Jonny Daniels szydzi z wyniku Konfederacji. On ma się z czego cieszyć

Jonny Daniels i Mateusz Morawiecki/fot. PAP/Tytus Żmijewski
Jonny Daniels i Mateusz Morawiecki/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Jonny Daniels jest dzisiaj w niezwykle dobrym humorze. Postanowił wbić szpilę w Konfederację. Podał charakterystyczny wynik wyborów.

Pogłoski mówią, że ostateczny wynik Konfederacji wynosi 4,47 proc. – napisał na Twitterze Daniels.

W oczywisty sposób nawiązuje do podnoszonej przez środowisko Konfederacji sprawy ustawy 447 i złodziejskich żydowskich roszczeń majątkowych.

Konfederacja nie ma najmniejszego zamiaru odpuszczać tej sprawy i zapowiada ostrą walkę, żeby nie dopuścić do spełnienia żydowskich żądań przez proizraelski rząd PiSu.

87 KOMENTARZE

  1. Ja jednak wierzę że, nie ma tylu zombiaków, jak podają parchate media. Wierzę też że obrócą się przeciw swoim Frankensteinom

  2. Ależ na Danielsa nie należy się oburzać, a wręcz mu za przejawy pychy u niego i u innych Żydów dziękować:). Przecież gdyby nie antypolskie, rasistowskie, knajackie zachowania przedstawicieli Izraela i środowisk żydowskich na świecie, to PiS łatwiej spełniałby ich życzenia:). A dzięki żydowskiej bucie i pysze usypiani filosemicką mantrą Polacy coś tam zaczęli widzieć, a naczelnik musiał buńczucznie szczeknąć, że ani guzika i w ogóle:)). Niech żyje zatem żydowska pycha, bo ona ma dla wyrwania Polaków z letargu spore znaczenie:).

  3. Poprostu ,przestań my robić jakiekolwiek wpisy ,dla kogoś ,kto absolutnie nie istnieje ,w środku nas ,Polaków !! Ignorowanie takiego indywiduum ,najlepszym sposobem na pokazanie gdzie jest jego miejsce.

Comments are closed.