Zamieszki w USA: Murzyni dewastują mienie przy wsparciu Demokratów [VIDEO]

Zamieszki w New Jersey/Fot. screen Twitter/USA
Zamieszki w New Jersey/Fot. screen Twitter

Nie ustają lewackie zamieszki w USA. Na ulicach New Jersey hordy czarnoskórych dewastują mienie. Demokraci natomiast okazują im pełne wsparcie.

W USA nie ustają zamieszki, które rzekomo są protestami przeciwko „rasizmowi” po śmierci George’a Floyda. W efekcie rosnących niepokojów prezydent Donald Trump zadecydował o wpisaniu Antify na listę organizacji terrorystycznych. Z koeli Demokraci wspierają zamieszki i walkę z rzekomym rasizmem.

W sieci pojawiło się nagranie z ulic New Jersey. Widać na nim, jak grupa czarnoskórych mężczyzn demoluje zaparkowane samochody. Niektórzy z nich nagrywają całe zajście. W ruch poszły deskorolki, kosze na śmieci oraz siła kopniaków.

Przyzwolenie na podobne akcje wyraziła czarnoskóra burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser. Polityk Demokratów nakazała bowiem wymalowanie żółtymi literami napisu „Black Lives Matter” na ulicy prowadzącej do Białego Domu. Co więcej, nazwała tak również plac przed Parkiem Lafayette, w którym stoi zdemolowany wcześniej w wyniku zamieszek pomnik Kościuszki. Co więcej, inny polityk Partii Demokratycznej, senator Paul Strauss, porównał ten plac do placu Tiananmen. Jest to kuriozalne porównanie, ponieważ na chińskim placu w 1989 roku doszło do masakry. Wojsko stłumiło bowiem trwające blisko dwa miesiące protesty zapoczątkowane przez studentów. Chińczycy domagali się demokratyzacji, rozwoju gospodarczego oraz ukrócenia korupcji w Komunistycznej Partii Chin.

Zamieszki w USA wybuchły po śmierci czarnoskórego George’a Floyda podczas policyjnej interwencji. Derek Chauvin, funkcjonariusz, który klęcząc na szyi mężczyzny doprowadził do jego śmierci, pożegnał się z odznaką. Usłyszał także zarzut morderstwa trzeciego stopnia, a jego żona domaga się rozwodu.

Co więcej, za zgodą rodziny udostępniono wyniki sekcji zwłok George’a Floyda. Wykazała ona, że mężczyzna był zakażony koronawirusem. Przyczyną śmierci miał być natomiast atak serca wywołany duszeniem przez policjanta. Ponadto w ciele Floyda wykryto również kilka rodzajów narkotyków.

Źródła: Twitter/nczas.com

19 KOMENTARZE

 1. Zawsze uważałem, że miejsce czarnych jest na plantacji bawełny u białego. Przecież oni się do niczego innego nie nadają, czego właśnie dowodzą tymi posunięciami. To jest prawdopodobnie tzw. brakujące ogniwo miedzy człowiekiem a małpą, choć nie jest to wg mnie takie oczywiste;-)
  Ta cała akcja – moim zdaniem – nie jest robiona przez jakieś chińskie pieniądze, tylko po prostu pieniędzmi amerykańskiej żydokomuny. Chcą po prostu rewolucji – jak to Żydy – oraz w konsekwencji całkowitego zniewolenia tego narodu.

