Skandal! Antypolonizm w natarciu. Szef „Jerusalem Post” nazywa Polaków „niemieckimi kolaborantami”

Yaakov Katz. / foto: YouTube
Yaakov Katz. / foto: YouTube

Israel Katz, p.o. szefa MSZ powiedział niedawno, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Z kolei Yaakov Katz, redaktor naczelny „Jerusalem Post” nazywa Polaków „niemieckimi kolaborantami”. Wszystko przez to, że ktoś śmiał wypomnieć, że jego przodkowie za darmo ukrywali Żydów.

Jeden z internautów napisał, że jego matka w czasie wojny latami ukrywała Żydówkę i robiła to za darmo.

Moja matka ukrywała w Tarnowie przez 2,5 roku Żydówkę. Zawsze sądziliśmy, że to chrześcijański akt. Ile kosztowałoby schronienie+jedzenie+ryzykowanie życia każdego dnia? Może ocaleni z holokaustu, teraz bezpieczni i bogaci, zapłacą rachunek? – napisał na Twitterze Jan Sliwa.

Okazuje się, że ten wpis to – a jakże – legendarny polski antysemityzm. Redaktor naczelny „Jerusalem Post” Yaakov Katz nazwał przy tym Polaków „kolaborantami” nazistowskich Niemiec.

A teraz powiedzcie mi, że nie ma problemu w Polsce. 3 miliony polskich Żydów zostało zabitych a kilku, którzy przeżyli, stracili domy, rodziny i firmy. Żadne pieniądze ani restytucja nie naprawią tego, co robili Żydom nazistowscy Niemcy i ich polscy kolaboranci – napisał Katz.

49 KOMENTARZE

 1. Za wszelkie objawy antypolonizmu wprowadziłbym karę doraźnego wybatożenia dla każdego plującego zawodnika. Po 20 batów na arogancki parchaty grzbiet.

  • Lepiej Srula zlapac ,ochrzcic i wyspowiadac. Wtedy jest szansa,ze Srul nabedzie oglady moralnej i zdolnosci odrozniania dobra od zla i klamstwa od prawdy. Szalom.

   • Nie „szalej” ala… Prędzej pchła czy też inny insekt nabędzie tej ogłady niż to przestępcze plemię! Takie geny bezwzględnych przodków mieszanki turecko-azjatyckiej z krainy między Morzem Kaspijskim i Czarnym. Jedyną metodą ich nauczania jest „metoda” wielkiego Słowianina Światosława, innego „lekarstwa” na tych obłudników i psychopatów chyba nie ma?
    Dam mały cytat żeby było wiadomo co mam na myśli, cyt. „– Ustawa JUST jest narzędziem umożliwiającym ocenę postępów krajów w wypełnianiu zobowiązań wynikających z deklaracji z Terezina. (…) Deklaracja z Terezina wzywa kraje, które ją przyjęły, do podjęcia działań dotyczących identyfikacji, zwrotu lub restytucji aktywów bezprawnie zajętych w okresie Holocaustu, w tym: – zwrotu lub restytucji bezprawnie zajętego mienia, w tym mienia religijnego lub komunalnego; – zwrotu mienia bez ustanowionego spadkobiercy, w celu pomocy osobom ocalałym z Holocaustu, które znajdują się w potrzebie; – dokonania postępu w zaspokajaniu roszczeń obywateli, którzy przeżyli Holocaust i członków ich rodzin – pisze ambasada.”

    Niemiec zrobił największy holokaust Polakom, potem dopiero żydom, którzy ochoczo współpracowali z Niemcami i tych cyników bardzo wielu przeżyło wojnę a za to wszystko mają wg. UROJEŃ stepowego plemienia płacić Polacy!? Największy skandal i przestępstwo w dziejach świata! Ba! Nawet w zaspokojeniu UROJEŃ tych niby „obywateli” trzeba zapłacić i utrzymywać też rodziny przestępców, którzy w pierwszej kolejności przyłożyli rękę do zagłady swojego narodu!? Niech każdy (choćby milion razy!) przeczyta ZE ZROZUMIENIEM! dokładnie zacytowany tekst (ponoć tej ryżej ambasador, która reprezentuje kraj ponoć naszych przyjaciół(!?), którzy nas będą bronić przed Putinem!? A kto nas obroni przed tymi „przyjaciółmi”!?)

