dziecinko, Standard Oil zostało zlikwidowane w 1911. Późniejsze spółki, nawet jeśli przez pewien czas do tej nazwy nawiązywały, to nie Standard Oil. A przede wszystkim, Rockefeller ich już nie kontrolował. Sprawdź sobie historię tej firmy.

      Nie mówiąc już o tym, że jak sama napisałaś, owo porozumienie zawarto nie za czasów nazistow, bo w 1927.

      Zdajesz sobie sprawę, jakie bzdury tu bezmyślnie klepiesz?:)

     • Jedna ze spółek dalej występowała pod nazwę Standard Oil Company w skrócie Standard Oil.
      Cześć bogatych żydów przyczyniła się do holokaustu ziomków w Europie.

      Prawda zaczyna cie przytłaczać lewacka dziecinko z oderwanym mózgiem.

     • Gula, przytłacza to cię dzisiejszy wysiłek intelektualny. Naprawdę chcesz kontynuować? Dobrze. Wg ciebie ta spółka powstała ze Standard Oil (dobrze, że choć ten błąd skorygowałas, choć to najmniejszy błąd) była w posiadaniu Żydów, bo właścicielem był będący w posiadaniu Rockefellerow Chase Bank – tak napisałaś.

      No to kolejne wyzwanie intelektualne (żeby cię tylko główka nie rozbolała:) – ile od początku lat 30 tych Rockefellerowie mieli udziału w Chase Bank? 4%. Kurtyna.

    • Zerknę na tą książkę. Faktem jest, że do grudnia 1941 roku niektóre amerykańskie firmy handlowały z III Rzeszą nie przejmując się barbarzyństwem Niemców w Europie, np. dopiero po przystąpieniu do wojny USA niemieckie firmy opracowały swoją wersję napoju cola. O praniu nazistowskich zdobyczy przez Manhattan Bank słyszałem już jakiś czas temu. Chętnie zobaczę jakie tam są dokumenty i przykłady.

     • Amerykańskie firmy niektóre tak, ale twierdzenie na tej podstawie, że Żydzi finansowali Hitlera wysnuć może tylko paranoik co Żyda w swojej lodowce widzi. Albo ktoś kto na takich „bystrzakach” chce kasę zarobić wydając sensacyjną książeczkę.

     • Tomek 12/05/2019 at 18:19
      Kilka bogatych amerykańsko zydowskich firm wspierających lewaka Adolfa Hitlera wystarczyło, żeby zbudować socjalistyczny przemysł i machinę wojenną III Rzeszy zwróconą miedzy innymi przeciwko europejskim żydom.

     • Gula, głuptasku, jakich firm żydowskich wspierających Hitlera? Na razie wymieniłaś:

      – Henryego Forda, który nie był Żydem, za to znanym antysemitą

      – Standard Oil, które nie dość, że istniało do 1911, to firmy powstałe z jego rozbicia nie były kontrolowane już przez Rockefellera, a porozumienia z 1927, na które się powołujesz, nie zawarto z Hitlerem, ale z Republiką Weimarską.

      Znaj granice obciachu i odpuść:)

     • „W 1927 doszło do szeregu porozumień pomiędzy światowymi koncernami z branży chemicznej. I.G. Farbenindustrie podpisało umowę z amerykańskim koncernem naftowym Standard Oil dzięki której pozyskało technologię i doświadczenie w zakresie produkcji benzyny syntetycznej. Miało to duże znaczenie dla gospodarki Niemiec w wypadku konfliktu zbrojnego, gdyż kraj ten praktycznie pozbawiony był złóż ropy naftowej.”
      Dostępne źródło Wiki

      Niestety lewacki dzieciaku, nie wybronisz współudziału żydów w holokauście na ziomkach w Europie.

