Niesamowite zjawisko nad Warszawą! Nagle zrobiło się apokaliptycznie [FOTO]

Wał rotorowy nadciągający nad Warszawę (dzielnica Wola). Fot. Paulina Luśka C

Niesamowite zjawisko na niebie nad Warszawą. Widok wzbudził grozę wśród mieszkańców, którzy za pomocą mediów społecznościowych próbowali dowiedzieć się „co to takiego”? 

Z pomocą przyszli Polscy Łowcy Burz, którzy wyjaśnili, że zjawisko uchwycone na zdjęciu internautki to wał rotorowy – rodzaj poziomej chmury, przypominającej kształtem rurę, towarzyszącej frontowi szkwałowemu w burzy.

Zdarza się, że pojawia się także w chłodnym froncie atmosferycznym. To bardzo rzadkie zjawisko.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał przed burzami, silnym wiatrem i ulewami. Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem wystosowano do mieszkańców województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Źródło: Polscy Łowcy Burz, Paulina Luśka C/Facebook

22 KOMENTARZE

   • Zgadza się ,ale i POpaprancow żydowskich takich jak Trzaskowski ,udający człowieka z wyższych sfer ,a jest tylko śmierdzącym ,zaparkwnym zydkuem i żbikiem ,który ze stolicy N. RZ. Polski ,zrobił siedlisko pedalstwa ,dziadostwa ,i złodziejstwa . Tam rządzą pedały ,lesby ,grodzkie i inne zboki ,a zapomniałam i oczywiście zyfostwo wszelkiej maści ,bandersyny i pedofile z najwyższej półki KK. Ta chmura powinna te Sodomie zmieść z.powierzchni Ziemi ,my ,Polacy ,odbudujmy nowa Warszawe.

   • Ciekawe jak to zrobił. Mylisz z Hanką, która z Warszawy wygnała 50 000 mieszkańców na bruk. Teraz dojdą ci od bezspadkowego, tak na oko 100 000, Trzaskoś nic nie zrobi. Samorząd rządzi.

 1. Od morskiej plaży po szczyty gór. Na niebie autostrada chemicznych chmur. …

 2. Członkowie PIS karmieni przez cyngla Sakiewkę, byli przekonani, że to początek ataku Putina.

  • Oni boją się Korwina, że zbombarduje ich ruskimi onucami. Biedne POPiSowe kukiełki, ciężko ich Bóg pokarał odbierając resztki rozumu. :D

  • A idioci z konfederacji z całą pewnością myśleli, że to ich już Izrael atakuje. Chemicznymi chmurami!

  • Jak w mediach społecznościowych, to byli lemingi. To ich naturalne miejsce pozyskiwania wiedzy.

 3. A to nie spóźniona zasłona POKO?aby drony z powietrza nie liczyły uczestników marszu?Bo twierdzą,że było ich 50tyś. a ja naliczyłem 1000 w tym 600 POKO i 370 z ochrony i autobus Kodziarzy w liczbie 30.

 4. Żarty się skończyły. Bóg daje coraz więcej znaków, bo Wiary już nie ma więc koniec bliski.
  Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło. Nie dbasz o zbawienie duszy?

Comments are closed.