  • Lista 2613 nieruchomości, z których chce wysiedlić Polaków Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego

   warsawproperty.org / ?fbclid=IwAR1JlgvdRtIDuEx0jjjMJ0Nn3QOSjgSVhPAqZPpVZbL1vIm0fQHXbndpyKQ

   dzienniknarodowy.pl / lista-2613-nieruchomosci-ktorych-chce-wysiedlic-polakow-swiatowa-organizacj-restytucji-mienia-zydowskie/

   • 100/100
    Czytać Polacy bo to dla nas ważne, tak samo jak i wszystkie wiadomości związane z naszym bezpieczeństwem!

 2. ten pan przypomina nieco przyrodzenie Łysego z filmów dla dorosłych, tyle że jest mniej prawdomówny

  • Nie przesadzaj i przyhamuj! Na pana to trzeba mieć wygląd i klasę (ale nie do powtórzenia!). Panem jesteśmy MY tak jak i nasi przodkowie, którzy walczyli z każdym wrogiem o NASZ! kraj! Pan przede wszystkim siedzi na ojcowiźnie swoich przodków, w swoim wielowiekowym kraju, bronionym przed wrogami i walczy pan z wrogami swojego kraju i narodu! Gdzie temu oszczercy i pętakowi do pana!?

  • Coś taki hojny „alla”, jaki masz powód tej hojności dla pasożytów? A dalsza przeszłość to już pryszcz? Nie litować się nad sadystycznymi draniami, bo oni tak się nad nami „zlitują” jak obłąkany pacjent, który będzie domagał się wielomilionowego odszkodowania od lekarza, który uratował mu życie. Tak to można porównać… Polsce i Polakom należy się zapłata NA JUŻ! od czasów króla Kazimierza. Z braku czasu w bardzo wielkim skrócie: za sam fakt przyjęcia tego rozbójniczego plemienia, które było z całej Europy przeganiane ponad 40 razy. Nie za darmo. Gdyby nie Polska, to już wtedy mieliby być może większy holokaust. Już wtedy Polska i Polacy uratowali ich pokraczne doopska! Za lata siedzenia na NASZEJ! ziemi, pasożytowania na Polsce i Polakach, wyzysku Polaków, wszelkie knucia z naszymi wrogami, którzy w krótkim czasie stali się zaborcami. To plemię stepowe w tym też miało swój wielki wkład itd. itd.

 3. Bajeczki o 3 milionach pomordowanych, polskich Zydach. Kazdy kto wie na czym opieraja sie tego typu estymacje, ten wie jak gigantycznym bledem sa one obarczone.

 4. Teraz jasno widac, ze gangstersikie, koszerne lobby dostalo w „mientkie” i ze przypominanie Zydom ich dlugi, wobec ratujacych ich Polakow, to ich czuly punkt.

  To jest jasna lekcja, ze nalezy: DOSADNIE I BEZWZGLEDNIE wypominac Zydom, ze to Polacy ich ratowali narazajac zycie, i ze TO ZYDZI MAJA DLUGI DO SPLACENIA WOBEC POLSKI – np. rachunki za opieke i narazanie zyc Polakow ich ukrywajacych.

 5. współczesna kolaboracja z Niemcami, jakiej dopuszcza się pezero i jej przystawki, to po prostu zdrada Polski, a to uwydatnia teoretyczne państwo, w którym obowiązuje zasada, my nie ruszmy waszych, a wy naszych

 6. Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  • @Kwal
   Zapomniałeś o czarnej magii którą do dzisiaj uprawiają. Tak tam szczegół.

