Wariant Delta jest groźniejszy niż przypuszczano

Zdjęcie ilustracyjne. / Źródło: Pixabay, collage
Zdjęcie ilustracyjne. / Źródło: Pixabay, collage
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Dane z Wielkiej Brytanii wskazujące na to, iż śmiertelność z powodu wariantu Delta koronawirusa jest sześciokrotnie wyższa w przypadku osób zaszczepionych niż niezaszczepionych okazały się fake newsem.

Wielka Brytania, mimo dużej liczby szczepień i zaszczepienia w pełni niemal połowy społeczeństwa, mierzy się z rosnącą liczbą zakażeń. Za najwyższe wyniki zakażeń od końca lutego/początku marca ma być odpowiedzialny wariant Delta.

Liderzy szczepień. Teraz mierzą się z rosnącą liczbą zakażeń. To już początek IV fali?

 

„Dominujący wariant”

Wielka Brytania mierzy się obecnie z rosnącą liczbą zakażeń, która w ostatnich dniach przekroczyła już 10 tysięcy w ujęciu dobowym. To najwyższy wynik od drugiej połowy lutego.

Wariant Delta koronawirusa jest „dominujący” i odpowiada już za 91 procent wszystkich przypadków zakażenia. Twierdzi się, że wariant ten łatwiej się rozprzestrzenia.

 

 

67 KOMENTARZE

  1. Czepianie się – co komu przeszkadza że ludzie po szczepieniu umierają – bez szczepienia też by umarli – w arkuszu kalkulacyjnym wystarczy wykasować zmarłych i będzie grało – nowy kredycik krótkoterminowy o wyższym oprocentowaniu na Lockdown dla władz – może jakaś profesura za badania pasujące koncernowi, staż zagraniczny dla wyszczepionego dziecka…

    • Dwa warianty – albo kłamią Ci albo tamci – skoro Anglia twierdzi, że zachorowalność wzrasta a fakt jest wysokiej sterylizacji naturalnej odporności to stawiam, że nie obrali właściwej drogi…

    • Eksperymentalny preparat w trakcie testów ma być skuteczny jaja sobie robisz? Mamy powtórkę rozrywki 100 lat temu instytut medyczny Rockefeller wyszczepiał surowicą z koni żołnierzy w Fort Riley potem wysłani do Europy i cyk pandemia hiszpańki

  2. Dane wskazują: 1. zaszczepieni rzadziej łapią covida. 2. jeśli już złapią to niektórzy mogą umrzeć, ale wśród zaszczepionych, tych dziesiątków milionów w UK, są też ludzie bardzo schorowani i bardzo starzy. Jak się wypuszcza stronniczego newsa to zawsze niepełne dane są prezentowane. Wiek zmarłych, typ chorób, od jak dawna zaszczepieni itp.

  3. Artykul o zerowej wiarygodnosci. Brak szacunku dla czytajacych. Artykul na zasadzie kopiuj, tlumacz, wklej. Nie swiadczy to dobrze o redaktorze

  4. Do wiadomości osób, które są jednak zainteresowane źródłem informacji: lifesitenews jest skrajnie prawicową stroną informacyjną (Kanada) która znana jest z teorii spiskowych, anty liberalnych wywodów byłego Katolickiego księdza. Regularnie neguje nawet podstawową naukową wiedze. Zwolennicy Donalda Trumpa.

Comments are closed.