Che Guevara został symbolem LGBT-TL;DR. Ten komunista zamykał gejów w obozach [FOTO]

Che Guevara na zdjęciu archiwalnym i na tle tęczowej flagi. Źródło: PAP, Twitter/Jared @funylibertarian
Che Guevara na zdjęciu archiwalnym i na tle tęczowej flagi. Źródło: PAP, Twitter/Jared @funylibertarian

Braki w wiedzy lewicowców są zatrważające. W Madrycie symbolem LGBT-TL;DR został… Che Guevara.

Mao Zedong, Józef Stalin, Che Guevara są dziś bohaterami lewicy. Za 20 lat zapewne dołączy do nich Kim Dzong Un wraz z resztą Kimów. Lewicowcy bardzo szybko zapominają o tym, że ludzie z ich środowiska byli zbrodniarzami i dyktatorami.

Bardzo jaskrawym przykładem krótkiej pamięci lewicy są ostatnie wydarzenia w Hiszpanii. Z okazji jednego z marszów tzw. „czerwcowej dumy gejowskiej”, w centrum miasta, pomalowano skrzynkę pocztową na tęczowo i nałożono na nią twarz Che Guevery.

Jest to jakieś wielkie nieporozumienie. Ernesto Guevara, poza zbrodniami typowymi dla lewicowych dyktatorów, dopuszczał się również zsyłek homoseksualistów do obozów koncentracyjnych.

Środowisko LGBT, które bezprawnie rości sobie prawa do reprezentowania wszystkich homoseksualistów, jest jednak tak zżyte z lewicą, że wyparło to ze świadomości.

W Polsce mamy dziś podobną sytuację. LGBT trzyma się mocno ze środowiskiem, które jest przecież częściowo współodpowiedzialne za „akcję hiacynt”, którą lewicowy reżim PRL skierował przeciw homoseksualistom.

14 KOMENTARZE

 1. debilizm umyslowy i amnezja nie takie numery odwalaly w zyciu roznych swirow.
  Jezeli taka unia europejska blogoslawi castro,taki komunistyczny bandyta jak mandela dostaje unijne ordery, to nie dziwne,ze mlode glaby beda nosic koszulki z nadrukiem mordercy gewary.

  • Morderca gewary to ty „taro”. NIE? To kto?
   Wydział Zorganizowanej Przestępczości – taka tabliczka na drzwiach – w Policji, to obscena językowa wymienionych, czy wbrew nazwie struktura zwalczająca takowąż?

 2. Ciekawe, że nawet tacy fanatyczni lewacy jak Guevara nie mogli ścierpieć dewiantów w przestrzeni publicznej. Przypadek ?

  • Raczej przyczyną była wyznawana przez niego i to czynnie – teoria południowoamerykańskiego „macho” :-)

 3. Mam nadzieję, że jutro w niedzielę, albo kiedykolwiek usłyszę w kościele kazanie nauczające
  o szkodliwości ideologii lgbt, gender itp. Co prawda nadzieja matką głupich, ale zawszeć to matka.

 4. ALE j a j a ! NATYCHMIAST zburzyć pomniki „Che” Guevery !!!
  P i l n i e ! Co za podłość! Przez ujawniony dysonans poznawczy młode latorośle LGBT doznają traumy i może nawet szkód na zdrowiu!

 5. Cała ta ideologia jest jedną wielką aberracją i absurdem, więc takie „kwiatki” nie powinny nikogo do dziwić.

Comments are closed.