     • Hehehehe, tylko gdzie tu Żydzi? W firmie powstałej po Standard Oil? Nie ma. W Chase Banku będącym właścicielem tej firmy? 4%. U Guli w lodowce – zamiast ziemniaków, kapusty, marchewki i jajek sami Żydzi tylko:)

  • Sami odesłali z USA statek St. Louis z żydowskimi uciekinierami w Europie, którzy później w większości zginęli w holocauście. Bogaci nowojorscy Żydzi poparli tą decyzję bojąc się wybuchu antysemityzmu po przyjeździe dużej liczby Żydów do USA tak jak Irlandczyków wcześniej. Teraz mają czelność udawać jakieś oburzenie i wysuwać roszczenia w imię zamordowanych osób, z którymi nie chcieli mieć nic wspólnego.

   • Z tym statkiem masz akurat rację. Ale wymysły Suttona to jego tezy tylko, bez dowodów.

    • Tomek znowu sie Qurwisz? Zdziro!! A obciagnac eskimosowi lache to nielaska???? Przeciez dostales zaplacone!! Jak cie czosnki w pysk ruchaja??

     • Nie myślałeś o zmianie portalu? Jak tak cię kręci obciąganie lachy czy „ruchanie cię w pysk” to szybciej się zaspokoić gdzie indziej. Głupie pedały to nie mój klimat.

 2. Brak wiedzy w temacie, daje falszywy obraz.
  Obraz ,zaklamywania wszystkiego i na każdy temat po przez swoje odbicie
  w „krzywym zwierciadle””Złota trzcionka
  niedoinformowanych nieudaczników”.

  • Najwazniejsze,ze obecne byly masowo Kluby Gazety Polskiej.Zabraklo tylko blizniakow sieci,ktorzy dialektycznie wija sie i nie rozumieja,ze nie mozna odseparowac skali oslabiania kosciola ( czesto podstawnie) ze wzmozeniem urojen zydowskich. Czas najwyzszy opowiedziec sie po ktorejs ze stron. Po stronie Polski- to prosty test.Zwloka zaaowocuje koalicja Po i wiosennych wesolkow.

   • Nie, to była gorzka ironia, bo nigdy nie cieszy mnie, kiedy mój kraj przez kogoś dostaje po głowie.

    A ty merdasz już ogonkiem, zadowolony ze skutków działań, takich, jak ty?

     • Czytam niektore z twoich glupawych uwag i z pelna odpowiedzialnoscia za swoje slowa uznaje, ze jestes TOTALNYM KPEM.

     • To ja się cieszę, że Ty tak właśnie o mnie myślisz, bo gdyby było inaczej, to bardzo bym się zmartwił.

     • Nie. Lepsze jest skuteczne działanie, nawet jak w związku z nim nie drze się japy by wszyscy słyszeli i by próg 5% przekroczyć.

      A nieprzemyślane działanie, które szkody przynosi, to już od zdrady nie tak daleko.

     • Troszkę się zabredziłeś w tych swoich przemyśleniach. Najskuteczniejszym działaniem byłaby jasna deklaracja rządu, że w ramach zadośćuczynień, pracuje wyłącznie nad ustawą reprywatyzacyjną obejmującą wszystkich żyjących lub ich spadkobierców, którzy jeszcze żadnej rekompensaty za utracone wskutek wojny lub konfiskaty powojenne majętności nie otrzymali. Tu nadmienię, że „wypędzeni” dostali pełną rekompensatę od NRF i podobnie, jak Żydzi amerykańscy, spłatę których wziął na siebie rząd USA, do tej puli nie wchodzą. Mienie, które Państwo Polskie objęło Prawem Kaduka, nie jest przedmiotem jakichkolwiek rekompensat (tu dodam, że Państwo Polskie, w każdej ze swych form, zrobiło wszystko, co było w jej mocy, żeby do takiej sytuacji, że brakuje spadkobierców, nie dopuścić).
      Gdyby nasz rządek to zadeklarował, to żadna manifestacja nie byłaby potrzebna. Ale tego nie zrobił, na manifestację zostało nałożone Totenschweigen, na fora Konfederacji zostali spuszczeni różni Tomkowie, więc śmierdzi na kilometr. Manifestacja była prezentem dla rządka, żeby, jeżeli jest szantażowany, ten szantaż ujawnić i tym wytrącić oręż szantażyście. Rządek nie skorzystał, trzeba próbować dalej.
      A szantażyści będą oczywiście kontynuować nagonkę na Polskę, cokolwiek by się nie zrobiło (vide: napad na propozycję uchwały Kukiz’15).

