Jonny Daniels cieszy się z wyników wyborów. „It’s a very very good morning”

Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er
Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er

Jonny Daniels najwyraźniej bardzo cieszy się z wygranej PiS. Nie ma się co dziwić – w końcu jest nieoficjalnym „doradcą” rządu a organizacje żydowskie mają zajawkę poparcia na jesieni dla ugrupowania, które milczało o ustawie 447, zaś społeczeństwo polskie nie widzi problemu w spłatach miliardów pod hasłem „restytucji”. Byleby 500 zł się zgadzało.

Jonny Daniels, Żyd o nieznanym statusie pojawiający się wśród głównych osób w państwie, już wczoraj entuzjastycznie podszedł do wstępnych wyników podkreślając zwycięstwo PiS.

Frekwencja 43 proc. była ogromnym skokiem wobec poprzednich lat w polskich wyborach do Parlamentu Europejskiego, co sprawiło, że zwycięstwo PiS (w exit polls) jest jeszcze większe – napisał na Twitterze Jonny Daniels.

Dzisiejszy tweet zaś mówi jeszcze więcej o jego podejściu.

Dzień dobry – it’s a very very good morning – napisał na Twitterze Daniels.

Jak widać, ze zwycięstwa PiS – oprócz starych socjalistów – cieszą się żydowscy poplecznicy rządu. Co nas absolutnie nie dziwi…

103 KOMENTARZE

 1. Heil Kaczler!!!
  Powiedziało wczoraj ponad 45% mieszkańców polin.

   • podmiana nazwy na TVP Rzeszów na „Telewizja PIS Polin” – mówi wiele, idzie nowe!
    w Polskę idziemy bracia panowie,
    w Polskę idziemy!

    youtube.com / watch?v=pfMed3oxAcs

    • Jedyną szansą dla Konfederacji aby wejść do sejmu (w wyborach jesiennych) jest połączenie się z Kukiz 15. Dla Kukiz15 połączenie się z Konfederacją to jedyna jedyna szansa na przetrwanie.

  • To nie PiS, to nie PO przejęło władzę,
   to nie purpuraci głoszą Ewangelię,
   to szatan przejął władzę nad Polakami.

   Kraj, nasza Polska, Ojczyzna potrzebuje egzorcysty,
   za dużo zła w Polsce,
   to się nie mieści w rubryka,
   sodomici, aborcjoniści, sataniści talmudyczni, zło, opanowało nasz Kraj
   zmierzamy w kierunku kary,
   zapowiedzianej przez wielu strasznej wojny,
   i choć Polska ma ocaleć z pożogi,
   to ocaleje nas połowa populacji?
   1 mln,
   1 tysiąc najwierniejszych Jezusowi Chrystusowi?

   znając historię biblijnej Sodomy warto się nad tym zastanowić

   • Czytając takie głupoty nie dziwne, że przegrywacie. Skombinuj sobie psychiatrę zamiast Polsce egzorcystę.

 2. Liczylem minuty do tego artykulu.
  :(
  Witajcie w Poljin,tępe ,gojskie ścierwa.

   • W pełni się zgadzam – na jesieni dla Konfederacji będzie finalne game over.

    • A wtedy w ramach 447 zrobią z Polski rezerwat, a z nas niewolników… Nie na mojej warcie!

     • No tak bo wg prawiczków wolność jest tylko pod rządami KGB i chinskich komunistów.

     • @ala wilk
      WOLNOŚĆ niosą żydzi, dokładnie tak, jak w Palestynie,

      dlatego Polacy nie chcą żydowskiej „wolności” w Polsce,
      nie chcemy być kaczkami przeznaczonymi do odstrzału

    • Dokładnie. A ty zamiast brać kasę za pisanie będziesz musiał robić laski swoim mocodawcom. Nie będziesz im już do niczego potrzebny.

  • Kierownik, wstawaj! Zesr.ałeś się. Prześcieradło trzeba zmienić!

   Hahahahahahahahahahaha!:):):):):

  • głosowali Polacy sukces odnieśli żydzi,

   słowo przeciw żydowskim szeklom,
   czeka nas dużo pracy przed jesiennymi wyborami,

   PO+PiS tematem pedofilii skołowali wyborców,
   tematy ważne narodowe i wolnościowe zastąpiono pedofilią

   • PiS zdaje się przegłosował ustawę, która daje wolna rękę pedofilom. Czemu to nie wyszło w kampanii.

  • KONFEDERACJA wygrala ale zydzi zrobili przekret – 100% KONFEDERACJA glosowalo 35% Polakow z Polski i zagranicy!

   Musimy wyjsc na Ullice wrogi obcy rzad POPIS musi byc zniszczony to sa bandyci pejsaci!!!!!!

