Nie chciała obsłużyć klientki bez maseczki. Ekspedientka ukarana grzywną

Sądy stają po stronie terroryzowanych przez maseczkowy reżim. W Suwałkach ekspedientka, która nie chciała obsługiwać klientki bez maseczki, dostała grzywnę. Maseczkowy reżim wciąż trzyma się mocno, ale absurdom zaczynają sprzeciwiać się już nie tylko zwykli obywatele. Pokazuje to sytuacja z Suwałk, gdzie sąd stanął po stronie klientki, której odmówiono świadczenia usług. Sąd Rejonowy w Suwałkach … Czytaj dalej Nie chciała obsłużyć klientki bez maseczki. Ekspedientka ukarana grzywną