Biali klękają przed Murzynami, aby całować ich czarne… Zarówno kobiety jak i mężczyźni! [VIDEO]

Biała kobieta klęka przed Murzynem, aby ucałować jego buty Źródło: Facebook/VETO

Po śmierci George’a Floyda – Murzyna brutalnie zamordowanego przez policjanta – świat ogarnęło szaleństwo. Dzięki działaniom skrajnie lewicowej Antify protesty przeciw brutalności policji zmieniły się w zamieszki. Natomiast rasistowski ruch Black Live Matter organizuje skandaliczne akcje poniżające białych.

O jednej z takich akcji już pisaliśmy. Członek „Black Lives Matter” kazał kobiecie klęknąć i przeprosić za bycie białą. Ta bez chwili zawahania rzuciła się na kolana. Więcej o tym TUTAJ.

Ci, którzy po tamtej akcji stwierdzili, że to już szczyt wszystkiego, lepiej niech nie oglądają poniższego wideo. BLM zorganizowało bowiem nowy performance. Kilku rosłych Murzynów stanęło na ulicy, w strojach w stylu „Czarnych Panter”, a biali podchodzili i całowali ich po butach.

Jak bardzo trzeba być pozbawionym honoru, by robić takie rzeczy? Niestety zachodnie społeczeństwo padło ofiarą lewicowego drenażu mózgów.

Najgorsze jest jednak to, że tego typu akcje stają się częścią kultury globalnej lub nawet popkultury. Dziewczęta, w wieku kilkunastu lat, rozstawiają się również na warszawskiej patelni z transparentami „Black Lives Matter”.

Po zdewastowaniu amerykańskiego pomnika Tadeusza Kościuszki, pomazano również jego polską kopię. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Kościuszko popierał prawa czarnych i przepisał im po śmierci swój majątek.

18 KOMENTARZE

 1. TO SYRYJCZYCY I TURCY – TATARZY KRYMSCY – MAJA NAS//EUROPA WSCHODNIA – BAŁKANY// CAŁOWAC PO BUTACH – ZA PORYWANIE NIEWOLNIKOW I DZIECI – DO JANCZAROW ?MEGA PARANOJA

 2. Taka przyszłość czeka Amerykę, niestety; dzisiejsi biali odpokutują za okrutne grzechy swoich przodków w stosunku do czarnoskórych. A co z Indianami w Ameryce zrobiono?

 3. Całe lewactwo i ich urojoną retorykę o rasizmach holokaustach i nietolerancji trzeba bezwzględnie i jak najszybciej unicestwić !!!

 4. „Jak bardzo trzeba być pozbawionym honoru, by robić takie rzeczy? ”

  Czy redakcja NCZ. jest juz kompletnie pozbawiona mozgow — napad bandycki i nagle wszyscy maja byc bohaterami i narazac swoje zycie? To moze red.Ncz pojedzie do USA i pokaze jak sie tluc z Murzynami tylko z golymi piescmi. To sie przekonamy, czy mocny w czynie czy tylko w gadce.

  Kazdy ocenia swoje zycie, zdrowie i naprawde hanba NCz. za takie podsumowanie.

 5. jak należy „kulturalnie” rozmawiać z afrodzikimi pokazano w filmie „gran torino” – jeden z najlepszych filmów

 6. Aj, waj! Założę się że tylko głupie goje całują nogi czarnych, żydzi handlarze niewolników tego na pewno nie robią. Pedagogika wstydu i będąca częścią programu tresury i wojny z cywilizacji łacińską ją żydzi i ich wynarodowieni pomocnicy zafundowali białym na Zachodzie, a zwłaszcza w USA przebija nawet to co robi u nas Michnik ze swoją bandą.

 7. Przecież to para jakiś popier……ów. Widać, że dziewczyna jest chętna i nie robi tego pod przymusem. Z pewnością udostępniłaby kolesiom swoje usta i to nie koniecznie do całowania.

 8. To teraz juz nic tylko pociagnac sie czarna pasta do butow i wystawic fiuta (tez pomalowanego) przed jakas biala laska.

  • Nie winię cię iż nie kapujesz, jak się masz nadstawić. Bo nie uczeń jest winien, lecz zawsze nauczyciel (np. Trzaskoś). Ale jeszcze dojrzejesz…i pocałujesz nauczyciela. Nie tylko jego buty.

 9. Po jakim brutalnym zamordowaniu? Facet, dodajmy recydywa, nawalony był prochami i metaamfetaminą, sam nie mógł oddychać, taki chwyt stosują służby na całym świecie. Nikogo to nie zabija. To był wypadek przy pracy a nie „brutalne morderstwo”! Może tak poczekacie na wyrok sądu zanim zaczniecie oskarżenia, drodzy dziennikarze? Chyba, że wy też ulegliście już lewackiemu drenażowi mózgów.

Comments are closed.