   • ./
    To nie szczegół ale ich prawda objawiona. Sług szatana prawda, w którą święcie wierzą. Jak ta następna plujka Polaków, niejaka Elkenking bredziła o metafizyce, to jestem przekonana, że właśnie o tej. Kabała to ich księga „wiodąca” i dopasowują wszystko (choćby na chamca) do ich rzeczywistości… To ostentacyjne przeniesienie ambasady np. USA do Jerozolimy, oczekiwanie na czerwoną jałówkę (choć wieść niesie, że już ją mają) odbudowa świątyni Salomona etc. to wszystko jest powiązane, bo ponoć swojego antychrysta już mają wytypowanego, urodzony …Tak, tak dobrze się domyślacie 06.06. (19) 66 roku. Od zawsze mieli obsesję na punkcie liczby „6” ale czy to tylko obsesja? Śmiem wątpić! itd. itd.

  • Na taki piękny i prawdziwy komentarz czekałem.Pozdrawiam ciebie serdecznie! Przyjdzie czas i takim jak my przyjdzie ojczyznę odzyskać i odbudować.

  • 2 Księga Ezdrasza (wycofana z Biblii) mówi jasno
   ” „Cóż mam uczynić tobie, Jakubie? Nie chciałaś mnie słuchać Judo. Przeniosę się do innych narodów i dam im imię moje, aby strzegli praw moich.

   (25) Ponieważ mnie opuściliście, Ja także was opuszczę. Gdy będziecie mnie prosić o miłosierdzie, nie zmiłuję się.

   (26) Gdy będziecie mnie wzywać, nie wysłucham was ponieważ splugawiliście ręce wasze krwią a nogi wasze były szybkie do mordu.

   (27) Nie mnie opuściliście, ale opuściliście sami siebie, mówi Pan.

   (28) „To mówi Pan Wszechmocny: czyż nie prosiłem jak ojciec synów, jak matka córek, jak niańka dziatek swoich,

   (29) abyście byli ludem moim, a ja Bogiem waszym: wy bylibyście moimi synami, a ja wam byłbym waszym ojcem?

   (30) Zebrałem was ja kokosz kurczątka swe pod skrzydła swoje. A teraz cóż z wami powinienem uczynić? Odrzucę was od oblicza mego.

   (31) Gdy mi ofiarę przyniesiecie, odwrócę od was oblicze moje. Bo wasze święta wasze, nowie księżyca i obrzezania odrzuciłem.

   (32) Ja posyłałem do was sług moich, proroków, których pojmawszy pozabijaliście i ciała ich rozszarpaliście: ich krwi szukać będę u was, mówi Pan.

   (33) To mówi Pan Wszechmocny: Dom wasz jest opuszczony: rozproszę was jak wiatr plewy,

   (34) A synowie wasi potomstwa mieć nie będą, bo zaniedbali Przykazania moje i czynili zło przed moimi oczami.

   (35) Oddam domy wasze ludowi przychodzącemu, którzy mnie nie usłyszawszy uwierzą; którym cudów nie pokazałem, uczynią co przykazałem.

 7. Ma rację. Polacy byli kolaborantami, tylko, że akurat ci Polacy mieli korzenie żydowskie. To byli Polacy – obywatele II RP. Ci Polscy Żydzi byli niemieckimi kolaborantami – całkowita zgoda.

  • Otóż to, otóż to! — kolego @”nie centrum”.
   Trzeba zaznaczyć, że o ile wśród Polaków kolaborował z Niemcami głównie element przestępczy, oraz podobne mu urodzone kanalie, to w judenratach zasiadała żydowska elita. Często zresztą nie znająca już ‏ייִדיש‎ (jidisz), za to mówiąca po polsku, a często-gęsto i po niemiecku. Tych, co „po polsku” później, we wspomnieniach, ta garstka ocalałych mogła (mogła, acz nie przysięgnę) opisywać jako Polaków.
   Kolaboracja żydowskich elit była powszechna, warto wysłuchać wykładów dr Ewy Kurek na ten temat:
   youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A
   Pierwszy premier Izraela, Dawid Ben Gurion, przemawiając do zgromadzenia jakiejś grupy ocalonych, rzekł im:
   Gdybyście nie byli skończonymi łajdakami — nie stalibyście tu dziś przede mną !”
   Żyją jeszcze tacy, którzy o tym wszystkim wiedzą. Żyją, ale, oczywiście, nie mówią! Za to muszą, no muszą! — znaleźć innych kolaborantów, zastępczych. A kto się na to nadaje bardziej niż my?
   A pokolenie „narodu wybranego” które nic o wojnie nie wie — jest głęboko przekonane że ta haggada (zerknij w Wiki) to „historia najprawdziwsza z prawdziwych”.

