Doda oszalała! Jednym zdjęciem pokazała swe prawdziwe oblicze [FOTO]

Dorota
Dorota "Doda" Rabczewska. Foto: Instagram

Trwa festiwal g*jowskiej dumy, w związku z czym wiele popularnych firm, ale też gwiazd wyraża swoje wsparcie dla sodomitów i społeczności LGBT. Do nich dołączyć postanowiła słynna królowa polskiego popu – Dorota „Doda” Rabczewska.

Trudno zrozumieć jak można być ze swej orientacji, która ma być wg środowisk LGBT wrodzona, i z którą rzekomo nie można nic zrobić. Trwa jednak czerwiec, czyli miesiąc „g*jowskiej dumy”.

W związku z tym wiele popularnych marek wyraziło swoje poparcie dla ruchów LGBTXBOX, także wśród celebrytów trwa akcja wsparcia dla ruchów domagających się przywilejów dla domagających się przywilejów dla mniejszości seksualnej.

Do tego grona dołączyła Doda, która jednym zdjęciem profilowym pokazała swe prawdziwe oblicze i udzieliła wsparcia LGBT. Oczywiście de facto ruchom tym nie chodzi o żadne równe prawa, ale uznanie kolejnych to dziwactw za normalność.

Co teraz wszystkich nagle naszło na promowanie „tęczowych”? Za chwilę się okaże, że hetero „nie mają już prawa ani do miłości, ani do swoich związków, czy dzieci, bo zalewa nas fala uznania dla LGBT jako jedynie słusznej drogi” – pisze jedna z komentujących.

23 KOMENTARZE

 1. Prawiczki nadal tęsknią za PRLem, Kiszczakiem i prześladowaniem gejów.

 2. Nie mam nic przeciwko osobom homoseksualnym ale LGBT to tez poparcie dla pedofili cóż to za pomysł uczyć 4 letnie dzieci masturbacji i kto bedzie uczył??? Oczywiście pedofil bo żaden normalny człowiek by sie tego nie podjął mam córkę 1.5 roczna-i strach mnie obleciał chyba bedzie trzeba wyjechać z kraju jak LGBT dojdzie do skutku zboczency i dewianci

 3. Do USA , w niektórych stanach jest normalność jak juz wcześniej powiedziałam geje i lesbijki są ok ale od dzieci WARA

  • Dlaczego od dzieci wara? Nie Dalej niz dwa miesiące temu bylo głośno o patrze heteroseksualnej, ktorzy to adoptowali kilkoro dzieci po czym w klatkach je trzymali I glodzili. Ja jako gej obdarzyl bym te dzieci troską, miłością I opieką na jaką zasługują. Mnostwo dzieci jest krzywdzonych przez patologie, w wiekszosc I niestety heteroseksualne. Czym zaargumentujesz swoją tezę? Tj. Od dzieci wara? 🤔 Pedofilią? Geje to nie pedofile. Pamietaj.

 4. Co artykuł, to błędy gramatyczne, niechlujstwo.
  Cóż za brak szacunku dla czytelników i języka polskiego.

  W Polsce szlacheckiej było batożenie meneli….

 5. W temacie LGBT : Tolerancja TAK! Promocja NIE! Nie jest w interesie społecznym wspieranie działań szkodliwych demograficznie. Tak samo jak np. celibat.

 6. Boże kto pisał ten kretyński artykuł, błąd na błędzie, a przedstawiany tok myślenia rodem z dzikiej wsi. Nczas – uważajcie jakich „dziennikarzy” zatrudniacie.

 7. Czemu slowo ‚gejowskie’ jest cenzurowane? Widac, ze ten portal nie ma nic wspolnego z obiektywizmem i głośno wyraza swoj sprzeciw przeciwko ludziom. Wstyd I hanba, serio. Urodzilem się gejem I jestem z tego dumny a juz napewno ze swoim przyszlym mężem jestem szczesliwy. Zal mi ludzi ktorzy tego nie rozumieja. Kochacie swoje dziewczyny, tudziez zony? My kochamy swoich mężów rownie mocno jak nie mocniej! Dajcie nam zyc bez tej nienawisci I pogardy. My wami nie gardzimy, szanujemy wszystkich dookoła wiec sadze, ze wymagajac tego samego, nie wymagamy niemozliwego.

 8. Hahaha co za artykuł. Ludzie czy my jesteśmy w Europie?
  Dzięki Bogu od dawna nie mieszkam w Polsce. Bardzo tęskni mi się z ojczyzną ale jak widzę że ktoś porównuje homoseksualizm do pedofilstwa CH*j Mnie strzela. Ja jestem GEJEM i nie lubię dzieci i nawet nigdy nie chce ich mieć. Nigdy nie będę starać się do adopcji chociaż w Niemczech mam do tego prawo. Nie porównuje się homo do pedofilów… Ludzie błagam przecież w pl jest wyższy poziom edukacji… Chociaż po tym artykule zaczynam w to wątpić.
  Byłem waszym stałym czytelnikiem ale po tym artykule już nigdy tu nie wejdę.

 9. Ciupcianie to coś pięknego. Gdy Robert zapina mi swojego grubego penisa w pupę i spuszcza się do niej to czuję się cudownie. Tego się nie da opisać.

 10. No tak. Jak piszą, że ksiądz to pedofil to jest dobrze. Ale jak piszą, że gej to pedofil, to wielkie oburzenie, bo to generalizowanie. To o taką „równość” Wam chodzi?

 11. Gosia nie każdy ksiądz jest pedofilem, a tutaj dają do zrozumienia, że gej=pedofil. Taka różnica 🤣
  Cóż, patrząc na ten artykuł… „Dziennikarz” który go napisał powinien zostać zwolniony 🤣 gej się rodzisz nie stajesz. Pedofilia to choroba ludzi każdego pokroju, czy to homo czy hetero czy kobiety czy mężczyzny.
  Ludzie poczytajcie trochę 😀 miłego weekedu

Comments are closed.