Zmarł Prezydent, który nie chciał lockdownu. COVID-owe hieny cmentarne ruszyły na żer

John Magufuli. / foto: Flickr

Wiceprezydent Tanzanii Samia Sulhu Hassan ogłosiła w środę w państwowej telewizji, że prezydent John Magufuli nie żyje. Znany jest z racjonalnego podejścia do mniemanej pandemii koronawirusa, co spowodowało, że hieny cmentarne już dziś spekulują, iż przyczyną śmierci był COVID-19.

Prezydent Magufuli zmarł z powodu problemów z sercem, jednak jego niepoprawne politycznie podejście do tzw. pandemii koronawirusa sprawiło, iż przedstawiciele mediów i opozycji zaczęli spekulować, że prawdziwym powodem śmierci przywódcy był COVID-19.

Z wielkim żalem informuję, że dziś, 17 marca 2021 roku o godz. 17.00 straciliśmy naszego odważnego przywódcę, prezydenta Tanzanii Johna Pombe Josepha Magufuli, który zmarł na serce w szpitalu Mzena w Dar es Salaam, gdzie był leczony – poinformowała Hassan w TBC.

61-letni Magufuli od 27 lutego nie pokazywał się publicznie. Już w tym czasie media podawały, że leży w szpitalu w Nairobi, gdzie jest podłączony do respiratora i choruje na Covid-19. Zaprzeczali temu wysokiej rangi przedstawiciele partii rządzącej.

Magufuli, w przeciwieństwie do przedstawicieli innych państw nie dał się ponieść panice związanej z koronawirusem, za co był krytykowany. W Tanzanii ani przez moment nie zarządzono lockdownu, ani też żadnej narodowej kwarantanny.

W maju ubiegłego roku prezydent nakazał zaprzestanie liczenia zakażeń koronawirusem. Według danych ze strony worldometers.info liczba zakażeń w Tanzanii, liczącej ok. 56 milionów mieszkańców, wyniosła 509 osób. Zmarło 21 z nich.

Źródło: PAP/NCzas

36 KOMENTARZE

 1. Nie ważne na co zmarł, może i na covida, czyli medialnie, złowrogo nazwanego innego szczepu wirusa starej, poczciwej grypy. Ważne, że nie urządził swoim obywatelom takiego horroru, jakiego my doświadczamy, czyli nie zamknął gospodarki z powodu jakiejś grypy. Niektóre czarne są mądrzejsze od białych, jak widać.

 2. Kowidianizm ma już wszelkie cechy religii. Dlatego ataki na kowidowych negacjonistów są takie zaciekłe i bezinteresowne.

 3. To prawda , brakuje nam na świecie porządnych i uczciwych polityków . Przykre to ale nie ma się co dziwić jak w polityce coraz więcej oszołomów i nie wiem skąd u nich takie myślenie ? Od pieniędzy tak jak The Bill Gates i reszta żydów bogów .

 4. Zarazil sie coidem pewnie od tego owocu papai.
  Czekam teraz na szxzepienia dla wszystkich owocow i warzyw.

  Olej silnikowy ktory testowal tez nyl zarazoony…

 5. Takiego właśnie końca obawiają się przywódcy innych państw i dlatego trzymają się narzuconej odgórnie narracji.Światowa finansowo-farmakologiczna ośmiornica ma swoje macki wszędzie i nieźle zarabia na wytworzonej sytuacji , a gdy zrobi z klasy średniej dziadów to wykupi za bezcen majątek upadających wskutek lockdownu firm.Zniszczenie klasy średniej to cel opanowanej już dawno przez neo-bolszewików ONZ ,jako jedynej przeszkody do władzy nielicznej garstki bogaczy nad całym światem.

  • A jak już zniszczą klasę średnią to kogo będą okradać? Biedaków którzy żyją z ich łaski? Świat gdzie są tylko biedacy i elita to był mozliwy w starożytnym Egipcie. Myślisz że ONI chcą powrotu do starożytności? Średnia życia 38 lat itp?

 6. Takiego właśnie końca obawiają się przywódcy innych państw i dlatego trzymają się narzuconej odgórnie narracji.

 7. To cud, że Łukaszenka wciąż żyje, przecież przeszkadza nie tylko BigPharmie.

  Cóż, to śmierć na zawołanie, jak wiele innych.

 8. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.
  To właśnie informacje z Tanzanii były etapem w budzeniu mnie z kowidowego szaleństwa, dziękuję panie prezydencie!

 9. W Iranie w 2020 roku też nagle zaczęli umierać wysoko postawieni urzędnicy. Dla szpiegów nie ma żadnego problemu zakazić kogoś wirusem.

  • Przypomnę, Smoleńsk to akt dokonany, ostrzeżeniem był „wypadek” Szydło w Izraelu, wypadki w kraju i wybuchy opon u Dudy! Działo się to w czasie stosunkowo niezależnej propolskiej polityki prowadzonej przez PiS w początkach pierwszej ich kadencji. Potem Szydło po prostu wykopano a Duda jawnie przeszedł na rabinizm. Potem mieliśmy próbę powołania Układu Warszawskiego 2 i użycia polskiego mięsa armatniego na Bl. Wschodzie.

 10. Świeć Panie nad jego duszą. RIP. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się o chorujących na koronę owocach, oleju silnikowym i o chorujących nieistniejących pacjentach. Nie pozamykał kościołów ani meczetów. Oświadczył, że nie może podciąć ducha narodu przez zamykanie świątyń. Publicznie przyjmował komunię w czasie mniemanej pandemii aby dać siłę ludziom siłę. https://youtu.be/rMUUC1Z-mV4

 11. Odszedł Wielki Przywódca i Bohater. A raczej Bestia pomogła mu odejść.
  W mediach głównego ścieku ani słowa choć powinna to być informacja na czołówkę.
  Dla normalnych, wolnych ludzi to ogromny cios, ten człowiek był dla nas nadzieją, że można się przeciwstawić złu.
  Bez niego zostaliśmy jak sieroty. Łączymy się w bólu z braćmi z Tanzanii.

 12. Pierniczone żydki opanowały świat, niczego się nie boją, mordują jawnie, bez żadnego pardonu. Chłop mówił prawdę więc go zlikwidowali, przeklęta żydowska mafia, diabelska nacja plemię żmijowe. Koszerne łajzy lucyfery dzieci szatana, wracajcie na dno piekła tam wasze miejsce!!!!! Wszystkich nie zabijecie!!!!

 13. Szkoda że nasza nieszczęsna Polska nie ma takiego PREZYDENTA tylko fałszywego żyda morawieckiego z krzywym ryjem

Comments are closed.