Michalkiewicz bez ogródek. „Być może trafne są podejrzenia posła Jakubiaka, że rząd prowadzi tajne negocjacje”

Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

Stanisław Michalkiewicz w najnowszym nagraniu komentuje ostatnie wydarzenia związane z ustawą 447 i zdjęcie z porządku obrad Sejmu projektu ustawy antyroszczeniowej.

Kto by pomyślał, że tak szybko wyjdzie szydło z worka. I to w takiej sekwencji trochę kłopotliwej. Bo jeszcze żyją ludzie, którzy pamiętają buńczuczne wypowiedzi pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premiera Morawieckiego i pana Brudzińskiego, mówione na wiecach, że oni ani guzika nie oddadzą – przypomniał Stanisław Michalkiewicz.

Ale jak przychodzi do konkretów, to sprawy się zaraz komplikują. 15 maja miała wejść pod obrady Sejmu projekt ustawy przeciwkoroszczeniowej – jeśli tak ją można nazwać – złożonej do laski marszałkowskiej chyba trzy dni wcześniej przez klub Kukiz’15 – mówi Michalkiewicz.

A tu pan marszałek Kuchciński zdjął ją z porządku dziennego. Podobno nawet bez uzasadnienia i podobno z widocznymi objawami paniki. Nic dziwnego, bo te wszystkie tromtadrackie deklaracje to tak były dla tych wyznawców Jarosława Kaczyńskiego, żeby trochę ich uspokoić – wyjaśnił publicysta.

Ale teraz widzimy, że sprawa jest poważna i być może trafne są podejrzenia posła Jakubiaka, że rząd prowadzi tajne negocjacje – w tajemnicy przed opinią publiczną – podkreślił Stanisław Michalkiewicz.

Źródło: YouTube: TvASME

25 KOMENTARZE

 1. Sprzedaż budynku z siedzibą PIS przez Żydów i połajanki US oficjeli (sankcje, wizy, fort) to dla nich znaki. Znaki czasu, bo się ociagają z wypłatą haraczu i przyklepaniem 5 rozbioru RP (4ty Ruscy z Niemcami).

  • to dobrze że to PIZ nas zdradza a nie PEŁo cytając panie Stasiek

   „drodzy” Amerykanie czemu żeście zgrilowali małżeństwo Rosenbergów?
   dziwicie się Polakom, że mają dość V kolumny

   Otto von Bismarck (1815–1898) – kanclerz Cesarstwa Niemieckiego, niemiecki polityk i mąż stanu.
   Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami?
   zwłaszcza z WSI i innych bezpiek … skarbowych

 2. Lista 2613 nieruchomości, z których chce wysiedlić Polaków Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego

  warsawproperty.org / ?fbclid=IwAR1JlgvdRtIDuEx0jjjMJ0Nn3QOSjgSVhPAqZPpVZbL1vIm0fQHXbndpyKQ

  dzienniknarodowy.pl / lista-2613-nieruchomosci-ktorych-chce-wysiedlic-polakow-swiatowa-organizacj-restytucji-mienia-zydowskie/

 3. Na Kuchcińskiego pewnie są jakieś kompromitujące video i stąd ta panika w oczach. Ten kto go nagrał, ten rządzi Polską.

 4. MORAWIECKI przyznaje się do korzeni żydowskich, matki chrzestne Kaczyńskich to ciotki Żydówki, siedziba PIS w rękach żydowskich, budowlaniec od 2 więź Żyd
  .czy nie za dużo zbiegów okolicznościowych

 5. Trzeba być chyba bardzo krótkowzrocznym żeby nie widzieć, że precyzyjnie są realizowane wytyczne zawarte w notatce ujawnionej przez P. Michalkiewicza. Potajemne spotkania z żydami tramwają, ustawa anty 447 została odrzucona, bierność naszego rządu w stosunku do roszczeń żydowskich trwa, bagetalizowany jest głos Polaków w tej kwestii. To trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby nie widzieć że obecny rząd kolaboruje z żydami i pcha Polskę do utraty niepodległości. Mego głosu w tych wyborach już nie dostaną jak do tej pory.

 6. PIS poprzez swoją kolaborację z żydami nie dostanie w wyborach mojego głosu, mojej rodziny i moich znajomych i się nie zdziwię jak tak się stanie w wielu polskich rodzinach.

  • Wlasnie o to chodzi ty co nakręcili ta spiralę . Prowadzą nie czysta grę . Odpowiedz jest prosta ,tylko włącz logikę . Komu zalezy na przejęciu głosów PiS ????
   😉 chyba nie Biedronce

 7. Ukryta intryga ,pytanie komu zalezy na głosach PIS . Cos mi sie wydaje ,ze Konfederacja gra nie czysto . Ludzie słyszą,widza tylko to co powierzchowne .
  Odpowiedzieć sobie trzeba j pytanie ,Kto w tej kampanii najczęściej powtarza >żydzi ,żydów ,żydokomuna,zydowstwo,…. ????
  Kto powiedział ,ze o holokauście w polsce Hitler nie wiedział? W jakim celu drażni sie takie tematy ????to wybory do PE a nie do sejmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here