Niedzielski na tropie. Wskazuje na obce służby i zapowiada masową kontrolę internetu

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Minister zdrowia Adam Niedzielski na tropie tzw. antyszczepionkowców. Zapowiada większą kontrolę internetu oraz sugeruje, że za część wpisów nieprzychylnych oficjalnej covidowej i szczepionkowej narracji pochodzi od obcych służb.

Niedzielski wybrał się do Białegostoku, gdzie na konferencji spotkał się z dziennikarzami. Tradycyjnie już wygłosił swoją tyradę w kierunku tzw. antyszczepionkowców. Do tej grupy zaliczani są już wszyscy przeciwnicy zarówno szczepień w ogóle, szczepień obowiązkowych, jak i totalitarnej segregacji sanitarnej, która bezpowrotnie zmienia znany dotychczas świat.

Niedzielski w tropieniu tzw. antyszczepionkowców zapowiedział ścisłą współpracę z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro. Zasugerował, że w najbliższym czasie możemy być świadkami masowej kontroli i inwigilacji w sieci internetowej.

Razem z ministrem Ziobrą będziemy starali się znaleźć takie metody i kwalifikacje, aby poziom zabezpieczenia i odpowiedzi państwa odbywał się na każdym etapie – na etapie internetu, na etapie, kiedy reaguje policja i na etapie postępowań prokuratorskich – zapowiedział minister.

Będziemy prowadzili monitoring tego, co dzieje się w internecie – poinformował.

CZYTAJ TAKŻE: Punkty szczepień będą chronione. Szczegóły dot. podpalenia „objęte tajemnicą”

Wolność według Niedzielskiego

Podzielił się także swoją definicją wolności.

Idea wolności i nadużywanie jej pod kątem głoszenia czegokolwiek, również wartości czy treści obraźliwych wobec innych osób, nie jest ideą, która prowadzi do harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, tylko prowadzi do podburzania, jątrzenia, dzielenia społecznego, co oparte jest też na manipulacjach – powiedział Niedzielski.

Nie uściślił, czy w kwestii podburzania, jątrzenia, manipulowania i dzielenia społecznego na myśli miał m.in. siebie.

Identyfikacja adresów IP przeciwników obowiązkowych szczepień

Zapowiedział także zmiany w prawie, by surowo karać tzw. antyszczepionkowców.

To nie będzie stosowanie zarzutu nielegalnego zgromadzenia, tak jak do tej pory. To będą przede wszystkim zarzuty związane z naruszeniem integralności majątkowej czy integralności osobistej – powiedział.

Podjęto konkretne kroki, aby identyfikować adresy IP wszystkich anonimowych internautów, którzy naruszają bezpieczeństwo publiczne w sieci – dodał.

Niedzielski na konferencji w Białymstoku mówił także o przyszłych obostrzeniach, restrykcjach, nakazach i zakazach. Zapowiedział kiedy i gdzie w pierwszej kolejności zostaną wprowadzone. Więcej na ten temat w poniżej.

Niedzielski nie będzie walczył z wirusem, tylko prześladował niezaszczepionych?

88 KOMENTARZE

 1. „Masowa kontrola Internetu” w wykonaniu niedzielskiego: wyłączyć komentarze pod wpisami na swoim twitterze, po czym udostępnić je tylko zweryfikowanym wcześniej wazeliniarzom. Tchórz i zamordysta.

  • To jest cel NWO.
   W nowym porzadku swiata aka. Polski Lad nie bedzie nikt mial do cololwiel powiedzenia oprocz rzadu swiatowego.
   Faszyzm jakiego nie bylo nigdy podparty vyfrowa dyktatura

 2. Kto jest anonimowym internautom, naruszającym bezpieczeństwo publiczne w sieci i jak można naruszyć to bezpieczeństwo. Niech mi ktoś wyjaśni bo łapie tej głębokiej wypowiedzi wielkiego maga.

 3. A więc wg Niedzielskiego Dr Horała i prof. Roman Zieliński to agenci GRU? No co ja poradzę, że ufam IM, a nie tym pajacom Mateusza?..

 4. Jeżeli Syntezator Mowy myśli, że takim ględzeniem z Polski zrobi jeden wielki obóz koncentracyjny, to jest w wielkim błędzie.

 5. Aha. Czyli minister Ziobro przeszedł do porządku dziennego nad nadmiarowym zgonem 150 tysięcy ludzi wskutek podjętych działań administracyjnych rządu. Pierwsze miejsce w Europie w nadumieralności, wymordowane miasto wojewódzkie – a pan minister Zbigniew Ziobro nie znajduje żadnych podstaw do sprawdzenia, kto za to odpowiada.

  Rzeczywiście, minister Zero.

