Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia. „Polityczny złoczyńca, maniak podatkowy i niszczyciel życia społecznego”

Mateusz Morawiecki Źródło: FB/Konfederacja
Mateusz Morawiecki Źródło: FB/Konfederacja

„Branża gastronomiczna poszukuje, pomożecie? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” – czytamy na Facebooku Konfederacji.

Na jednym z zamkniętych lokali gastronomicznych wywieszono list gończy z wizerunkiem Mateusza Morawieckiego. Pod zdjęciem napisano: „Rezerwuje wszystkie stoliki! Nie przychodzi! Nie płaci!”.

O wiele dłuższą listę przewin opublikowano na facebookowym profilu Konfederacji:

„Branża gastronomiczna poszukuje, pomożecie? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wskazywany często jako polityczny złoczyńca, maniak podatkowy, niszczyciel polskiego życia społeczno-gospodarczego, stojący na czele rządu Bezprawia i Niesprawiedliwości. Restauratorzy wspominają, że ponad 100 dni temu zapowiadał zamknięcie gastronomii na 2 tygodnie.

Słyszeliśmy, że bardzo się denerwuje, gdy dowiaduje się, że przedsiębiorcy z nielegalnie zamkniętych branż nie chcą zbankrutować i decydują się otwierać swoje biznesy. Dlatego napuszcza na nich policję, sanepid, skarbówkę i straż pożarną, a ponoć nawet kominiarzy.

Tak bardzo uwiera go akcja #OtwieraMY, która na dobre rozlała się na cały kraj i już tysiące Polaków z nielegalnie zamkniętych branż pokazują, że nie godzą się na bezprawne rządowe restrykcje.

Dochodzą nas słuchy, że coraz bardziej ugina się pod presją społeczną, dlatego musimy jeszcze mocniej naciskać, by jak najszybciej #OtworzyćGospodarkę!”

Konfederaci informuje również, jak można wspomóc akcję otwierania gospodarki:

Chcesz pomóc? Dołącz do zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Otwieramy gospodarkę”, która uwolni zamknięte branże i pozwoli wrócić wszystkim do pracy! -> otwieramygospodarke.pl

Branża gastronomiczna poszukuje, pomożecie?
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Wskazywany często jako polityczny…

Opublikowany przez Konfederacja Czwartek, 4 lutego 2021

53 KOMENTARZE

  • Kurdupel to tylko pionek w tej grze. Wy wszyscy marnujecie tylko energię atakując go. Za te sznurki pociąga ktoś inny.

   • Nie ważne i tak wszyscy wiedzą że pociąga ktoś inny ale to nie znaczy żeby dać mu spokój! W końcu jakby nie chciał to by zrezygnował proste jak pier.lenie! Odpowiedzialność musi być za przestępstwa

    • Drukujcie ten plakat wystarczy A4 wieszajcie na. Słupach witrynach drzwiach wejściowych w centrach handlowych dworcach. To edukacja ludności. Sam niech poczuje się zagrożony. Jak ludzie co walczą o chleb lola siebie i pracowników

   • Pociągają za sznurki ci co go wykreowali i obsadzili go ma stanowisku premiera RP.Musi odpracować to wszystko co w niego zainwestowali.W życiu nie na nic za darmo,zawsze jest coś za coś.Tym bardziej że światowa banksterka uważała go za swojaka.Uważam że gdy nadejdzie odpowiednia pora spieprzy z Polski do Morganów których to on ściągnął do Polski.

 1. Moze i szkodnik i maniak podatkowy ale za to Naczelnik bardzo go lubi. A w kraju rzadzi Naczelnik a nie jakas przybleda ktorej stary byl opozycjonista. Wiec moze ci restaratorzy powinni poskrobac sie troche w puste i na plakacie wymalowac starszego pana z kotem pod pacha?

 2. Osoba na zdjęciu to gen. Wojciech Jaruzelski TW „ Wolski” , kapuś WSI i wywiadu sowieckiego. Zła wiadomość (lub dobra?) dla ścigających go jest taka, że on nie żyje, ale z pewnością jest winien zarzucanych mu przestępstw.

 3. poważnie mówiąc
  żarty z pana premiera zaczynają przypominać żarty z pana generała
  te ostatnie też były na czarno
  najczęściej jako graffiti

 4. Znam gościa! To Mateusz M., który jako Jezus 2.0 beta znany jest z rozmnażania pieniędzy na niewyobrażalną skalę. Aż dziw, że nikt go do tej pory nie porwał. Facet powinien od dawna przebywać w pilnie strzeżonych podziemiach NBP.

 5. Na powróz tych złoczyńców! Oczywiscie w normlany sposob jak sie likwiduje ludobojcow. Po sprawiedliwym procesie, nie rozporzadzeniem albo moca konferencji prasowej

 6. zaraz zaraz …gdzieś widziałem ta mor…e ..hmmmm juz wiem w jakieś sydowskiej telewizji go pokazywali jako swojego człowieka w Polin

 7. Jak w Niemczech. Bojówki NSDAP działały tak samo i tak samo naziści usprawiedliwiali ich czyny.
  Jak bardzo reżim Kaczyńskiego, PiSu i Policji przypomina nazistowskie Niemcy.
  Jesteśmy tak samo bierni jak kiedyś naród niemiecki, zamiast posłać ich na szubienice rozdziawiamy gęby.
  Już niedługo będzie za późno.

 8. Ten dewastator wszystkiego co polskie jest,jest.W przekaziorach go pełno.Dzisiaj go widziałam
  z innymi przydupasami.

 9. Nieważne czy lubimy przedsiębiorców czy nie, jak z nimi skończą przyjdą po Nas, zabiorą nam domy, działki, nasze mieszkania! Potworza skloty dla niewolników

  • Takie skloty, to już mamy niedługo galerie będą puste bez towarów , a zapełnione gojami.A goje będą zajadali z misek ryż, tak jak to powiedział Morawiecki.

 10. nie liczcie na koniec plandemii. Wszystko idzie z planem i nie zatrzyma się samo.
  Oni wykonują polecenia globalnych super elit. To jest piramida. Każdy w swoim regionie powinien gromadzić informacje i identyfikować fukcjonariuszy (sanepid, policja, skarbówka, wojsko, media, politycy).

Comments are closed.