 2. Proszę nie porównywać Murzynów do Wandali i Wizygotów. Wizygoci i Wandale tworzyli kulturę.

 3. Chciałbym żeby nasi tzw. „eksperci” wypowiedzilei się czy wobec tego co się dzieje nadal nie rozumieją że musimy mieć wielowektorową i zrównoważoną politykę. Czy do kogoś może dotrzeć, że napotężniejsze mocarstwo świata może (powtarzam – teoretycznie może) zostać rozsadzone od środka? Tucker Carlson (Fox News): „The cultural rewolution has come to America”). Wiecie co jest najbardziej niebezpieczne? To, że elity podlizują się szumownom, „kupują” ich narrację i oficjalnie popierają. Zaczyna się klękanie na kolana przed tłuszczą, przyjmowania powszechnego poczucia winy i przepraszania za swój kolor skóry. Ale poczekajcie, czy ktoś już wcześniej nie stosował tych samych metod (wyjątkość cierpienia i obwinianie wszystkich wokół?) Jakieś refleksje na ten temat?
  PS wśród afroamerykanów też oczywiście krążą postulaty – jeszcze nie sformułowane chyba oficjalnie – domagania się reparacji od władz za niewolnictwo w wysokości kilkunastu trylionów dolarów dla … no właśnie – wszystkich czarnoskórych. To też coś przypomina?

 4. George Soros ma 89 lat, ale na litość boską, zanim umrze, dopilnuje zniszczenia Ameryki.

  Ten starszy, z pozoru niewinnie wyglądający Pan to George Soros, bankster, spekulant giełdowy i miliarder, powiązany ideowo z najbogatszymi rodzinami na planecie czyli rodziną Rothschildów i Rockefellerów. Soros od lat działa poprzez swoje inwestycje i Fundacje (wspiera fundację Batorego w Polsce) w celu zniszczenia Ameryki oraz państwa narodowych w Europie. To on, jak wynika z wielu potwierdzonych źródeł stoi za wywołaniem kryzysu migracyjnego w Europie. Jego fundacje płaciły imigrantom za przybycie do Europy a opłacane bojówki lewackie ANTIFA stały za wieloma prowokacjami. Teraz właśnie realizuje swój plan w USA, próbując „podpalić” Amerykę.

  Przynajmniej tak to wygląda.

  Jak inaczej możemy słuchać jego słów w Davos w Szwajcarii, śledzić jego finansowanie amerykańskich wyścigów politycznych i zwracać uwagę na to, co mówi o Prezydencie Donaldzie Trumpie , kapitalizmie i lewakach, których popiera, i lewicowych Fundacjach Otwartego Społeczeństwa, które prowadzi, oraz dojść do innych wniosków?

  W ciągu ostatnich kilku lat Soros podjął próbę przejęcia lokalnych organów ścigania, pompując ogromne kwoty pieniędzy do kandydatów, których preferuje w kluczowych wyścigach z prokuratorami okręgowymi.

  Georges Soros finansuje potajemnie kampanie polityczne wielu przeciwników D. Trumpa.

  • dzisiaj w niemieckiej TV puscili program wysmiewajacy wszystkich,ktorzy mowia cos negatywnego na temat sorosa i ,,teorii spiskowych,, z nim zwiazanych.
   A wiec bardzo szybko reaguja,by przeciwnicy im nie porzeszkadzali w realizacji programu.

 5. Szambo próbuje go ośmieszyć tymczasem co on zrobił? Twoje media tego Ci nie powiedzą!
  Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

  Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
  Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
  Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
  Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
  Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
  Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
  Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
  Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
  Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
  Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.

  A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!

  Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?

  Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

 6. po kiego wozili ten „węgiel” do Ameryki? i dobre pytanie do takiej mądralińskiej, wiadomego koloru paniusi (oczywiście lewaczki) z jednego z Juniwersytetów amerykanckich – a kim byś pani była, gdyby pani dziadka nie przywieźli statkiem do pracy na polu bawełny do Ameryki z tej Afryki? i dodano – gdzieś by pani dzisiaj była i co robiła? nie wiedzieć czemu zamknęła jadaczkę na parę dni; coś cały czas gryzła, lub ją gryzło;

 7. Lewaccy Demokraci powiedzą że to pokojowe protesty :)
  chociaż sami uczestnicy nie kryją się jacy są wydziczali, agresywni …
  Może Patryk Vega zrobi z tego kolejny film tym razem dokumentalny tytuł „Życie w US raju” :)

Comments are closed.