 6. Zbrodniarz Mscihuj II Żoliborski chyba się zdenerwował na prawdę o ludobójstwie Polaków przez bolszewicką mafię popiSS *****POPIS

 7. Niech kto wytłumaczy behawior wyjców antyszczepaków bezogoniastych.
  Gdy wyjce wyją że to, tamto i owo to ciemna sprawka ciemnych służb obcych państw, to wszystko porząsiu. Ale gdy ktoś spoza stada wyjców podejrzewa, że antyszczepactwo też może być ciemną sprawką ciemnych służb obcych państw, to już w porząsiu nie jest. Lex Kali?

 8. „na etapie internetu” (WTF?!) nie da się słuchac pierdzenia tego starego dziada vel. admin admin1. Zaraz usłyszy o VPN, dynamicznym IP to zapowie odcinanie zasilania dostawcom internetu i stacjom BTS. To już jest paranoja żeby jedno ministerstwo wsadzało łapska w każdy obszar życia społecznego. Samowola i bezprawie+

 9. Czy nikt poza mną nie jest tu ciekaw ilu antyszczepionkowców pisze z Rosji, ilu z Polski z rosyjskich instytucji, ilu jest handlarzami narkotyków jak ten „Suweren”, a ilu jest powielającymi ich fake newsy pożytecznymi idiotami?

   • Nie zaszkodziła. Czuję się świetnie, nie jest tchórzem jak antyszczepaki, które się maciupkiej strzykawusi boją niczym diabeł wody święconej

    • Do czasu..;) Kupię popcorn i poczekam na NIECHYBNE skutki obecności tlenku grafenu w maciupkiej strzykaweczce, z którą miałeś przyjemność;) Zacznie się od wzrostu krzepliwości krwi i tego pan już nie powstrzymasz, „Onufry”- kształcony bęcwale

     • Jak się zwiększa krzepliwość to są leki zmniejszające krzepliwość, ciemniakiem antyszczepionkowym nieznane.

 10. „Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny. „

 11. Po czym poznać że waaadza tak już przegniła że chyli się ku upadkowi?
  Zwyczajnie, bo dziadzieje, czyli durnieje i bełkocze i aby ukryć swój uwiąd starczo-gnilny zaczyna być agresywna wobec własnych obywateli. Spieszmy się śmiać bo tak szybko odchodzą!

 12. Po czym poznać prawdziwego mężczyznę? Po tym co robi a nie że klekocze jadaczką jak Adasiu Psycholek. Słyszałem że przetwarzanie odpadów na składniki pierwsze chroni środowisko od zanieczyszczenia. Czy tylko mi się wydaje że Adasik Psycholek jest zwyczajnie toksyczny dla otoczenia?

 13. Mnie już dwa razy kompa zepsuli. Wszelkie materiały antyszczepionkowe oraz demaskujące depopulację wysyłam bandzie czworga na ich rządowe oficjalne maile. W tytułach zamieszczam cyniczne zdanie od siebie. Niech wiedzą, że wiemy. Teraz już na serio widać co ta banda żydowskich złoczyńców planuje i rozwija. Żadnej litości dla wroga i żadnych sądów. Nie stać Nas na niepotrzebne koszty i nie czas na byle zabawę

 14. Niedzielskiemu totalnie od**ało. Facet sam pcha się w gips. To taki typ mendy, która komfortowo odnalazłaby się w bliskim otoczeniu szalonego akwarelisty, srogiego wujka Józka, Mao Ze donga, Polpota czy chołoty spod Bastylii.

 15. Czyż to błąd..? „..Identyfikacja adresów IP przeciwników obowiązkowych szczepień..” Od kiedy niby są obowiązkowe C-19?

  • Zaczyna brakować „broni” w walce przeciwko ludziom wolno myślącym jak i całej opinii publicznej! Tonący brzytwy się chwyta, a prawda zawsze zwycięży! Niby ten pan zapomniał ze nadal obowiązuje Konstytucja RP, a nie żyjemy w Chinach Ludowych czy Korea Północnej.

   • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde (demokratyczne) państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa, ale p A Niedzielski nie rozumnie prawa.

    • Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków zaliczymy: gesty,dzieła sztuki,prasę,plakaty, telewizję,radio,sieć komputerową (np.Internet),płyty,wystawy, odczyty. TV oraz radio pod kontrolą a internet NIE i z tego powodu są aż tak duże obawy.

     • Wolność/Libre/Freedom słowa to również dostęp do istniejących krajowych i zagranicznych źródeł informacji. Wolność ta przejawia się także w wolności poszukiwania informacji. Wolność wypowiedzi uważana jest za najważniejszą z wolności obywatelskich. Wolność wypowiedzi stanowi fundament państwa demokratycznego a nie jak nazistów (obecny rzad), który wcześniej czy później upadnie. Wybory późną jesienną?

Comments are closed.