Janusz Korwin-Mikke tak naprawdę jest Żydem-cyborgiem i nazywa się Ozjasz Goldberg?! Polityk komentuje tę teorię [FOTO]

Ozjasz Goldberg, Janusz Korwin-Mikke Źródło: Akapedia, NCzasTV

Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji odkrył „Akapedię”, czyli akapowską (AKAP – anarchokapitalizm) parodię Wikipedii. Jak się okazuje prezes partii KORWiN również jest w niej opisany. Według tej „encyklopedii” polityk jest cyborgiem o imieniu Ozjasz Goldberg.

„Coś nowego – czyli „akapedia”. Zajęła się i mną. Całkiem zabawny pastisz, przedstawiający mnie jako „Ozjasza Goldberga” (aka „Jonasz Koran-Mekka” itd.)” – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

Co o prezesie znajdziemy w „Akapedii”? M.in. to: „Ozjasz Goldberg (inne znane nazwy: Janusz Korwin-Mikke, Ozjasz, JKM, Krul, Cyborg aus der Zukunft, Jonasz Koran-Mekka, Myszka Mike, Korwa, Janusz Wślizgin-Piłkke, Janusz Miałczyn-Drapkke, Korwinedes z Myken). Prototyp cyborga z przyszłości izraelskiej produkcji o numerze seryjnym 02JAS2-G01D|33RG, którego zadaniem jest szerzenie idei wolnościowej wśród ciemnego ludu Cebulandii. Inna teoria głosi, że prototyp został zdobyty w 1942 roku przez Armię Czerwoną w Mandżurii w czasie działań wojennych wymierzonych w Cesarstwo Japońskie i jego celem jest zniszczenie Europy i poddanie Polski Jego Ekscelencji prezydentowi ZSRR”.

Brzmi jak istne szaleństwo? A to jeszcze nie koniec! Nie wszystko jednak można przytoczyć w artykule. Link do całość pan Janusz podaje w swoim wpisie na Twitterze.

Jak widać Konfederata ma do siebie ogromny dystans. „Powodzenia, Panowie; Zuckerberg Wam powierzył humor Polaków” – napisał „Ozjasz Goldberg”.

 

Comments are closed.