   Ten zyd Nikodem Dyzma drwi…… z Polakow !!

   • Witam. Panie Janie… Tylko, jak to zrobić… Gdy Konfederacja uzyskała wynik powyżej 5%… To ” Garbaty Kurnik” się przestraszył i wywalił stolik z kartami … Nie Rząd ma struktury siłowe i manipulacyjne… trzeba coś wymyślić. Tylko Co … to jest Pytanie …

   • Sondaże i deklarowanie sympatii to nie wyniki głosowań. Na wybory trzeba ruszyć tyłek a nie wznosić modły o wyniki.

  • A to się ch….u uwziąłeś na moją ksywkę. Sprdlj onuco. Won czerwona pi…o !

 3. Już wie cie kto PIS-owi pomógł sfałszować wybory, PIS ma tutaj misję do wykonania oddać nasz kraj żydom.

  Konfederacja spokojnie miała trochę ponad 10%/.

  • Tak, ponad 50 od razu. Trzeba Konfederacji pozytywnej, a nie agresywnej kampanii opartej na tym samym ciągle i ciągle. A na jesieni może być lepiej. I jeszcze tylko wyznaczyc jednego lidera, Bosaka lub Winnickiego, a resztę odsunąć od mikrofonów.

   • tej siły już nikt nie zatrzyma,
    na rynek polityczny wchodzi nowa generacja ludzi wolnych od żydokomuny,
    od rozdania Jaruzelskiego z Rockefellerem,
    od żydów magdalenkowych finansowanych przez Mosad zagnieżdżonych w strukturach władzy,
    polecam,
    youtube.com / watch?v=xVYcAWkmkFM

   • Szczególnie oszołoma obciachowego Brauna, którego program opiera się na fanatycznej parodii katolicyzmu i „szczęść Boże”. Jak na niego patrzę to nie mogę mieć szacunku dla Konfederacji takiego jakbym chciał.

 4. Wybory w Polsce od 1989 roku sa fałszowane, bo na tym polega podstawowy zrąb rzydowskiej demokracji liberalnej. Obecne utrącenie Konfederacji dowodzi , że system został ponownie domknięty , czyli jest zgoda Rosji i Niemiec na obecnie rządzący układ polityczny w Polsce. Rzydowska okupacja Polski stała sie faktem. W praktyce to oznacza przyspieszony wielki rabunek polskiej własności państwowej i prywatnej.Po tym rabunku system oparty na zadłużaniu przyszłych pokoleń zbankrutuje , ponieważ zabezpieczeniem pozyczek udzielanych warszawskiemu rządowi jest własność państwowa i prywatna, choć zapewne zdecydowana większość polskich posiadaczy nie uzmysławia sobie tego faktu. To oznacza koniec możliwości finansowania wydatków budżetowych w dotychczasowy sposób, a innego przy braku własnej gospodarki nie ma . Mówiąc po ludzku nie będzie forsy na emerytury , pensje dla 4 milionów utrzymanków budżetówki , opiekę medyczna , drogi itd. Czeka nas ukrainizacja , czyli nadzwyczajne obnżenie poziomu zycia , a potem utworzenie Żydolandu pod protektoratem Rosji i Anglii oraz przejęcie ziem zachodnich i północnych przez Niemców . Gdańsk , wszystko na to wskazuje , zostanie w Żydolandzie . Przedwczesną śmierć Admowicza mozna w tym kontekście uznać za element negocjacji rzydowskko-niemiecko-rosyjskich

 5. No straszne. Polacy wolą UE i NATO od KGB, Rosji i komunistycznych Chin.

  Prawiczki w rozpaczy.

 6. To ścierwo jeszcze będzie w podskokach wracać do swojego kibucu i kozy.

   • no właśnie ciekawe ile ludzi się zdziwi jak stracą domy by spłacić 447
    i wtedy będzie że nikt ich nie ostrzegał przed tym
    a przecież wielu o tym mówiło wielu ostrzegało
    ale wybory POPIS-u nie słuchali a nawet wyśmiewali tych ludzi

    • Był kiedyś taki dystopijny film Robocop, w którym rząd wysiedlał siłą ludzi z ich domów i robił z nich bezdomnych kloszardów.
     Nie ma takiej niesprawiedliwości, do której nie posunął by się rząd gdy zabraknie mu pieniędzy.

