Sprzedawali fragmenty ciał zamordowanych dzieci [VIDEO]

Zwolenniczki Planned Parenthood. / foto: Wikimedia
Zwolenniczki Planned Parenthood. / foto: Wikimedia

Aborcyjny potentat, Planned Parenthood, utrzymywał, że nigdy nie brał udziału w sprzedaży organów i fragmentów ciał dzieci zamordowanych przed urodzeniem. Korporacja twierdziła, że jedynie je darowała. Teraz jednak na jaw wyszły szokujące fakty.

Światło dzienne ujrzało nagranie Center for Medical Progress (CMP). Zadaje ono kłam twierdzeniom Planned Parenthood.

W filmie przedstawiono bowiem fragmenty zeznań pracowników aborcyjnej korporacji, jakie składali pod przysięgą w 2019 roku. Wyciekły także dokumenty przez nich sygnowane. Wideo ukazuje menadżerów i dyrektorów, którzy przyznają się do handlu ludzkimi organami. Jest to nielegalny proceder.

W materiale umieszczono m.in. fragment zeznań starszej dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast ds. Dostępu do Aborcji Tram Nguyen, a także dr Dorothy Furgerson – dyrektor medycznej Planned Parenthood Mar Monte. W filmie występuje też dr Deborah Nucatola, była dyrektor naczelna usług medycznych Planned Parenthood Federation of America.

Z zeznań wynika, że kadra kierownicza w krajowej centrali Planned Parenthood wiedziała o handlu organami i częściami ciała abortowanych dzieci. Deborah Nucatola pod przysięgą zeznała, że wiedziała o tym, że Planned Parenthood Los Angeles dostaje płatności w zamian za fragmenty ludzkich szczątków.

Jak stwierdziła, nigdy nie zadała sobie trudu, aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. W początkowym fragmencie materiału aborcjonistka Nucatola przy winie i sałatce rozmawia o tym, jak dostosowała przebieg aborcji, by lepiej pozyskiwać części ciała dzieci.

Pod przysięgą zeznawała także dr Mary Gatter, którą wcześniej przyłapano na tym, jak negocjuje ceny fragmentów ciał abortowanych dzieci. „Chcę lamborghini” – mówiła. W trakcie zeznań przyznała się do zawarcia porozumienia biznesowego z firmą do pobierania tkanek płodu ludzkiego Novogenix.

Więcej zeznań dostępnych jest na stronie CMP.

Prawdę o działalności Planned Parenthood ujawniła także była pracownica koncernu Abby Johnson. Na podstawie jej historii powstał film „Nieplanowane”.

Źródła: YouTube/CMP

Comments are closed.