Szwedzka policjantka klęka przed imigrantami. „Biała cisza to przemoc” [VIDEO]

Szwecja/Biała policjantka
Biała policjantka "walczy z rasizmem"/Fot. screen YouTube

Szaleństwo poprawności politycznej w Szwecji wciąż się pogłębia. Podczas demonstracji przeciwko „rasizmowi” do imigrantów dołączyła biała funkcjonariuszka policji. Manifestacja odbywała się pod hasłem Black Lives Matter.

Lewackie szaleństwo z USA rozlewa się także w Europie. Stany Zjednoczone płoną, tymczasem w kolejnych miastach Starego Kontynentu odbywają się manifestacje przeciwko rzekomemu rasizmowi. W środę taki happening odbył się także w Sztokholmie.

Podczas manifestacji do zgromadzonych imigrantów przyłączyła się także szwedzka policjantka. Funkcjonariuszka uklękła na ulicy, trzymając transparent „biała cisza to przemoc”. Później można było zobaczyć, jak kobieta ściska się ze zgromadzonymi manifestantami, cała we łzach. W ten sposób przeprosiła za „białe przywileje”.

Sytuacja wydaje się być jeszcze bardziej kuriozalna, biorąc pod uwagę fakt, że policja postanowiła przerwać demonstrację, ponieważ przekroczono koronalimit zgromadzeń. Obecnie obowiązujące w Szwecji obostrzenia dopuszczają zgromadzenia do 50 osób.

Policjanci użyli gazu pieprzowego, ponieważ demonstranci nie chcieli się rozejść. Manifestanci rozbiegli się wówczas po różnych dzielnicach miasta. Później doszło do starć z policją.

Fala manifestacji pod hasłem Black Lives Matter, które jest także nazwą lewackiej organizacji walczącej z rzekomym rasizmem, rozlewa się na cały zachodni świat. Katalizatorem rozruchów stała się śmierć George’a Floyda, czarnoskórego mężczyzny, który zmarł po tym jak policjant klęknął mu na szyi. W USA wybuchły zamieszki, które czynnie wspierała m.in. Antifa. Donald Trump zadecydował o wpisaniu lewackiej bojówki na listę organizacji terrorystycznych. W jednym z wywiadów konserwatywny, czarnoskóry dziennikarz radiowy obalił tezę o rzekomym rasizmie w USA.

Źródła: magnapolonia.org/nczas.com

19 KOMENTARZE

  • Biała rasa to nie są głupki. Dopóki trzymali Żydostwo za pysk, albo wyganiali z kraju, wszystko było jak trzeba.

  • Zwróć uwagę,że to zwykle są kobiety. Widać to było np. w czasie ostatnich demonstracji w Polin pod tytułem „Black lives matter” żeby uczcić śmierć tamtego murzyńskiego kryminalisty. Marksiści kulturowi od wielu lat wykorzystują kobiety do swoich celów. Wygląda na to,że przyznanie przed laty prawa do głosu kobietom spowodowało katastrofę społeczną w świecie (post)europejskim

 1. Aha, zapomniełem. Zboków też bronili, ale teraz akurat czarni są uciemiężonym proletariatem, zwłaszcza ci, co demolują luksusowy salon Mercedesa.

 2. To za mało. Powinna ściągnąć majtki i rozłożyć nogi dla wszystkich chętnych. Oczywiście z napisem „tylko dla Murzynów”.

 3. Ona chyba myśli, że ją oszczędzą, kiedy trafi samotnie na grupę tych nieuprzywilejowanych. Chociaż może i wtedy będzie uważać (jeżeli zostawią ja przy życiu), że to jakaś pomyłka, tak jak więźniowie sowieckich łagrów jeszcze chwilę przed śmiercią. Niewielu jest odpornych na systematyczne pranie mózgów.

 4. Tropy śledztw ws. zamieszek w USA prowadzą do Europy. To lewacka ustawka

  Waldemar Biniecki – stały publicysta i felietonista „Tygodnika Solidarność”, mieszkający w Milwaukee, Wisconsin; Waldemar Biniecki informuje, że policjant Derek Chauvin, który przyczynił się do obecnych zamieszek zabijając czarnego 47-latka, znał wcześniej tego ostatniego. „Pracowali w jednym z klubów nocnych w Minneapolis. Znali się”.

  Funkcjonariuszowi postawiono zarzut morderstwa I stopnia. Żona Chauvina wystąpiła o rozwód. Po śmieci Floyda część amerykańskich obywateli zaczęli pokojowe protesty. Następnie wszczęto zamieszki. W niektórych stanach wprowadzono godzinę policyjną. Biniecki podkreśla, że w Waszyngtonie Biały Dom chronią agenci United States Secret Service.
  https://www.youtube.com/watch?v=UXQd7rrNbrk&feature=emb_logo

 5. W jakim celu Bóg stworzył ludzi o różnych kolorach skóry?
  Jako wszechwiedzący przecież wiedział, że z tego powodu zginie wielu ludzi…
  O cierpieniach niewolników nie wspomnę…

 6. Coz – moze nalezy nauczyc sie wlasciwego podejscia do kobiet od muzulmanow..
  Rozprawic sie z „emancypacja” i „feminizacja” ..
  Bo biale kobiety to kon trojanski zachodniej cywilizacji ..

Comments are closed.