   • Witam. Panie Mike z Lublina® … Ci głupi ludzie chyba nie znają historii. Czyli będą znów musieli ją przerobić.. Nie lubię używać slow OGÓLNIE przyjętych za wulgarne. ALE, WSZYSCY CO W OBECNEJ SYTUACJI POLITYCZNEJ GŁOSOWALI NA PIS, KE I WIOSNĘ TO ALBO, DURNIE ALBO ZDRAJCY … CO WYPRAWIA „SOJUSZNIK NASZEGO SOJUSZNIKA W POLSCE … POMYŚLCIE RODACY …

 7. Witam. Wychodzi na kolejny „Cud przy urnie”, nie liczy się ten co oddaje, głos tylko ten co go liczy… Nie wierzę, że PIS nagle dostało, o 3% więcej głosów, KE straciło 1.5%, Konfederacja straciła prawie 1.6%. Wiosna utraciła tylko 0.5% kUKIZ15 stracił ok. 0.4% … Czyli chodziło o dodanie duetowi KE- Wiosna 6%. By zrównoważyli KE 44.5% do PIS 46%i ORAZ wyeliminowali Patriotów z Konfederacji poniżej progu czyli 5% na 4.5%… By dalej był PO-PIS u KORYTA… Prosty rachunek matematyczny. Starczy Poodejmować i odpowiednio po dodawać. Według mnie Konfederacja jak nie uzyska 5.1% co jest Na pewno stanem faktycznym. Powinna zaskarżyć wybory do odpowiednich organów. Bo, będzie to inaczej OSZUSTWO W ŻYWE OCZY … Nie wierzę, że na PIS Kłamców i Krętaczy na syjonistycznej „Smyczy” wojsko USraela i bezprawne roszczenia be spadkowe żydostwa USA i Israela w ramach ustawy S 447 (i nie spełnionych obietnic wyborczych oprócz kiełbasy „500+ od 2015r). tylu Polaków głosowało, podobnie jak na Partię Sodomitów … To jest Szwindel … PS. Ciesz się Daniels, bo już niedługo raj dla waszej nacji w Europie się skończy …

 8. Tak, sugeruję dalej grać tą głupią kartą – Polin, żydowskie spiski, że PiS chce 300 miliardy roszczeń wypłacić. Jak widać po wpisach na forum, taką narrację łapie tylko najgłupsza część elektoratu. Solidne 4 procent będzie utrzymane.

 9. Co by nie powiedział, to większość mieszkańców tego kraju dała się kupić PiS, albo ogłupić PO. Niestety jak historia pokazuje nie chcą, czy nie potrafią samostanowić o Polsce. Od 74 lat ogłupiani lewacką propagandą i pozornym socjalem, stali się bezmyślną ogłupiałą tłuszczą. Potrafimy tylko ginąć za ojczyznę, ale rządzić sobą już nie.

 10. Niech już dadzą spokój z tym ukrywaniem się. Niech PiS powie prawdę że chce oddać całe ziemie polskie Izraelowi.

 11. Witam. Jeżeli Żyd „Znikąd” i jego otoczenie popiera PIS i nie tylko . Jakąkolwiek Partię lub stronnictwo polityczne w Polsce. To oznacza dla Polaków Patriotów ALARMMMn „Żarówka w mózgu winna się zaświecić” , że coś jest na „Rzeczy”…… Czyli spiskują przeciw naszej Ojczyźnie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Są oczywiście Polacy- Żydzi Patrioci, ale są to tylko JEDNOSTKOWE Przypadki. Niestety… Talmud Rabiniczny (Babiloński) stwierdza, że „Żydzi – Chazarowie” to Naród Wybrany czyli innymi słowy Rasa Panów – die Herrenrasse,. A, Goje to tylko 2 – nożne Bydło czyli większość Ludzi na Ziemi. Nie Żydzi … A, szczególnie nienawidzą Chrześcijan. Polecam PRZECZYTAĆ; książki Judaizm zdemaskowany Michaela Hoffmana, Gwiazda i Krzyż dr. Michaela Jonesa, Zgubne zasady Talmudu prof. dr August Rohling, Krew na naszych rękach Piotra Lisickiego, Kiedy i jak wynaleziono Naród Żydowski, Kiedy i jak wynaleziono Ziemię Izraela prof. Shlomo Sand, Talmud o gojach a, kwestia żydowska w Polsce ks. dr. Stanisław Trzeciak, ks. dr. Justyn Bonawentura Pranajtis Chrześcijanin w Talmudzie … i wiele innych. Wtedy, chodź trochę Rodacy Chrześcijanie, zrozumiecie „Żydów i ich mentalność”…Na koniec słowa pewnego Rabbi …Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Israel Szahak Żydowskie dzieje i religia XXX wieków historii (dobra pozycja) uczciwego, normalnego człowieka … cytat z książki ;Zgodnie z halachą żydowi nie wolno dopuścić (o ile potrafi temu zapobiec), by jakikolwiek goj został mianowany na najskromniejsze nawet stanowisko, dzięki któremu mógłby sprawować władzę nad żydami. Tak wygląda „Religia Miłości” Żydowskiej (Chazarskiej) ….

