Afera pedofilska w showbiznesie. Sylwester Latkowski wymienił TE nazwiska celebrytów [VIDEO]

Sylwester Latkowski, Kuba Wojewódzki, Radosław Majdan, Borys Szyc, Krzysztof Zanussi, Jarosław Bieniuk, Natalia Siwiec Źródło: Instagram, TVP, YouTube, Wikipedia, collage
Sylwester Latkowski, Kuba Wojewódzki, Radosław Majdan, Borys Szyc, Krzysztof Zanussi, Jarosław Bieniuk, Natalia Siwiec Źródło: Instagram, TVP, YouTube, Wikipedia, collage

Po premierze filmu „Nic się nie stało”, który promowano jako demaskację pedofilii wśród celebrytów, Sylwester Latkowski był gościem live’a w TVP INFO. Reżyser wygłosił kilka mocnych apeli do ludzi z showbiznesu.

„Czas może powiedzieć prawdę?”

– Chciałby zacząć od jednego. Od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę żebyś po prostu powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem i co robiłeś, a czego nie robiłeś – zaczął Latkowski. – […] Czas może po prostu doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś powiedział prawdę?.

Nie tylko Borys Szyc według reżysera był świadkiem procederu wykorzystywania dziewczyn w sopockie „Zatoce Sztuki”. Padają również inne głośne nazwiska.

– Mam tą samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań, które tam mignęły – apelował Latkowski w programie na żywo.

W dokumencie pojawia się gros gwiazd, również kobiet. M.in. celebrytka znana ze środowiska piłkarskiego – Natalia Siwiec.

Według autora dokumentu celebryci robili wszystko, by sprawa „Zatoki Sztuki” nie wypłynęła.

– To nie może być tak panowie i panie celebryci, aktorzy – ludzie, którzy byliście tak bezczelni, że wtedy kiedy my dziennikarze […] walczyli o prawdę w tej sprawie, wy robiliście „poparcie”. Robiliście atmosferę żeby się nie zajmować tą sprawą; żeby odejść od tej sprawy – mówił reżyser.

„Gdzie by to przeszło?”

Według Latkowskiego tak dużą aferę można było ukryć tylko w Polsce. Reżyser twierdzi, że nie przeszło by to nigdzie indziej.

– Gdzie by to przeszło? W Stanach Zjednoczonych? W Niemczech by to przeszło? – spytał. – Wam się udało wtedy to zrobić i doprowadzić do sytuacji, że na ławie oskarżonych mamy kozła ofiarnego i przez przypadek waszego kolegę, który wozi was łódką – Turczyńskiego.

Jak to się stało, że do tej pory nie udało się powiązać żadnego celebryty ze sprawą? Według Latkowskiego nawet nie próbowano tego zrobić.

– Na początku tej sprawy dziewczyny były pytanie tylko i wyłącznie o „Krystka” (Krystian W.). Nie pytano o inne osoby – twierdzi.

„Nie może być tak jak z Krzysztofem Zanussim”

Podczas nagrania Latkowski wrócił do innej sprawy, którą zajmował się przed laty. Do „Dworca Centralnego”. Wtedy mówiło się o siatce pedofilów, którzy grasowali w centrum Warszawy. W 2005 roku poruszono kwestię pedofilów-homoseksualistów, wśród których miał być wybitny reżyser. Spekulowano, że to Krzysztof Zanussi. Teraz Latkowski powiedział to głośno.

– To nie może być tak jak się udało Krzysztofowi Zanussiemu w 2005 roku, który wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego – grzmiał w wywiadzie auto „Nic się nie stało”.

Latkowski rzuca również oskarżenia w stronę wymiaru sprawiedliwości. Twierdzi, że do tej pory z oskarżonymi w sprawie obchodzono się nad wyraz delikatnie.

