Prof. Horban: Jak przyjdzie pora, to zaczniemy szczepić przymusowo

Prof. Andrzej Horban. Foto: PAP
Prof. Andrzej Horban. Foto: PAP
– Mam nadzieję, że rząd podejmie decyzję, by szczepienia były przymusowe – powiedział prof. Andrzej Horban, który pełni rolę głównego doradcy ws. „pandemii” przy premierze Mateuszu Morawieckim.

Prof. Andrzej Horban prognozując jak będzie przebiegać tzw. „czwarta fala”, sam przyznaje, że będzie łągodniejsza niż poprzednie.

– Kilka, kilkanaście tysięcy. Przypomnę, że mieliśmy około 30 tysięcy zakażeń dziennie, to było horrendum. Myślę, że nie będzie nawet 15 tysięcy. To zależy od wielu czynników. Teraz mamy totalne rozprężenie – mówił.

Poszukiwania czwartej fali trwają. Dziś mniej przypadków niż przed tygodniem

Horban mówił też, że chętnie wprowadziłby przymus szczepień. – Ręka nas świerzbi, żeby rekomendować obowiązek szczepień dla niektórych grup, które są narażone na zakażenia – wyznał.

– Jak tylko przyjdzie pora, to zaczniemy szczepić przymusowo – zapowiedział.

Słowa premierowego doradcy wskazują, że rząd jeszcze bardziej się zradykalizuje w etatystycznym podejściu do kwestii szczepień. Na niektóre grupy ma zostać nałożony obowiązek zaszczepienia się.

– Mam nadzieję, że rząd podejmie taką decyzję, by te szczepienia były przymusowe – mówił.

– Jesteśmy podzieleni, bo są osoby, które uważają, że wystarczającą karą jest fakt zachorowania, czasami ta kara jest śmiertelna – dodał.

– Póki mamy po 200 zakażonych dziennie to możemy skupić się na przekonywaniu (do szczepień) – powiedział prof. Horban.

– Przy 1000 przypadkach dziennie przestaniemy bić na alarm. Będziemy bardzo wyraźnie wprowadzać ograniczenia – dodał.

Źródło: TVN24

74 KOMENTARZE

 1. Dopóki preparaty „przeciw covid” nie znajdują się na wykazie szczepień obowiązkowych, jakikolwiek przymus związany z tymi preparatami jest bezprawny. Tak samo odmówienie jakiejkolwiek usługi ze względu na nieprzyjęcie szczepienia jest bezprawne. Taką instytucję/firmę możecie podać do sądu.

 2. Czy musiecie promować tego idiotę hurbana , przecież to wariat . Jego miejsce jest w domu bez klamek . Chyba ,że robicie to celowo , a takie podejrzenia też mam.

 3. Horban, to niby profesor, naukowiec, ale brak mu kultury, szacunku do innych i nie posługuje się argumentami naukowymi a językiem szantażu i gróźb jak jakiś komunistyczny watażka. Palma mu całkiem odbiła?

  • Horban jest Żydem a Ty jesteś gojem. Czyli wg pejsatych jesteś najwyżej jak pies. Stąd jego pogarda do nas Polaków.
   Przeczytaj Talmud. Włos się jeży na głowie .
   Np małżeństwo katolika z żydówką lub odwrotnie jest w Izraelu potēpiane i nie uznawane. W sąsiedniej w większości muzułmańskiej Palestynie- No problem.
   A ten palant Andrzejek pali z nimi w Pałacu prezydenckim świece hanukowe. Skandal!

 4. Komu życie miłe, radzę zapoznać się z ostatnim oświadczeniem szefowej CDC. Myślę, że ona zna jednak lepiej pewne kwestie niż tutejsze horbany.

