Kulczyk oszalała!? Spadkobierczyni fortuny po Janie Kulczyku zamieściła na Facebooku zdjęcie ze współpracownikiem SB [FOTO]

Dominika Kulczyk. / foto: PAP
Dominika Kulczyk. / foto: PAP

Dominika Kulczyk wpisała się w trend części społeczeństwa, które wychwalała pod niebiosa częściowo wolne wybory z 4 czerwca 1989 roku. Córka najbogatszego niegdyś Polaka zamieściła w internecie zdjęcie ze współpracownikiem służb bezpieczeństwa w czasach PRL-u.

30 lat temu, 4 czerwca 1989 r., na mocy porozumień między władzami PRL a częścią opozycji odbyły się częściowo wolne wybory parlamentarne.

Z tej okazji w całej Polsce trwają obchody tzw. święta wolności, w których 65 procent miejsc w Sejmie mieli zagwarantowanych komuniści, a jedynie 35 procent opozycja. Tak obalano komunę, że później ci obaleni komuniści wybrali na Prezydenta Wojciecha Jaruzelskiego.

Fakt ten celebrowała córka śp. Jana Kulczyka. – Dokładnie 30 lat temu Polacy obalili komunizm za pomocą kartki wyborczej. Wybraliśmy wolność. Twarzą tego sukcesu jest i na zawsze pozostanie Prezydent Lech Wałęsa, legendarny przywódca Solidarności – napisała Dominika.

Moglibyśmy jeszcze zrozumieć, gdyby taką laurkę Wałęsie Dominika Kulczyk wystawiła zaraz po „wolnych” wyborach w 1989 roku, choć już wtedy wielu wątpiło w jego krystaliczną uczciwość. Po 30 latach jednak, gdy dysponujemy twardymi dowodami na podwójną rolę Wałęsy, takie stwierdzenia są jawną kpiną z logiki. Ignorancja w najczystszej postaci.

Ale nie zapominajmy, że wolność to wartość, którą stale należy pielęgnować, a czasem wręcz o nią walczyć. To przywilej i obowiązek każdego z nas. Niech żyje wolność! – dodała spadkobierczyni fortuny po Janie Kulczyku.

8 KOMENTARZE

  1. Zeby nie tacy jak Wałek, to Kulczyk tyle by nie nakradł.
    Czego tu nie rozumiecie? Szukacie logiki tam gdzie sa haki i miliardowa kasa w tle? Naiwnosc czy zwykla glupota?

  2. Polka Dominika Kulczyk?
    Któryś z tych ich nadgniłych autorytetów twierdzi że oni nie są Polakami lecz żydami mieszkającymi w Polsce. Dlatego nie dotyczy ich polskie prawo, w tym prawo dotyczące bezspadkowego mienia.

  3. Gdyby nie bolkowe róbta co chceta a potem rąsia rąsie myje z kwachem i resztą co to młode beztalentne kulczyki dzisiaj by nie szastały kasą koszoną przez tatusia , dodajmy naszą kasą !

  4. Obywatel K. Był geniuszem transformacji majątku państwowego w inne ręce, w sumie obojętnie czyje. Prawowici właściciele czyli obywatele PRL zostali pozbawieni tych dóbr. Czyli je im ukradziono. Taki pośrednik to PASER. Bolek z Filipińczykiem z tego korzystali więc i przymykali oko na ewidentne wały, za które płacimy w dalszym ciągu. Dominisia z tego dalej żyje-współwłasność autostrady Wlkp np. Dlaczego więc nie ma błogosławić swego dobrodzieja ?? Problem w tym czy w ogóle da się ją odciąć od żłobu, chociażby częściowo.

Comments are closed.