   • 𝓑𝓪𝓢𝔃 ‘𝓪 ,
    Pozwól, że dopiszę małe „co nieco” od siebie… Kolaboracja stepowego plemienia mieszkającego w NASZYM! kraju była znana prawie odkąd się u nas (na nasze nieszczęście!) pojawili. Z każdym wrogiem Polski współpracowali, najczęściej „zakulisowo”. Nawet jak złapano ich na gorącym uczynku, swoim zwyczajem wypierali się prawdy prosto w oczy. Co do Ben Gurion’a to trafiłeś w sedno. Jego słowa były właśnie skierowane do tych cynicznych łajdaków, którzy uratowali swoje nędzne powłoki kosztem swoich rodaków, których denuncjowali, jako kapo katowali w obozach, niejednokrotnie mordowali. Dlaczego to wredne plemię na siłę szukało i cynicznie „wyszukało” WINOWAJCĘ ZASTĘPCZEGO!? To proste… Niemcom „znudziło się” robić za krowę dojną. Powiedzieli koniec, basta! Ich ostatnią „ratą” za holokaust były wypasione łodzie podwodne. Dopływ gotówki do wiecznie zachłannego i nienażartego plemienia skończył się. Trzeba było poszukać „bankomatu” gdzie indziej, więc sobie wykombinowali przerzucić niemieckie i SWOJE WINY na Polskę i Polaków. Im nigdy nie chodziło o prawdę ale zawsze chodziło o kasę. W ostatniej wojnie to w większości zginęła biedota żydowska, najlepiej jest to ukazane chyba w filmie „skrzypek na dachu” – prości zwyczajni ludzie, której najbardziej chcieli się pozbyć bogaci i cyniczni żydzi.

  • PiS to nie jest centrum, tylko lewica,
   ZAPAMIĘTAJ! Żaden Polak nigdy nie miał ŻADNYCH! korzeni żydowskich! Tak samo jak i żaden żyd nigdy nie miał i nie będzie miał korzeni polskich. Te kanalie, o których piszesz, też NIGDY! nie byli Polakami ani żadnymi nawet polskimi żydami. Z NASZYM! krajem i narodem mieli tylko tyle wspólnego, że na nas pasożytowali i były te przybłędy i ta puszka Pandory TYLKO! obywatelami. Cyganie też są obywatelami NASZEGO! kraju a co ich łączy z nami? NIC, NULL, ZERO! To tylko obce plemiona, które dzięki nam żyły i żyją w NASZYM! kraju i niestety posiadają NASZE! polskie obywatelstwo i wielu z tych plemion robi wstyd na nasz rachunek, bo z automatu przypisani są do naszego narodu.

 8. im bardziej wyksztalcone sa pewne jednostki,tym wieksze debilizm wychodzi z ich wnetrza.
  Z zydami, urodzonymi wariatami sie nie dyskutuje, ich nie interesuje prawda historyczna, fakty,ale to co oni chca klamstwem przepchac. Najwieksza kara dla tych skunksow byloby calkowite zerwanie stosunkow dyplomatycznych , wydalenie kanali zydowskich z ich ambasad do izraela, zakaz ideologicznego prania mozgu zydowskim bekartom w Auschwitz, odebranie paszportow pasozytom zydowskim i zakaz wjazdu zydostwa do naszego kraju. By to przeprowadzic, to musza klauny,aktualnie trzymajacy sie u wladzy,byc wyrzucone z polityki.

