Hollywood chciał nakręcić film o rotmistrzu Pileckim. Warunek był jeden. Miał być Żydem

Rotmistrz Pilecki przed komunistycznym sądem.
Rotmistrz Pilecki przed komunistycznym sądem.

Słynne Hollywood chciało nakręcić film o polskim bohaterze rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Synowi rotmistrza postawiono jeden warunek. Rotmistrz miał być Żydem.

Taką informację przekazał dziennikarz Wojciech Sumliński podczas debaty w Morawicy pod Krakowem na temat stosunków polsko-żydowskich.

Wojciech Sumliński otrzymał tę informację od syna polskiego bohatera, Andrzeja Pileckiego w 2007 r.

Rotmistrz Witold Pilecki żołnierz wojny o wolną Polskę (1981-1921) oraz z bolszewikami (1920) a także żołnierz wojny obronnej (1939) zgłosił się na ochotnika, żeby trafić do niemieckiego obozu koncentracyjnego i zaświadczyć o panujących tam warunkach. Otrzymał taki rozkaz od gen. Grota-Roweckiego, dał się ująć w łapance i trafił do Auschwitz. Uciekł stamtąd i przekazał informacje o tym piekle. Po wojnie został aresztowany przez komunistyczne władze za działalność niepodległościową, skazany na karę śmierci i stracony w 1948 r.

Według informacji przekazanej przez Andrzeja Pileckiego ważni panowie z Hollywood pofatygowali się do Polski, w celu odbycia wstępnych rozmów o filmie o rotmistrzu Pileckim.

Przekonywali, że rotmistrz ma korzenie żydowskie, tylko syn o tym jeszcze nie wie. Kiedy Andrzej Pilecki zaprotestował, poradzili mu, żeby dobrze się zastanowił. Andrzej Pilecki nie zgodził się na zmianę narodowości ojca.

Wojciech Sumliński tak komentuje, ten niedoszły film: „Powstałaby historia o żydowskim bohaterze, który ucieka z ‚polskiego’ obozu koncentracyjnego i w końcu dopadają go ci straszni Polacy”.

Źródło: W Realu

22 KOMENTARZE

  • Masz rację,takie karkołomne bzdety może wymyślić tylko Lucyfer.Filmy z hollywoodu to cuchnący czosnkiem i siarką „kolorowy ściek pomyj”.

  • 100/100 Oczerniali Polskę i będą oczerniać, za dużo zainwestowali aby przestać.

 1. Artykul co prawda sprzed pol roku ,ale…pokazuje na jakie dno upodlenia spadla Polska.

 2. A trzeba dodać, że to właśnie Żydzi sądzili, torturowali i skazywali Polaków na śmierć po II WŚ, a potem ci żydowscy badyci zamiast zostać osądzeni „dzięki” Gomółce (miał zresztą żonę Żydówkę) dostali przywilej ucieczki w 1956 i 1968 roku z Polski bez rozliczania ich zbrodni. To od tantych lat ukazywali się na całym świecie, jako ci wygnani z Polski. Ich dzieci iu wnuki w to uwierzyły i kontynuują nienawiść do Polaków. Każdy Polak powinien być tego świadomy.

  • prawda bo to była żydokomuna/judeobolszewia bo tuzy komunistyczne począwszy od żydków marx/engels przez leninów/trockich skończywszy a SBokach żydowskich z PieRdLa powojennego w Polsce, no można jeszcze wspomnieć żydokapitoli z usa Rockefeller, Rotschildy o współczesnych Sorossiarzy

  • Moja Babcia w 1968 roku ukrywala dwie rodziny zydowskie w chlewiku za domem. ZOMOwcy i ludzie Moczara robili lapanki na osoby zydowskie!! Nawet wstawila im do chlewiku ruski telewizor zeby sobie mogli poogladac swoje ulubione zydowskie seriale

   • Wiesz co ….”zadyma”!
    P.i.e.r.d.o.l się prowoku!

  • Mordercy rotmistrza powinni wisieć publicznie jak pospolici bandyci.