– Jak to jest możliwe, że człowiek oskarżony o pedofilię nie ma wniosku o areszt? – pyta. – Mówię o Turczyńskim, o przyjacielu celebrytów. Waszym przyjacielu Borys [Szyc]. Twoim przyjacielu Borys.

Partner zmarłej Anny Przybylskiej coś wie?

Na koniec Latkowski zwrócił się jeszcze do Jarosława Bieniuka – partnera zmarłej Anny Przybylskiej. Oskarżano go o gwałt na 28-latce.

– Jeszcze do jednej osoby się zwrócę – do Bieniuka – mówił w live’ie Latkowski. – Byłeś przyjacielem. Byłeś zaangażowany w ten klub, w te imprezy. Sam uczestniczyłeś w tym. Zobacz co z tobą zrobiono. Jak przyszantażowano ciebie. Zdecyduj się powiedzieć co widziałeś.

Na koniec Latkowski zwrócił się z apelem do wszystkich celebrytów, którzy mogliby być zaangażowani w sprawę.

– Przestańcie się chronić – powiedział.

Ministerstwo sprawiedliwości poinformowało, że w Prokuraturze Krajowej powstanie specjalny zespół śledczych do wyjaśnienia wątpliwości pokazanych filmie „Nic się nie stało”.

Źródło: TVP

28 KOMENTARZE

 1. Co Ziobro i PiS robili przez ostatnie 5 lat skoro Wojcik mowi ze teraz utworza specjalny zespol :))))) Kiedy Pan Latkowski zrobi film o zabawach Kuchcinskiego z nieletnimi Ukrainkami ??? Kiedy Pan Latkowski zrobi film o orientacji seksualnej osób z kierownictwa PiS bo „Sporą część najwyższego kierownictwa PiS stanowią h o m o s i e – ujawnił p. Janusz Korwin-Mikke podczas wiecu wyborczego w Lublinie. … Sprawę skomentował na Twitterze red. Jan Piński. Potwierdził on szokujące doniesienia JKM.Tenze JKM poruszył temat orientacji seksualnej kierownictwa PiS.
  Warto posłuchać, bo sprawa jest tajemnicą poliszynela doskonale znaną dziennikarzom i politykom, no i oczywiście tajnym służbom… – napisał dziennikarz.” Kogo to dotyczy oprócz Kaczyńskiego bo Korwin mówi wprost że to pedryl, może tez o Ziobro ???

  • Może „Stokrotka” z Wojewódzkim i Biedroniem zasponsorują nakręcenie filmu o homosiach w PiS, a Holland wyreżyseruje?

   • Nie graj głupa, PiC, przepraszam PiS, to taka sama okrągłostołowa zbieranina. Wódkę Kaczyński chlał z wierchuszką PZPR i służbami et. consortes w Magdalence. Wmówili wam towarzysze, że będą teraz „walczyć”, a sami są częścią tej układanki. Stara dobra zasada -> PO się zgrało, więc wyszli z „nowym” PIS. PIS się zgra, będzie odbicie w drugą stronę z kolejną „nowością”. I tak do znudzenia. A faktycznie rządzą kolesie.

 2. Politykę trzymajmy od tego procederu z daleka.
  Pedofil to pedofil wyłapiemy wszystkich !!!!!!!!!!!!!!
  A Wszechpolski będzie siedział czy co Będzie tera robił , bo nas z polskiej prowincji to martwi !? Oj martwi, martwi i córki i synów przecie mamy…..

 3. „Jakieś szczegóły?

  A po co? Wyznaję filozofię, że moja przyszła żona się jeszcze nie urodziła. Mnie z zasady interesują tylko kobiety do 25. roku życia. Mówię o tym otwarcie (…)”

 4. W tym pięknym mieście(Gdyni) kurwidół był już w 1974 roku .
  Ja otarłem się obok „maksima”, i o „praktyki” uczennic …
  Później „tańcz głupia , tańcz”… tylko się rozwijało.
  Jest to „neoodesskie zagłębie”, co widać , słychać. i czuć!
  W całym Trójmieście.