 9. JA CHYBA SNIE…..ZLODZIEJ KRZYCZY …LAPAC …ZLODZIEJA….A SAM UCIEKA …..A TU KOLABORANT …..KRZYCZY …ZE WSZYSCY SA KOLABORANCI….A SAM SIEDI I SIE SMIEJE …A KAZDY SIE TLUMACZA…ZE NIE SA WIELBLADEM

 10. Jakie 3 mln.? Raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża mówi o niecałych 300 tys. żydowskich ofiar. To Polaków w wyniku wojny z 35 mln. pozostało jedynie 23 mln.. Dlaczego się o tym nie mówi?

 11. Używajcie terminu jewish nazi, jewish gestapo, jewish colaborators itd – walczie z nimi ich własną bronią.

  • 100/100
   Słusznie! Lać to tałatajstwo ich bronią, niszczyć ich wrednością i metodami aż same pejsy zawiną im się za uszy! W pierwszej kolejności za obrażanie co rusz od dłuższego czasu NARODU POLSKIEGO! A kilka dni temu za fizyczny atak i oplucie polskiego ambasadora. Jaki ten ambasador jest, to każdy widzi i to tylko nasza sprawa (nie dajcie się znowu zmanipulować dyżurnym stepowym szczekaczkom typu „tomki”, de głupy i inne Srule!) ale ten stepowy drań plując na ambasadora Polski opluł wszystkich Polaków. Jakiś stepowy szczur opluł!? A nam cooo!? Śliny brakło!? Zapluć toto aż będzie pływać! Nie litować się ani sekundy dłużej, bo jak wszyscy widzą jest coraz gorzej. To turecko-azjatycka mieszanka zrozumie dopiero jak dostanie ŁOMOT! tak jak Turcy pod Wiedniem. Im też po ŁOMOCIE, ekspresowo rozum i szacunek wrócił dla pana polskiego i zwycięzcy! Tak pamiętali o powinności dla swojego odwiecznego wroga, że jak legenda a może i prawda(!?) głosi: „Stosunki dyplomatyczne Polska i Turcja utrzymują już od ponad 600 lat, ale nasze relacje były bardzo burzliwe. Rzeczpospolita prowadziła z Turcją liczne wojny na przełomie wieków i oba kraje były wielkimi wrogami.

   Jednak w czasie, kiedy ziemie Rzeczypospolitej zostały zagrabione przez trzy sąsiadujące z nami mocarstwa to właśnie Imperium Osmańskie było jedynym państwem, które oficjalnie nigdy nie uznało faktu zniknięcia Polski z mapy świata.

   Legenda głosi, że w czasie rozbiorów na dworze sułtana władca podczas prezentacji dyplomatów zadawał pytanie: „A gdzież to jest poseł z Lechistanu?”. Na co dworzanie odpowiadali: „Poseł Lechistanu jeszcze nie przybył”. Na polskiego ambasadora zawsze czekało puste krzesło. Poza tym po rozbiorach Polski sułtan nie burzył budynku polskiej ambasady, zamykając go jedynie na klucz, który przechowywał w skarbcu – ostatni sułtan turecki oddał klucz przybyłym ambasadorom Polski po odzyskaniu przez naszą Ojczyznę niepodległości.”

 12. Trzecia faza katza???
  1. Alkoholowy katz
  2. Moralny katz
  3. Israel/Jakov katz?

  • Ej, nie nalezy zwracac uwagi na tego zydowskiego naziste z Waffen SS, on tylko chce nas sprowokowac, zeby sie pozniej pochwalic: „A nie mowilem”!??

 13. Wypowiedź, „publicystyka” jakiegoś Katza, obcego obywatela będącego sobie dalego, który w ataku propagandowym/nacisku na nas i na świat/”tresurce” przyjmuje rolę „złego policjanta”, jest co najwyżej skandalem niższego stopnia.

