Segregacja sanitarna według dra Grzesiowskiego. „Wariant francuski”, żeby niezaszczepieni przemyśleli swoje zachowanie

Grzesiowski
Dr Paweł Grzesiowski. / foto: YouTube

Powinniśmy znać już plany przygotowań przed IV falą pandemii – powiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 w wywiadzie opublikowanym w czwartek w „Rzeczpospolitej”.

Grzesiowski pytany, na jakim etapie pandemii jesteśmy, odpowiedział, że „na etapie dołka między dwoma kolejnymi falami”. „Tendencja już się zmieniła i nie mamy spadków, a mniej więcej stały poziom 100–120 zachorowań dziennie”.

„To zapowiada, że w ciągu czterech–sześciu tygodni zaobserwujemy wzrost sięgający nawet kilku tysięcy zachorowań dziennie” – dodał.

Na pytanie, czy 17 milionów zaszczepionych w Polsce to dużo, ekspert odparł, że jest to „na tyle mało, że nie uda nam się powstrzymać czwartej fali”. „Ale to już jest na tyle dużo, że fala będzie miała inny przebieg, szczególnie w regionach, gdzie jest najwięcej zaszczepionych osób” – wyjaśnił.

„Wariant francuski to próba zorganizowania życia w nowych okolicznościach i spowodowania, żeby ludzie niezaszczepieni przemyśleli jeszcze raz swoją decyzję oraz żeby zaszczepieni nie byli stłamszeni przez to, że ktoś był niechętny do szczepień. Pojawia się sytuacja paradoksalna, gdzie ludzie, którzy się zaszczepili, będą musieli być w lockdownie, bo ktoś inny się nie zaszczepił. To nie jest logiczne. Powinniśmy tak zorganizować życie, by zaszczepieni mieli dostęp do różnych obszarów życia, a ci, którzy są niezaszczepieni, żeby musieli podlegać regularnemu testowaniu” – ocenił Grzesiowski.

Francja wprowadza radykalną segregację sanitarną

Źródło: PAP

59 KOMENTARZE

 1. Udokumentowanie szczepienia to jedna kwestia. Natomiast dostęp osób trzecich np. pracodawców do informacji czy dany pracownik jest zaszczepiony to kwestia druga. Nie ma podstawy prawnej upoważniającej pracodawcę do zapoznania się z danymi wrażliwymi.

 2. Grzesiowski, ty „ekspercie”, to nie są zachorowania, tylko dodatnie wyniki tak zwanego testu. Łżesz w żywe oczy, jak ostatni gnojek. Za pieniądze stałeś się szmatą do podłogi, „lekarzu”.

 3. Jeśli się okaże, że te „szczepionki” to „konie trojańskie” z tlenkiem grafenu, to ludzie rozerwą cię własnymi rękami, panie G.! I chyba nie tylko ciebie..

 4. narracja się zmienia a gdy brakuje argumentów
  wówczas ze starych trzeba wycisnąć co się da
  wcześniej mówiono mamy tyle a tyle zakażeń
  co było oszukańcze bo w rzeczywistości były to pozytywne testy
  teraz gdy testy wykazują po sto wyników pozytywnych dziennie
  mówi się że mamy zachorowania oczywiście bezobjawowe

 5. Psychopata na usługach nwo. Ale dla gszesioskiego miejsca w „nowym świecie” nie będzie bo „oni” „włatcy” takich nadgorliwcow się boją i po osiągnięciu swoich celów w pierwszej kolejności się ich pozbywają. Ci naganiacze do zaszprycowania myślą że będą żyli długo i szczęśliwie za srebrniki które otrzymują dziś za swoją chaniebna działalność ale w swoim czasie okaże się że w mieszku maja zamiast kasy „suche liście”.

 6. Masowa psychoza i uległość rządu nadal nęka świat, gdy kultowa germafobia, hipochondria i poszukiwanie pozwolenia stają się normą. Wielka Brytania ulega autodestrukcji z powodu tej wymuszonej przez rząd choroby psychicznej, ponieważ masowe posłuszeństwo wobec wymazów Covid-19 i idiotycznych aplikacji do śledzenia kontaktów NHS powoduje braki kadrowe w każdej branży, w tym w krytycznych miejscach pracy w infrastrukturze, opiece medycznej, transporcie publicznym i zakładach produkcji żywności.

 7. „Najbardziej błyskotliwa technika propagandowa nie przyniesie żadnego sukcesu, jeśli nie będzie się stale pamiętać o jednej podstawowej zasadzie – musi ograniczyć się do kilku punktów i powtarzać je w kółko.” – Joseph Goebbels a teraz uczeń (Paweł Grzesiowski).

  • „Nie można zmienić mas. One zawsze będą takie same: głupie, żarłoczne i zapominalskie”. „Ta propaganda jest dobra, która prowadzi do sukcesu, i ta zła, która nie osiąga pożądanego rezultatu. Zadaniem propagandy nie jest być inteligentną, jej zadaniem jest prowadzić do sukcesu.” J Goebbels-Grzesiowski c d n

   • „Nie byłoby niemożliwe udowodnić przy wystarczającej ilości powtórzeń i psychologicznym zrozumieniu zainteresowanych osób, że kwadrat jest w rzeczywistości kołem. To są tylko słowa, a słowa można formować, aż przyobleką idee i przebranie.” – Goebbels-Grzesiowski.