 5. Menora im bliższa niż świece adwentowe

  A gdy się o nie spytasz odwracają głowę

  Portrety wrogów Polski na pałacu wyświetlają

  Ale dla polskich patriotów złotówki nie mają

  Mają za to miliony dla speców od zakłamania

  Co za pieniądze wybielą największego drania

  Trwa przeróbka historii kto obozy budował

  Oraz o tym kto Kielce i Jedwabne zgotował

  A pomnika stulecia jak nie ma tak i nie będzie

  Wymówek mają tysiąc, szatan listę przędzie

  Na pomnik dla Niezłomnych ludzie się zbierają

  A na ten o Wołyniu nigdzie miejsca nie mają

  Gęby mają pełne pięknych słów i frazesów

  Lecz niczego nie robią dla rodaków z Kresów

  Rymy można tak pisać od rana do wieczora

  Kiedyś musi się skończyć ta Polaków zmora…

 6. No dobra- ciekawy temat, będzie o czym gadać, pewnie jest coś na rzeczy i pewnie nawet dużo głębiej idzie.

  ??? TYLKO CO NIM JEST PRZYKRYWANE ???

 7. Czy to kupa wojewódzka, czy powiatowa, czy siwa, czy z majdanu,czy szyta – jednako cuchnie jak to całe środowisko

 8. Przy okazji może wyjdzie na jaw afera podkarpacka … marszałek Kuchciński, rzekoma 15 latka oraz nagrania braci Rysicz.

 9. W kontekście prof. Zanussiego – insynuacje uważam za skandaliczne. Nie może być tak, że Latkowski bez żadnych, dosłownie żadnych dowodów oskarża i ogłasza wyroki na tak znaną i szanowną postać. Podobnie niestety w wypadku Wojewódzkiego i reszty tak samo – zwykłe insynuacje. Każdy z nas mógłby mieć fotkę w jakimś klubie w którym później się okaże, że były jakieś afery. Latkowski powinien odpoowiedzieć za swoje pomówienia, a jeżeli jakieś dowody faktycznie są to powinny być wpierw przedstawione i uruchomione procesy – prawnicy na pewno by się znaleźli.

  • Rownie mozna dac zdjecie l. kaczynskiego i powiedziec ze mieszkal nie daleko i codziennie przechodzil monciakiem w wiadomych celach. Material o trojmiejskim polswiatku z wmiesznymi celebrytami ktorzy pili drinka w lokalu i na pewno cos zlego robili bo mogli siedziec w domu.

  • Latkowski sądząc po opublikowanych dialogach z Szycem cierpi na zaawansowaną chorobę alkoholową i nie bardzo kontroluje to co mówi. Rozdaje od lewej do prawej łatki pedofila za darmo. Ale aktualnej władzy to na rękę, że znalazł się ktoś taki.

 10. W tym bajzlu lewackim winni są co zgłaszają przestępstwa a nie przestępcy a14letnie dziecko popelnilo samobójstwo.

  • Przypominam tylko nieśmiało, że prokuraturą i policją od 5 lat w Polsce nie rządzi już żaden bajzel lewacki, tylko najniezłomniejszy zakon prawacki…

   • Dobrze prawisz: prawacki.
    Co się jednak tłumaczy na: lewacki, bo soc-prawica jest lewicą.
    A dokładniej to soc-konserwa. A pewnie jeszcze dokładniej: soc-pseudokonserwa.

 11. Można łatwo znaleźć filmy z zatoki sztuki i zdjęcia z imprez. Tam były setki ludzi na setkach imprez. Hostessy z szampanem faktycznie chudziutkie, ale nie widać wieku, pod makijażem. Był tam pewnie i dealer i alfons. Ale to jeszcze nie powód, żeby wszystkich wyzywać od pedofili, bo byli tam raz lub dwa.

Comments are closed.