Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. „Pętla” wstrząśnie polską polityką? [VIDEO]

Pętla. Foto: YouTube Patryk Vega
Pętla. Foto: YouTube Patryk Vega

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu „Pętla”. Czy Patryk Vega odniesie sukces i wstrząśnie polską polityką?

Patryk Vega zamieścił na swoim Instagramie i YouTube zwiastun filmu „Pętla”. Film ma ukazać historię afery podkarpackiej.

Tym razem Vega używa prawdziwych nazwisk, a film ma nie być tylko wizją artystyczną reżysera. Jeszcze w lutym w Radiu Zet ujawnił, że posiada taśmy, a film ma przedstawić to co się wydarzyło w aferze.

Przypomnijmy – afera podkarpacka dotyczy sieci burdeli braci R. W agencjach towarzyskich z usług nawet nieletnich prostytutek korzystali politycy, biznesmeni i duchowni.

Wszystkie te spotkania były rejestrowane do szantażu. Natomiast nad agencjami braci R. parasol otworzyli funkcjonariusze CBŚP.

Osobą, która ujawniła proceder był bokser Dawid „Cygan” Kostecki. Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi w ub. roku.

Sprawa była o tyle szokująca, że bokser miał niedługo opuścić więzienie. Ponadto sposób jego śmierci sprawił, że nikt nie wierzył w samobójstwo.

„Cygan” miał się bowiem powiesić na pętli z pościeli, leżąc w łóżku pod kołdrą. Prokuratura od początku chciała sprawę zamknąć twierdząc, iż bokser na pewno się sam zabił.

W ub. roku były funkcjonariusz CBA ujawnił, że jednym z klientów nieletnich prostytutek miała być jedna z najważniejszych osób w państwie. Funkcjonariusz zdobył nawet nagranie i zaniósł do centrali CBA.

Płyta w niewyjaśniony sposób zniknęła z sejfu w CBA, a Biuro próbowało przy pomocy mediów skompromitować funkcjonariusza.

Źródło: Onet / YouTube Patryk Vega

4 KOMENTARZE

  1. E tam, no i co z tego, ze dowiemy się, że jakiś Kaczafi korzystał z burdelu? Burdel to burdel, każdemu tam wolno iść.

  2. Kolejny gniot Vegi? Od kilku lat jego filmy są naprawdę na bardzo słabym poziomie. Bazują głównie na aferach, stereotypach…może powinien zacząć kręcić dokumenty.

Comments are closed.