 3. I ma to sens! W końcu zamordowali Go „polacy”. Co prawda świeżo naturalizowani, ale kogo to teraz obchodzi?
  A tak przy okazji, to nie bojąc się zarzutów o antysemityzm, należy zażądać od żydów odszkodowań oraz spłat długów od czasu króla Popiela. Z odsetkami. Większego giewałtu niż już robią, nie da się zrobić. Więc było by to działanie bez żadnego ryzyka.

 4. Poczekajcie.To nie koniec.Niebawem będą twierdzić że wszyscy polscy królowie byli parchami żydowskimi.

  • Tak, to jest realny scenariusz. Większość z nas już pewnie zna „legendę o jednodniowym żydowskim królu”.
   Pewni sukcesu swojego bandyckiego rozboju już dzielą zyski i dużą wagę przywiązują do przyszłego szkolnictwa i oświaty.
   Tak więc może się okazać że i husaria była żydowska.

 5. hollywood to niech sobie sfilmuje nowa wersje filmu ,,kon ktory mowi,, i niech temu konowi wystawia zydowskie papiery.

 6. Hu. jsaria

  Wszyscy najwięksi bohaterzy
  To byli Żydzi. Polin dzieje
  Są ich wręcz pełne! Kto nie wierzy,
  Ten długo miejsca nie zagrzeje.

  Hollywood chętnie film nakręci
  Też o Pileckim, jud-rotmistrzu.
  Syn jego jednak nie miał chęci
  Skąpać się w main-streemowym bystrzu…

  Uparty Polak się nie zgodził,
  Zobaczyć w swoim ojcu – Żyda.
  Filmu nie będzie! Nie dogodził
  Temu, co trendy jest… ohyda!

  Ohydą także świat napawa
  Żydówka Cohner-Lewinowska.
  Doktorat nie jest to zabawa!
  Dziś znaleść pracę to jej troska.

  Pani Judyta pisać śmiała,
  Że „Żydzi Żydów wydawali”.
  Grossa ni ciut nie cytowała!…
  Z UW ją już relegowali.

  Jak pisać więc o Polin dziejach,
  Aby karierę zrobić? Proste:
  Dobrze o Żydach oraz gejach.
  Klerowi zaś wciąż sprawiać chłostę.

  Nie Żydzi kamieniecką zdradę
  Sprokurowali. Wręcz przeciwnie!
  Byli w husarii; dali radę
  Turkom! A Niemcom?… Nie… Tak dziwnie…

  https:
  //nczas.com/2019/05/13/dramat-zydowskiej-doktorantki-napisala-prawde-o-holocauscie-i-zostala-za-to-ukarana/

 7. Z innej beczki: Jakiś czas temu na onecie była artykuł, w którym była mowa o tym jak Spielberg (wiadomo z jakiej nacji)kłamał na spotkaniu z amerykańską młodzieżą, że w czasie kręcenia Listy Schindlera w Łodzi do R. Fiennesa ubranego w mundur hitlerowca (chyba tam gralł taką rolę)rzekomo podeszła jakaś Polka, która miała twierdzić, że tęsknią za powrotem hitlerowców czy coś w ten deseń.

 8. Żydowood to sciek zydowskich pomyj i ich zydowskich chorych wizji swiata .Skonczyło sie wielka kloaką jak wszystko za co biora sie żydy

 9. jeszcze skazujacy go na wyrok smierci sedzia polskim nazista, szmalcownikiem. w koncu to tylko kwestia czasu jak za zbrodnie stalinowcow rowiniez zaczna oskarzac polakow.

 10. Wszyscy żydzi sr*li w gacie , trzęśli się ze strachu , a teraz kreują się na bohaterów i pierś wypinają . Co za chamstwo i tchórzostwo. Całe Hollywood to mośki , sami się nagradzają , popierają , a takich jak M. Gibson , który napluł im w pysk i powiedział kim są szkodzą i każą się co chwila przepraszać.

Comments are closed.