 3. to walka dwóch obozów władzy zydzi europejscy kontra żydzi amerykańscy ! a manifestacja jak najbardziej była potrzebna i uadała się ! Polacy nic nikomy winni nie są i nie będą nikomu nic dawać dosyć tego ugrywania na wszystkich i na wszystkim byleby kasa była !

 4. dla zydow, leniwych cweli jest nadal aktualne haslo, by wzieli sie do roboty i nie zerowali na innych-arbet macht frei.

 5. Psy szczekają, karawana idzie dalej – Konfederacja, nasza racja! Wspaniale zorganizowana manifestacja, z klasą, kulturą, jeszcze Polska nie zginęła!

 6. Co w tym antysemickiego? Poza tym nie ma żadnego dowodu na to, że ci ludzie z tych organizacji faktycznie są Żydami.

 7. Syjonistyczne media w USA, Polsce od lat wciskają ludziom propagandę, kłamstwa, głupoty, poprawność polityczna, LGBT …

 8. Większość mediów w USA jest w rękach żydowskich i realizują interesy żydowskie.

  „Żydzi przedkładają żydowskie interesy nad interes Stanów Zjednoczonych i najwyższy czas, aby Żyd w Ameryce uświadomił sobie, że najpierw jest Amerykaninem a dopiero później Żydem.” – Richard Nixon

  „Żyd stoi w opozycji do planów gojów… Żydowska natura jest autokratyczna… Kontrolując źródła informacji światowych Żydzi zawsze mogę przygotować umysły odbiorców na swój następny krok. Największe odkrycie jakie nas czeka to jak fabrykowane są wiadomości i jak służą przygotowaniu umysłów całych narodów do konkretnych celów.” – Henry Ford

  • „W prasie widać wyraźny wpływ semitów. Próbują dokonać dwóch rzeczy. Po pierwsze wprowadzić komunizm, a po drugie dopilnować, że wszyscy biznesmeni niemieckiego lub nieżydowskiego pochodzenia zostaną wyrzuceni z pracy. Stracili całkowicie anglo-saską koncepcję sprawiedliwości i myślą, że można wykopać kogoś z pracy bo ktoś inny nazwie go nazistą.” – Generał S. Patton

   „Judaizm to marksizm, to komunizm… Nie bez powodu judaizm zrodził marksizm.” – Harry Watton, żydowski suprematysta w „Plan Dla Żydów i Odpowiedź Wszystkim Antysemitom” 1939

   „Show biznes to przedłużenie żydowskiej religii.” – John Lennon w wywiadzie z 1966

 9. Kochani, odwiedzajcie różne – tzw patriotyczne, tzw prawicowe, tzw polskie strony – szukajcie tam komunikatów o Marszu STOP S.447 JUST: tam, gdzie o nim milczą, albo gdzie na to bardzo ważne patriotyczne wydarzenie plują – już nigdy więcej nie wchodźcie, bo to nie są „media” POLSKIE: to taki sprawdzian – jak i to, kto z posłów był na tym Marszu oraz jak to, czy ustawa blokująca RABUNEK POLSKI zostanie przyjęta, czy nie – w końcu, jak to czy inwazja syfu spod znaku lgbt wedrze się do Szkół, czy nie.
  PIS i tutaj – tak samo, jak żeby zatrzymać łajdactwo i szaleństwo niejakiego Tszaskowskiego w szkołach – ma większość w Sejmie i Senacie, może szybko choćby nawet i w pośpiechu tj w nocy przyjąć stosowną ustawę blokującą Trzaksowskiemu jakąkolwiek możliwość deprawowania UCZNIÓW ale i blokująca jakąkolwiek możliwość OKRADNIĘCIA POLSKI PRZEZ ZDZICZAŁE PAZERNE ŻYDOSTWO !!!!!!