 12. Stanisław Michalkiewicz na swoim kanale:

  Przestroga dla Konfederacji. N i e _ m a _ l e k a r s t w a _ n a _ k a n t y _ w y b o r c z e !

  Video z dnia 23 maja 2019 r. mówi jasno. W obwodowych komisjach jeszcze jakas kontrola jest. Mężowie zaufania itp. Ale po spłynięciu wyników nikt nie ma kontroli nad liczeniem oddanych głosów w okręgowych komisjach wyborczych. Oczywiście poza samymi członkami tychże komisji obwodowych. To jest normalna kpina.

  Dziwne. PiS uważa Konfederację za swego wroga i Konfederacja nie przekracza progu mimo wyniku z exit poll na poziomie powyżej 6%.
  W USA przy takich watpliwościach głosy są liczone ręcznie !!!
  W naszym bantustanie Polin będzie ordynarna nagonka na tych co odważą się mieć wątpliwości co uczciwości wyniku wyborczego.

  • Do meritum, wydaje się, że wystarczyłoby aby w każdej komisji był chociaż jeden obserwator, który po podliczeniu głosów w danej komisji przesłał by dane do sztabu centralnego. Tu wystarczyłby Excel.

 13. Czyżby rację mieli ci, którzy Polskę nazywali bękartem Europy, który powinien zniknąć z mapy Europy? Najwyraźniej tak, bo sami Polacy własne państwo mają w du…żym poważaniu i najwyraźniej najlepiej czują się gdy maja protektora, który da im socjal, marny bo marny, ale zawsze coś. Idę o zakład, że przekształcanie Polski w Polin teraz wyraźnie przyspieszy, a po wyborach do krajowego parlamentu i zwycięstwie PiS wejdzie w tryb turbo.

  • Witam. Niestety wszystko na to wskazuje… Żydom na Bliskim Wschodzie „Pali się grunt pod nogami”, nie chodzi tylko, o Wrogie im państwa arabskie wyznające Islam. Tylko o „WODĘ”. Populacja się zwiększyła i zwiększył się pobór wody … Przykład konfliktu z Libanem o rzekę Jordan (próba przekierowania koryta rzeki do Israela). Z części Polski i części Ukrainy czyli Wschodniej Polski i Zachodniej Ukrainy CHCĄ STWORZYĆ POLIN JUDEOPOLONIĘ I JUDEO-UKRAINĘ…A, RESZTĘ ODDAĆ W PROTEKTORAT NIEMIEC I ROSJI pod kontrolą USraela …Oczywiście ten proces będzie trwał podejrzewam ,że okolu 20-50 lat. Żydzi przeniosą broń nuklearną na Ukrainę „Której Nie mają” i w tym momencie New Israel zostanie regionalnym mocarstwem (finanse, technologie i najlepszych obywateli (krętaczy, kryminalistów), a reszta „biedoty” skończy jak 80 lat wcześniej. Czyli Będą okupantem Rzeczypospolitej Ukrainy … Tyle i aż tyle warto to przemyśleć …

 14. deal jest taki że z reparacji wojennych (bilion $) od babci Makreli trzeba będzie niestety ooddać (300 mld) eskimosom.Jeśli do władzy na jesieni dojdzie totalna koalicja to i tak eskimosom bedzie trzeba płacić a repracji wojennych nie bedzie….

 15. Exit Poll 6,1%
  Late Poll 5,2%
  Wynik końcowy 4,55%
  Dobrze widać jak głosy na Konfederację znikały w nocy.
  Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. Ubyło głosów wszystkim komitetom. Przybyło tylko jednemu. temu, który liczył głosy.

 16. Żydzi się cieszą, PIS zapłaci im okup, będzie finansował z naszych podatków ich miejsca kultury, nam podnosił podatki i różnego rodzaju opłaty, a naszych żołnierzy wyśle na wojnę o interesy USA i Izraela. Czemu PO nie będzie się sprzeciwiało. A dla ludzi najważniejszy będzie socjal. Oto przyszłość Polski i Polaków.

 17. TE WYBORY TO LIPA . TERAZ WIEM . Nie liczy się jak głosuje tylko jak kto liczy głosy :)

 18. Żyd się cieszy bo lukratywne kontrakty raczej nie zostaną rozwiązane. Dla takiej guzikfirmy to duża nobilitacja. A że przy okazji może poudawać Wszechmocnego Żyda, to inna sprawa. Próżny typek.

 19. W Izraelu strzelają korki od szampanów. A głupie goje się cieszą…

  • Dla Izraela te wyniki są bez znaczenia. Każda licząca się polska opcja zawsze była troszkę adwokatem Izraela w UE. A te ±3 mandaty Konfederacji?:-)

Comments are closed.