Szokujące nagranie z nocnego klubu. Dzieci pozują i wdzięczą się za pieniądze w lokalu dla LGBT [VIDEO]

Dzieci zabawiają osobników LGBT w jednym z nocnych lokali w Los Angeles. Zdjęcie: Twitter/Lindsay
Dzieci zabawiają osobników LGBT w jednym z nocnych lokali w Los Angeles. Zdjęcie: Twitter/Lindsay

Amerykańskie media społecznościowe obiegło nagranie z jednego z nocnych klubów w Los Angeles. Dzieci za pieniądze wyzywającymi pozami i zachowaniem zabawiają zmiennopłciowców, przebierańców, transwestytów i innych osobników LGBTUSA, a ci rzucają im pieniądze.

Szokujące sceny nakręcono w nocy w jednym z klubów dla LGBTUSA w Los Angeles. Lokal pełen jest dzieci, niektórych  poprzebieranych w ubrania płci przeciwnej przyprowadzonych przez różnych swoich zmiennopłciowych rodziców czy opiekunów. Zmiennopłciowcy namawiają je do zabawiania ich i paradowania w wyzywający sposób.

Na nagraniu widać zmiennopłciowca, czy zwykłego przebierańca, który bierze dzieci i zachęca by w wyuzdany sposób wdzięczyły się do zgromadzonych osobników LGBT. Ci wrzeszczą zachwyceni, traktują dzieci jak striptizerki i rzucają im pieniądze.

Dewianci twierdzą, że w tych ohydnych pokazach chodzi o to, by dzieci „były sobą”. Takie pokazy stają się w Los Angeles coraz modniejsze i teraz ze względu na reżim sanitarny coraz częściej są organizowane także na świeżym powietrzu.

18 KOMENTARZE

  • Taki typowy zdegenerowany śmieć (nie)ludzki.
   Tylko skąd tyle tych mutantów ?
   A może żarcie z fast foodów napchane chemią i hormonami ?
   a może chów wsobny ? a może nadmiar leków, którymi tam szprycują się od dziecka ?
   a może już upada tamta cywilizacja i nic już z siebie nie da ?
   A po prostu są „dziećmi Szatana”, więc mają swoje „niebo” w którym nie ma logiki, moralności, przyzwoitości i empatii ?

  • Dlatego normalnym powinno być, że bierzesz giwerę, wychodzisz na przechadzkę i strzelasz do każdego napotkanego degenerata. Przy okazji robisz tym Szatanowi na złość i tu jest cały w tym humor i dowcip.

 1. Całe upadające Stany – sataniści górą. Oby na to wszystko kaldera w Parku Yellowstone odpowiedziała sprawiedliwie, a Elon Musk nie zawiódł, to na długie miesiące będzie znakomite widowisko. Taki niby horror, a ile radości. „American Dreams in Hell” – serial lepszy niż z Hollywood. Natura wyreżyseruje sama.

 2. Wg lewaka Franka:
  „Bóg wybacza zawsze. Ludzie wybaczają czasami. Natura nie wybacza nigdy.”
  Rachunki zostaną wyrównane.
  Czwórkami do Piekła będą szli – sataniści od dziecięcej krwi.

 3. Kto wykorzystuje niewinne dzieci do tak perfidnych celów winien być natychmiast wykastrowany, w przypadku odmowy wyeliminowany ze społeczeństwa. Bagno popierane przez masonerię typu LGBT zneutralizować jak najszybciej.

Comments are closed.