 5. o świerzbiącej ręce pana horbana

  każdy prowokator czy szaleniec
  który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej
  niech będzie pewny że mu tę rękę władza ludowa odrąbie
  w interesie klasy robotniczej w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji
  w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności
  w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia
  w interesie naszej ojczyzny

  czy pan horban jest gotów poświęcić swą rękę

 6. Niesamowite wideo z szczepionki mRNA Pfizer pod mikroskopem – trzeba zobaczyć całość jak powstaje płynny kryształ.
  https://www.bitchute.com/video/9Mrgu2OxpyNp/?list=subscriptions
  Potwierdza się to przed czym w 1995 roku ostrzegał Dr Pierre Gilbert – o przymusowych szczepieniach, które przy zastosowaniu magnetycznych technologii, płynnych kryształów i niskich częstotliwości fal będą uniemożliwiać ludziom używać ich umysłu. (przetestowane w Ruandzie)

 7. Niech on lepiej nie mówi, nie straszy, że go ręka świerzbi bo on i jemu podobni, to garstka opłacanych przez farmację troli, gorzej jak suwerena ręka zaświerzbi, a ten ma tych rąk miliony.

 8. W Polsce po tym preparacie powikłań lekarze wpisują oko 1% tego co rzeczywiście jest, właśnie pochowaliśmy dzisiaj ciocie u której wystąpiły powikłania kilka dni po drugiej dawce!

 9. Szczepcie pzymusowo – niechaj płonie :D niechaj płonie polane napalmem, aż do gołej ziemi. :D

  Niechaj zabrana będzie wolność narodu za którą nasi pradziadkowie i dziadkowie umierali,
  Niechaj zabrana będzie wolność od ciemiężcy Komunizmu czerwonej zarazy.
  Niechaj zabrana do piachu będzie wolno wasza i nasza … bo wtedy powstanie lud wyklętych…

  Wpis z pamietnika datującego na 20.08.2021 w czasie „wielkiego zniewolenia”
  Autor Nieznany

 10. Cytat:Wciąż wiele osób łudzi się, że wróci stara dobra normalność sprzed czasów tak zwanej pandemii COVID-19. Jednak gdyby wsłuchać się w to co mówią główni konstruktorzy tego bałaganu, czyli Światowa Organizacja Zdrowia – WHO, oraz Światowe Forum Ekonomiczne – WEF, jasne staje się, że powrót do normy jest wykluczony.” TO JEST MÓJ OSTATNI WPIS.

 11. Jak przyjdzie czas a taki przyjdzie to konowale trafisz za kraty z innymi psychopatami. Mam i znam zapisy Konstytucji RP co o tym mówi. Straszyć co najwyżej możesz swoje dzieci o ile na to pozwolą. ‚

 12. Tą trzecią dawkę nowego zajzajeru pewnie będą zmuszeni podać baranom żeby ich uratować przed jesienną grypą i wyhodowaną przez nich deltą, na którą najciężej chorują zaszprycowani, wg danych z Izraela to 95% hospitalizacji.

  Jeżeli na jesieni pojawią się zgony tylko zaszprycowanych, to będzie to gigantyczna afera i kompromitacja psychopatycznego rządu kowidiotów.

 13. Za przeproszeniem ch.. zrobisz, a nie zaszczepisz ludzi przymusowo. Zaradni ludzie i mądrzy medycy powiedzą, że się zaszczepili, a szczepionka pójdzie do kibla. Musiałbyś pajacu przy każdym zabiegu postawić policjanta. Wy naprawdę jesteście inteligentni inaczej.

 14. To nie jest debil! Wykształcony, inteligentny.
  A więc nie zganiajcie na debilizm. On to robi z premedytacją!!!
  Oni wszyscy
  Kaczyński, Macron, Orban, Merkel, Putin.
  Hmm, kto tym kręci? Kto to jest?

 15. Jakże Wielki Las Zapala Mały Ogień.
  Tak Samo Język – Mimo Że Jest Małym Organem.
  Tylko Słowo i Aż Słowo.
  Słowo – Impuls.

  „…Na Początku Było Słowo… Wszystko Przez Nie Się Stało…
  A Bez Niego Nic Się Nie Stało, Co Się Stało…”

Comments are closed.