 10. Krotko: Won z zydowska agentura ktora obecnie ma w Polsce wladze! Czyli : Prezydent Duda .premier Morawiecki, Kaczynski i to cale PiS !!!!!!
  W USA sa prowadzone tajne rozmowy na temat wyplaty zydom odszkodowan!!!!Rzad w tej sprawie oklamuje Polske i Polakow!!!!!
  PiS, – ich nazwa prawdziwa to Polakozercy i Syjonisci!!! Obecnie doprowadzaja do depopulacji Polski!!!!!

  • Jaki melancholijny nick.. Odnosi się do uczucia wyobcowania w domu, w którym nie ma klamek?:)

 11. gazety i w ogóle media są sterowane przez parchlaków zupełnie jak w Polsce, tak samo powielali kłamstwa o wtc, o Saddamie że ma broń atomową a nie miał, sterują w ten sposób tępymi masami którym nie chce się docierać do prawdy przez internet, to takie same brednie jak „polish death camps” prezidę Braka „obierak-banana/o’bambusa” Obsrammy

 12. Na marsz przeciwko 447 Just

  Kiedy dwadzieścia feministek
  Z drutu wieszaki rozwiesiło,
  To ponad miesiąc me(n)diów wszystek
  Męczyło nimi, że aż mdliło.

  Kiedy dwadzieścia bananami
  Pod muzeum się poobjadało,
  Ich zdjęcia stały się „newsami”,
  Których przez tydzień było mało!

  Lecz kiedy przeszło przez Warszawę
  Także dwadzieścia… lecz tysięcy,
  Marsz przemilczano. Nie ciekawe?!…
  Jak nie, to będzie nas tam więcej!!!

  • Nie masz racji Srala. Kłamie, nie pisze prawdy. Natomiast faktem jest, że środowisko wokół tego portalu to generalnie, z małymi wyjątkami, banda idiotów. Nikt Polsce ostatnimi laty takiej szkody w świecie nie zrobił, jak ci debile tym marszem.

 13. Może byłby ktoś zdolny stworzyć filmik po angielsku odkłamujący te artykuły? Poza tym myślę że przeciętny amerykanin ma w nosie nawet nie wie gdzie Polska leży.

 14. Jakiekolwiek prostowanie i protestowanie przeciwko jadowi płynącemu się ze światowych żydowskich i żydolubnych gadzinówek jest bez większego sensu.

  Gdybyśmy mieli autentycznie polski rząd to powinien on zajmować się nie prostowaniem jadu (to jest bardzo głupie zajęcie), ale przy każdej możliwej okazji – PODKREŚLANIEM PRAWDY. Np. Światowe gadzinówki mówią o marszu nacjonalistycznych antysemitów – POLSKI premier i prezydent dziękują uczestnikom marszu za patriotyczna postawę. Przepraszam, dzisiaj patrząc na Dudę, Morawieckiego czy Kaczyńskiego to czysta fantastyka. Ale, kto wie, może marzenie pokoleń Polaków w końcu się spełni?

  Jedyny sens ma marsz nie 20tys. a 100 tys. Polaków z jeszcze ostrzejszymi hasłami. Należy jednak pamiętać, by te hasła jasno mówiły o konkretach, że to Żydzi przy wsparciu USA chcą dokonać rabunku polskiego majątku oraz o niesłychanym barbarzyństwie, rasizmie i trybalizmie takich żądań. Należy unikać jak otwartego ognia w magazynie z amunicją haseł ogólnie mówiących coś o Żydach w stylu „Oni są tacy albo owacy”. To muszą przypilnować organizatorzy.

  PS.
  Zwracam uwagę, że taką żydolubną (=antypolską) gadzinówką stała się – obok z dawien dawna TVNazi – TVP, w szczególności TVPInfo, nazywane ku naszej hańbie mediami narodowymi. . To jest dopiero paranoja i schizofrenia (kulturowa). To po pierwsze.

  A po drugie, dzisiaj widać jasno, że żydopisowska narracja jest zgodna z narracją światowych gadzinówek. Uzgodnione ???