  Hiperskandalem, czy wręcz tragedią, są zachowania i działania „elit”, „polityków”, aparatów ścigania i „sprawiedliwości”, „edukacji”, mediów i „kultury” znad Wisły, Bugu, Odry, Bałtyku i spod Karpat, tych z „korzeniami” i bez, które powodowały i powodują od dziesiątków lat, że katze, niekatze i ich pomagierzy, mogą sobie komfortowo twierdzić podobne rzeczy, często za pieniądze polskiego podatnika. A także tresować Polaków, by nie ośmielali się czy nawet nie byli w stanie (tresurka percepcji, indoktrynacja) tego zauwazyc

  Tragedią i hiperskandalem jest też to, że ci Polacy, którzy ośmielą się takie rzeczy zauważyć, nie zgodzić z nimi, albo nawet potępić, albo – nie daj Boże :)) – zauważyć powszechność i systemowość zjawiska, często bywają w ten czy inny sposób sekowani, prześladowani, czasem przy uzyciu „przpisów prawa” i „aparatu urzędniczego czy „sprawiedliwości””

 14. Z każdą taką informacją coraz bardziej kocham Iran i z całego serca życzę temu wspaniałemu narodowi pod wodzą mądrych ajatollachów, realizacji wszystkich celów geostrategicznych. Sercem jestem również z narodem Palestyny i cieszę się niezmiernie z przyrostu populacji tego narodu ze wskaźnikiem dzietności 3,29.

 15. To jest moralność talmudystów: oczerniać, kłamać i bezczelnie łgać; a gdy wygarnie się im obłudę faryzejską, wtedy krzyczą: to antysemityzm. żmijowe plemię.

 16. Zachęcam do ujawniania żydowskich kolaborantów , bardziej gorliwych zbrodniarzy od Niemców
  I encourage you to reveal Jewish collaborators, more zealous criminals from Germans
  LISTA ZBRODNIARZY !!!
  ZLISTA CHRISTMAS !!!

  1. Chaim Rumkowski

 17. Czy to, że ci kolaboranci Hitlera to byli b.obywatele b.RP ale narodowości żydowskiej uprawnia do określenia „polscy kolaboranci” ?
  Ciekawe są życiorysy największych współsprawców holokaustu, a bardzo przez Żydów skrywane przed światem:
  – Abraham Gancwajch (Warschau Getto)
  – Szenkman / Szynkman / Szeinkman / Józef Szeryński (Warschau Getto)
  – Józef Diamand (Krakau Getto)
  – Chaim Mordechaj Rumkowski (Litzmannstadt Getto)
  – Szama Grajer (getto Lublin)
  – Bolesław Tenenbaum (getto Lublin)

 18. Holokaust nie byłby możliwy do przeprowadzenia bez:
  – Judenratów w gettach
  – żydowskiej policji / Żydowskiej Służby Porządkowej (Jüdischer Ordnungsdienst, Getto Ordnungsmänners, Odemanów)
  – żydowskiego gestapo (13-nastka vel „Trzynastka”, ŻGW „Żagiew”)

  Zatem czy owi „polscy” kolaboranci to w istocie niby nie byli ŻYDOWSCY kolaboranci ?

 19. Kto w rzeczywistości kolaborował z III Rzeszą Niemiecką w przeprowadzeniu Holokaustu ?

  nie tylko złoczyńcy zabijali Żydów, tzn. niezłoczyńcy likwidowali ich ale nie dlatego, że byli Żydami, a właśnie dlatego, iż likwidowani byli złoczyńcami. Np. żołnierze AK wykonywali wyroki sądu na szmalcownikach, a ci zazwyczaj byli Żydami, ale KS dostali od sądu nie za pochodzenie a za to co robili. Sądy PPP wydawały wyroki na kolaborantów gestapo, którzy byli likwidowani przez AK, ale i tu znów agenci ŻGW „Żagiew” i 13-tki / „Trzynastki” (obie kilaboranckie organizacje Żydów systemowo ORGANIZOWAŁY szmalcownictwo) byli zabijani nie za to, że byli Żydami, a za kolaborację z gestapo i służbę dla III Rzeszy Niemieckiej.

Comments are closed.