To się musiało tak skończyć. Psychiatra zmiennopłciowiec Rachel Levine w rządzie Bidena. Zajmie się zdrówkiem Amerykanów

Zmiennopłciowy Rachel Levine będzie wiceministrem zdrowia rządzie Bidena. Zdjęcie: Rachel Levine
Zmiennopłciowy Rachel Levine będzie wiceministrem zdrowia rządzie Bidena. Zdjęcie: Rachel Levine

Zmiennopłciowa Rachel Levine będzie wiceminister zdrowia w administracji Joe Bidena. To pierwszy taki przypadek w amerykańskim rządzie

Joe Biden powołał Rachel Levine na stanowisko zastępcy sekretarza w Departamencie Zdrowia. To odpowiednik wiceministra w Polsce. Levine szefuje teraz Departamentowi Zdrowia w Pensylwanii. Jeśli zatwierdzi ją/jego Senat to Levine będzie pierwszym zmiennopłciowcem w rządzie federalnym Stanów Zjednoczonych.
Biden zachwalając Levine mówił o „historycznym wyborze”.

„Rachel Levine zapewni stałe przywództwo i niezbędną wiedzę, której potrzebujemy, aby przeprowadzić ludzi przez tę pandemię – bez względu na ich miejsce zamieszkania, rasę, religię, orientację seksualną, tożsamość płciową czy niepełnosprawność. I zaspokoi potrzeby zdrowia publicznego naszego kraju w tym krytycznej chwili” – oświadczył Biden. „To wybór nie tylko osoby bardzo wykwalifikowanej, ale też historyczny moment, który pomoże kierować wysiłkami naszej administracji w zakresie zdrowia”.
O nominację dla Levin/a zabiegała organizacja lobbingowa The LGBQT Victory Fund (Fundusz Zwycięstwa LGBTQ). Zajmuje się ona m.in. promowaniem homoseksualistów, lesbijek i zmiennopłciowych na stanowiska polityczne i organizuje im kampanie wyborcze.

Levin jest pediatrą i – co ciekawe – psychiatrą. Ma dwoje dzieci, które przyszły na świat, gdy była mężczyzną i zanim jeszcze wymyślił(a), że „przerobi” się na kobietę. 64-letni/letnia Levine dość długo męczył/a się z sobą. Przeróbki na kobietę dokonała w 2011 roku, a więc w wieku 54 lat. Teraz będzie wchodzić w skład zespołu bezpośrednio zajmującego się walką z pandemią. Biden chce, aby Amerykanie przez pierwsze 100 dni jego urzędowania nosili maski. Nie jest jeszcze jasne czy będzie ich o to tylko prosił, czy też wyda stosowne rozporządzenie.

Jak było do przewidzenia administracja Bidena i Demokraci będą forsowali skrajnie lewicowy program we wszystkich aspektach. Będzie to dotyczyło walki z globalnym ociepleniem, z różnymi, dowolnie określanymi nierównościami, i dyskryminacjami, promowania feminizmu we wszelkich możliwych postaciach, LGBTUSA, politpoprawności, etc.

 

38 KOMENTARZE

 1. Ja pierniczę. Posłanka Anna Grodzka vel Krzychu to przy nim superlaska. Jak ten Biden jest KATOLIK to ja jestem Archbishop of Canterbury.

  • To dopiero początek. Biden ma duże ambicje.
   Będzie się starał zaprezentować amerykanom cały repertuar nowoczesnej żydokomuny, z jej wszystkimi zwyrodnieniami i zamordyzmem.

   USA były już od dawna zwariowanym państwem totalitarnym.
   Z tego powodu nigdy tam nie jeździłem. Na podobnej zasadzie jak nie rozsądny człowiek nie jeździ do Korei Północnej. Nie wiadomo czy się wróci.

  • Fuchy może nie doczekał, ale głosował na niuchającego Joe. Podobnie jak dziesiątki tysięcy innych nieboszczyków :D :D :D

 2. RIP – Stany Zjednoczone, ale cóż – wszystkie imperia w końcu upadają /no przynajmniej przechodzą przez okres tak z rosyjska mówiąc „smuty”…

  Przecie Chińczycy ograją ich jak dzieci :-)

 3. Dlaczego piszecie „Demokraci” zamiast „demokraci”? Wielki słownik ortograficzny jasno podaje, że nazwy członków partii piszemy od małej litery. Podaje również hasło: „demokrata” (członek Partii Demokratycznej).

 4. Psychiatra z zaburzeniami tożsamości będzie prowadził lud amerykański, jak ślepy kulawego we mgle, do… sklepu z prozakiem.

 5. Trzeba sie cieszyc, bo przynajmniej nie bedzie wojny. Mieszkancy Chin i krajow muzulmanskich popekaja ze smiechu i nie bedzie potrzeba amerykanskich misji interwencyjnych by narzucac model demokracji made in USA.

  • I to jest ta supertajna amerykańska broń masowego rażenia!Broń która nie wymaga ponoszenia żadnych nakładów! Broń o zasięgu globalnym! Pomyślcie tylko!Wrogowie Ameryki będą masowo umierać (ze smiechu :D) ..i pozostawią wszystko.. biznesy..broń.. pieniądze..!!!Wszak na Tamtą Strone jeszcze nikt niczego nie zabrał…

 6. To czy wojny nie będzie to się jeszcze okaże.
  Na razie trwa ostatni zapewne festiwal pląsów dla gawiedzi, najwidoczniej jest komuś bardzo potrzebny.
  Oczekiwany efekt to najpewniej po prostu ataksja kulturowa dotykająca nieodwracalnie, przeciętnych osobników z klas niższych i byłych średnich.
  Pożądany efekt gdy zostanie osiągnięty zakończy świat jaki znamy, nie będzie powrotu, dla pospólstwa, i o to chodzi.

 7. O co wam biega? Biden powołał na „poważne” stanowisko, jak to się mówi, „babę z jajami”. To, że w lodówce kriogenicznej – ale są. (bo przezorny zawsze ubezpieczony)

 8. Może to jest sposób na pokonanie Chin. Miliardowi mieszkańców tego państwa puszczą zwieracze i Państwo Środka zaleje wielka fala gównianego tsunami.

 9. To jest ta wspaniała ekipa która naprawi USA po D. Trumpie :) :)
  Joe nawet nie wie kogo przyjął ale on jest marionetką do tego brain dead :)
  Teraz czekam na chaos, wojnę

 10. A to cwaniara/cwaniak. Przeczekalo to to menopauze i dopiero po, zmiana plci. Jako kobieta protestuje. To jest jawna dyskryminacja menopauzy. To pan/i nie dalo menopauzie zadnej szansy zaistniec. Zakladamy ruch Menopauza Life Matter.

  • Dobrze mówisz, ale nie ta data,
   chyba się w Tobie tli demokrata ;-)

   Skończyły się w 1913 (podatek dochodowy) i 1920 (powszechne prawo wyborcze – kobietom). Wtedy się skończyły, ale wcześniej były symptomy. I nie chodzi o kobiety.

  • Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie mam podstaw uważać tego za ściemę. Był kiedyś całkiem przyjemny serial „Doktor Quinn” (2 poł. XIX w.). I tam były wybory, ale prawo wyborcze mieli ci, którzy byli posiadaczami nieruchomości. I co dr Quinn wraz z kilkoma kobietkami zrobiły? Kupiły jakąś ruinę na obrzeżach miasta.

   Chodzi o to, by prawo wyborcze mieli ci, co mają coś wyraźnie do stracenia, ci, którym naprawdę zależy. Bo reszta jest do przekupienia.

Comments are closed.