  Światowe żydowskie i żydolubne (czyli większość) oraz krajowe, żydopisowskie media i politycy mówią wiele o rekompensatach za żydowski majątek itp. czy jak POPiS o jakiś odszkodowaniach wojennych. Jednym słowem kluczą, kręcą i bezczelnie, po chamsku kłamią tylko po to, by szersza opinia światowa nie dowiedziała się, że chodzi o mienie bezspadkowe (bezdziedziczne).

 15. Autor artykułu, podpisujacy sie JS, twierdzi: „Amerykańskie media bezmyślnie powielają kłamstwa z artykułu Associated Press na temat marszu przeciwko ustawie 447″.

  Bezmyślnie? A nie UMYŚLNJIE?

  Dalej autor oświadcza:”W jednym amerykańska dziennikarka ma rację. Pisze ona, że Polska jest jedynym krajem, który nie uregulował spraw majątku zagrabionego przez komunistów. Przytacza słowa Gideona Taylora, szefa Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucyjnej, który twierdzi, że polska gospodarka czerpie korzyści z zagrabionego majątku”.

  A więc na koniec artykułu autor jednak twierdzi, że ta baba pisze prawdę? Autor zgadza się, że to prawda, że Polska zagarnęła majątek Żydom i polska gospodarka czerpie korzyści z tego majątku?

  • Też sadzę, że przynajmniej część tych mediów robi to umyślnie, celowo.

   Autor JS ma problem z jasnym formułowaniem myśli. I tak, winien wyraźnie rozdzielić:
   PRAWDĘ, że”… Polska jest jedynym krajem, który nie uregulował spraw majątku zagrabionego przez komunistów…” od żydowskich KŁAMSTW na temat tzw. majątku pożydowskiego będącego de facto mieniem bezspadkowym.

 16. O godz.5 rano na portalu Yahoo był artykuł na temat wczorajszego marszu.O 5 czasu amerykańskiego.Pod nim było ponad 2tys komentarzy-prawie wszystkie w jednym tonie:żydowskim złodziejom Polacy mówią Won.O 9 rano artykuł wisiał na Yahoo,ale bez komentarzy.Boją się.W środę posiedzenie sejmu,kiedy zobaczymy naprawdę kto jest kto?(mam nadzieję,że będzie procedowana Ustawa Michalkiewicza i Rzymkowskiego),a już jutro przylatuje do Wa-wy wysoka delegacja złodziei aby wyłudzić chociaż trochę.

 17. Same kłamstwa, ale czego się można było spodziewać? Na marszu nie było ani antysemickich haseł na banerach, ani antysemickich przemów.

  • Trzeba było myśleć, jeszcze przed marszem, jak antypolskie siły wykorzystają marsz. Teraz tylko zostaje opłakiwać szkody.

 18. to łone, te Amerykany, jeszcze nie widziały dużej manifestacji; jak się okaże, że te nasze łone dzisiaj nie tylko oddadzą guziki, ale spodnie i majty (pos…ne) opuszczą poniżej kolan, to jak Polska stanie, długa i szeroka, a Polacy krzykną w tym samym czasie, np. w południe, „won z Polski złodzieje i sprzedawczyki”, to się mogą zdziwić; najwyższy czas obudzić się z letargu i pogonić w knieje tę bandę antypolską; Polski i Polaków racja, to KONFEDERACJA; nie ma alternatywy dla wolnej, silnej, bogatej, w wierze ojców Polski; nie ma;

 19. Jest napisane w Piśmie Świętym „Po owocach ich poznacie”. W tym kontekście należy oceniać organizatorów marszu przeciwko ustawie 447. Ten marsz był, jak teraz widać, wielkim błędem. Wydaje się, że środowisko narodowe jest mocno zinfiltrowane i „podpuszczane” przez ruską (i nie tylko ruską) agenturę. Teraz dobrze widać, już po marszu, że wyrządził Polsce ogromne szkody. A panowie Braun, Korwin i Spółka działają nie w polskim interesie.

  • czyżby? a jak zostaną spuszczone ostatnie (usr…ne) kalesony i majty, to co wtedy zostanie? powinieneś jeszcze dodać cytat o nadstawieniu drugiego policzka; ciekawe tylko po kiego były wyprawy krzyżowe?

Comments are closed.