 8. Kolego ja Cię stestuję chetnie tym patykiem w oko bo tam też kowit sięga i nawet twoj kolega kaczor raz mial maske prawie na oczy naciagnieta. I wtedy na pewno przemyslisz swoje zachowanie.

 9. I to jest lekarz? Czy do tego idioty nie dociera fakt, że zaszczepienie nie eliminuje wirusa. Zaszczepieni dalej mogą przenosić wirusa tyle, ze po przechorowaniu nie jest on już niebezpieczny. Ale ci idioci myślą, że szczepionka zabija wirusa. Chłop się ewidentnie pcha do gipsu.

 10. Problemem jest to, że Polacy, jako naród, jako całość, są niezwykle bierni i posłuszni władzy. Czegoś takiego nie ma nawet we Francji. Polak woli się wyszczepić albo dać łapówkę, żeby dostać papierek, tylko dla tzw. świętego spokoju lub żeby pojechać do Chorwacji.

   • Dokładnie , jakby nie było zaszprycowali tylko 16 mln ludzi 2 dawkami , to jest mniej niż 50 % , zobacz jak wygląda ten stan w innych Państwach.
    niektóre pod 80 % podchodzą. A więc Brawo POlacy Rodacy jesteśmy z Was dumni !!!!! Chwała Wielkiej Polsce :)

 11. A to obejście drugiego durnego ograniczenia:

  To dowodzi, jak zdemoralizowane i skorumpowane jest nasze społeczeństwo. Nie decydujemy się na rozwalenie tego (nie)rządu i sejmu nierządnic, lecz za wszelką cenę, nawet za cenę eksperymentu na naszych dzieciach chcemy mieć korzyści, spokój i się nie wychylać.

 12. przecież to nie są szczepionki tylko eksperymentalne preparaty medyczne dopuszczone warunkowo w nagłych wypadkach.
  Żeby się nie zdziwił jak głównie osoby zaszczepione zaczną chorować. Już teraz słychać za te pseudo szczepionki działają do pół roku.

 13. Ten idiota jeszcze rok temu bredził o odporności stadnej czy zbiorowej. 80% już przechorowało, z czego 90% bezobjawowo (cokolwiek to znaczy). Maski opadły chodzi o $$$. Dziennikarskie szmaty i ich udawane pytania. Jestem dumny z Polaków że stawiają bierny opór tej farsie.

  • tak to prawda, ta ordynarna propaganda uprawiana przez tych lucyferian, jest nazistowska, ja myślę, że oni prześcignęli już Niemcy z lat 30stych XXw. w propagandzie. Niestety czeka nas równie ciężka jak przed 90 laty walka o wolność

 14. „Pandemia” spowodowała, że największe miernoty, kanalie, gady i inne robactwo wypełzły spod najbardziej wilgotnych kamieni, ciemnych szczelin. Gdyby tacy „ludzie”, żyli podczas okupacji to na 100% byliby kapusiami i szmalcownikami. To tępe konowały jak grzesiowski, horban, simon czy gut, a świat nigdy by o nich nie usłyszał gdyby nie „pandemia”. Skorumpowani cyrulicy raus! Wracać do swoich głównych zajęć czyli spijania upławów z wagin starych prostytutek!

 15. Aparthaid sprawdził się w RPA to sprawdzi się w Polsce. Za aparthaidu RPA się rozwijała, więc może to jest droga dla Polski?

  • Na dobry początek jest 160 tys. nadmiarowych zgonów. Następne setki tysięcy w toku – z powodu zawalonej diagnostyki raka, chorób krążenia, itd.

   Ja tu tej „drogi dla Polski” nie widzę.

 16. David LV Bauer z prestiżowego Francis Crick Institute (Londyn) – badania wykazały, że po przyjęciu 2 dawek szprycy Pfizer spada 5-6 razy ilość neutralizujących przeciwciał (złoty standard przeciwciał) blokujących wirusy przed wejściem do komórki.
  Wyjaśnia się dlaczego mowa o miesięcznych szprycach/ booster shots

 17. Ciekawy jestem czy taki „ekspert” to sie nie boi wyjsc z domu do takiego warzywniaka czy na lody…czy tylko autem z ciemnymi szybami przemyka z podziemnego parkingu do gmachu tv i z powrotem??

  • Oczywiscie. Zgodnie z teoria Bechampa winne chorobom sa syfy dostarczane do ciala a nie wirusy Pasteura. Dzieki covidowi poszedlem po rozum do glowy i wiem juz, ze cala ta ,,medycyna,, to wal korupcyjny z poczatku 20 wieku.

 18. Uważnie cxytając:testowani będą tylko niezaszczepieni, co stworzy iluzje, że zakażenia występują tylko u nich, co znowu będzie podstawą do tego, żeby niezaszczepionych poddać represjom.

 19. Co wy mi tu Grześkowski pier…cie! Ścieżkę zdrowia dla nieszczepiennych! Jak dostaną wpi…dol to się im pogląd zaraz zmieni. No, a teraz Grześkowski paszoł do telewizji i mówcie tam co trzeba.

Comments are closed.