Wojciech Cejrowski: Murzyński rasizm przeciw białym ludziom [VIDEO]

Wojciech Cejrowski/Foto: print screen z YouTube/TVP Info
Wojciech Cejrowski/Foto: print screen z YouTube/TVP Info

W najnowszym odcinku Studia Dziki Zachód Wojciech Cejrowski skomentował bieżące wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. – To jest Murzyński rasizm przeciw białym ludziom – mówi podróżnik, na stałe mieszkający w USA.

Przypomnijmy, że w USA od wielu dni trwają zamieszki po zabójstwie 46-letniego Floyda podczas interwencji mężczyzny. Funkcjonariusz policji wykazał się zbyt dużą brutalnością i udusił zatrzymywanego Murzyna.

W odpowiedzi na to…radykalna lewica wyszła na ulice i zaczęła plądrować sklepy, niszczyć dobytek życia przedsiębiorców, także tych czarnoskórych. Murzyni dopuszczają się wielu aktów agresji, spalono cały dobytek bezdomnego mężczyzny, pobito już wiele kobiet broniących swoich sklepów, zaatakowano nawet weterana poruszającego się na wózku inwalidzkim.

Murzyński rasizm

To co teraz mamy w Ameryce to jest Murzyński rasizm przeciw białym ludziom. To jest rasizm nieukrywany. Murzyni się nie krępują powiedzieć białemu, że go nienawidzą na manifestacji czy w telewizji. Biały by się krępował i byłby wykluczony społecznie, gdyby powiedział, że on nie lubi Murzyna – zaczął Cejrowski.

Mamy do czynienia z erupcją rasizmu. Jak państwo obserwują rozwalanie sklepów to przecież nie chodzi o protest polityczny, tylko chodzi o plazmę – dodawał. Z kolei Krzysztof Skowroński zauważył, że to przecież biały policjant zabił czarnoskórego.

Nie pierwszy taki przypadek, mógł udusić Chińczyka. Ten Murzyn był większy od niego, policjant przycisnął go za mocno kolanem i prawdopodobnie trafi na resztę życia do więzienia za zabójstwo – odparł podróżnik.

Zasiłki deprawują i niszczą życie

Czarne dzielnice są (beczką z prochem, którą łatwo podpalić – red.). Tam demokraci rozdawali zasiłki, 500 plusy od czterdziestu lat, przeróżne programy pomocowe. Część z tych działań była z dobrych motywacji (…) tylko nie myśleli o skutkach długofalowych – mówił Cejrowski.

Jak będziesz dawał ludziom prezenty: zawieziemy Cię do szkoły, ułatwimy Ci życie, dostaniesz punkty preferencyjne na uczelnie, zapłacimy ci za to, za tamto. Wygenerują pokolenie ludzi, które nigdy nie chodziło do pracy i całe życie jest na zasiłku. Teraz taka dzielnica jest sfrustrowana wewnętrznie i taka dzielnica łatwo wybucha – dodawał.

Gdyby tym ludziom dać pracę, a nie zasiłek, to ci ludzie by się czymś zajęli, podnosili by poziom swojego życia, odczuwaliby sens życia. Wracam do domu i przynoszę forsę i ktoś mi dał. Kto mi dał? „Biały demokrata. On na pewno mną gardzi, dał mi forsę żebym siedział w swojej dzielnicy i z niej nie wychodził” – kontynuował.

Trzeba dać ludziom pracę

Trzeba obniżyć podatki radykalnie punktowo, że pewne rejony kraju, gdzie jest większe bezrobocie obniżają podatki i zachęcają inwestorów, żeby on stworzył miejsca pracy. Generuje się przemysł wtedy w tym miejscu i zatrudnia się ludzi – mówił Cejrowski.

To jest zadanie polityków. „Dać pracę”. Zorganizować tak świat, żeby się pojawiły się miejsca pracy. Polityk sam nie kreuje miejsc pracy, ale może stworzyć takie warunki, że one się pojawią, bo prywatny przedsiębiorca przyjdzie – podsumował podróżnik.

13 KOMENTARZE

 1. Biali wg Murzynów są źli i rasistowscy.
  Ciekawe ilu Murzynów chciałoby żyć wśród samych swoich gdyby tak (dla świętego spokoju) podzielić USA (proporcjonalnie ) na dwa osobne kraje…

  • ▌▌Niedawno zrobiono badania — w ich wyniku „odkryto” rzecz oczywistą: emocje na ciemnych twarzach są trudniejsze do odczytania (stąd m.in. ograniczona popularność ciemnoskórych aktorów i ostatnio stosowane przez Hollywood zatrudnianie wg lewicowego parytetu).

   Cenzura politycznej poprawności nie pozwoliła badaczom wyciągnąć wniosków: podali wyniki i cześć.

   Tymczasem, życiowo, skutki są ogromne.

   Otóż dzieci już od najmłodszych lat uczą się korzystnych dla siebie strategii: jak wyprosić od rodziców coś dobrego, jak uniknąć kary za zmalowanie czegoś niedobrego:

   ● Osoby o najjaśniejszej karnacji od dziecka uczą się, że ich emocja na twarzy są od razu na publicznym widoku — trzeba je powściągnąć, trzeba je kontrolować (jak Skandynawowie).

   ● Z kolei osoby o ciemnej karnacji od dziecka uczą się, jakby ze swoimi emocjami żyły za jakąś czarną woalką — stąd notowany przez europejskich żeglarzy emocjonalny brak kontroli u murzynów.

   Dodatkowo osoba ciemnoskóra ma na tyle ukryte emocje, ze kompletnie nie wiadomo z jakimi intencjami się zbliża — dotyczy to tak samo społecznych patologii multi-kulti, jak i społeczeństw jednorodnych — stąd niski kapitał kulturowy ciemnoskórych społeczeństw — trudno budować cywilizację, kiedy nie wiesz, czy zbliżający nieznajomy chce cię pobić, czy zabić.

   .

   ▌▌A wszystko to wnioski z zaledwie jednego, niewinnego badania, na jakie się odważono!

   .

 2. Cejrowski mówi to słowo określające osoby o czarnej skórze wielką literą? Jak się taką pisownię zaznacza w mowie?

  • To proste. 3 x głośniej akcentujesz pierwszą literę (M).
   Trzeba ją wykrzyknąć, a inne wypowiedzieć cicho.
   Nie ma za co.

  • A kiedy mówi „uczelnia” to skąd wiadomo, że nie powiedział „ólczelnia”? Z zasad ortografii. Podobnie jest z Murzynem i tak samo z dużej litery pisano by Kaukazoid gdyby takie słowo wymyślono. Biały jest białym, czarny jest czarnym, a Murzyn Murzynem, tak jak Kaukazoid byłby Kaukazoidem, a nie kaukazoidem.

 3. Jeb..y smoluch !
  Napadł kobietę ,mierzył jej w ciąžowy brzuch ,a teraz z tej szumowiny robi się „ofiarę”…ja prdl.

 4. Cejrowski to ślepy wielbiciel Trampa. Oprócz tamtego gliniarza co Floyda dusił, jeszcze trzech innych gliniarzy klęczało mu na plecach i nogach, więc niech Wojtuś nie chrzani głupot, że to morderstwo to przypadek.

 5. 《Dać im pracę》

  Co za dureń.
  Praca to nie jest jakaś łaska.
  Pracy się nie daje, ale trzeba za nią płacić. Tylko największe gnoje myślą, że jak ktoś dla nich tyra, to czynią mu tymsamym łaskę.

Comments are closed.