Skutki uboczne szczepień na Covid. Berlińska śpiewaczka nie jest w stanie śpiewać

Bettina Ranch Źródło: Instagram
Bettina Ranch Źródło: Instagram
Bettina Ranch, berlińska śpiewaczka operowa, musiała odwołać swoje koncerty po zaszczepieniu się. Dotknęły ją wyjątkowo nieprzyjemne efekty uboczne szczepionki – m.in. lekki paraliż twarzy. O sprawie informuje „Berliner Zeitung”.

Berlińska śpiewaczka operowa Bettina Ranch zmaga się – zgodnie z własnym oświadczeniem – z poważnymi skutkami ubocznymi szczepienia na COVID-19.

Lekarze stwierdzili u niej „ataksję (zaburzenie koordynacji ruchowej)” i „łagodne porażenie twarzy”.

Śpiewaczka informuje, że „niedowład jest zlokalizowany w górnej części twarzy, co obecnie zakłóca profesjonalny śpiew”.

Ranch zaszczepiła się prawie cztery tygodnie temu. Teraz szczegółowo informuje o swoim stanie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wśród hasztagów we wpisach pojawia się szczepionka Biontech.

– Ze względu na bardzo gwałtowne i przedłużające się skutki uboczne szczepionek, nie jest możliwe, abym w tej chwili wróciła na scenę. Bardzo mi przykro i jest mi niesamowicie smutno z powodu tej sytuacji – pisze w swoich mediach społecznościowych śpiewaczka.

W swoim wpisie Ranch zaznacza, że nie chce, by jest przypadek stał się sprawą polityczną.

Inne objawy, które odczuwa śpiewaczka operowa, to m.in. bóle i zawroty głowy oraz dreszcze.

Na pewnym etapie pojawiły się „pojawiał się coraz większy ból w rękach i nogach, a także w stawach i miałam uczucie z powodu bardzo spowolnionych zaburzeń myślenia, mówienia i znajdowania słów, że coś jest nie tak z moją głową”.

– Jestem zapewniana przez każdego rozmówcę medycznego, że te objawy są bardziej przejściowe i jestem przekonan, że tak będzie. Cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, ale będzie teraz – pisze Ranch.

84 KOMENTARZE

   • Głupota antyszczepstwa nie zna granic. Niedawno antyszczep Primo Nocere „wyliczył” że na Covid-19 umarło 10x więcej ludzi w Izraelu niż na Ukrainie w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. :) Oto wynik prawdziwy:
    Ukraina
    44 040 000 mieszkańców : 57 772 zgonów =
    762, 307
    Izrael
    9 083 000 mieszkańców : 7 383 zgonów =
    1 230,2587
    Zmarł na Covid-19 co 762-gi Ukrainiec i co 1230-sty Izraelczyk.
    Czyli prawie 2x mniej zmarło w Izraelu niż na Ukrainie w przeliczeniu na licznbę mieszkańców.

    • Jak może być „wynik prawdziwy”, gdy NIE MA rzetelnego testu na kowid? Powinny być sekcje zwłok, jedynie wtedy mielibyśmy jasność.

    • Przedstawiony wynik nie potwierdza w żaden sposób skuteczności, bądź nieskuteczności szczepień (zbyt mało danych). Dlatego też nie może dowodzić głupoty bądź mądrości szczepstwa i antyszczepstwa. Prawda jest córką czasu.

     • Szanowny głąbie zaszczepiony trucizną nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie milionera,zacznij myśleć swoją głową a nie głową pisowców bo jak będą ci kazali skakac na jednej nodze przed wejściem do sklepu zeby zwalić wirusa z ubrania ro to zrobisz pajacu??

    • Naukowcy z University of California (UC) odkryli, że nastoletni chłopcy są sześciokrotnie bardziej narażeni na problemy z sercem spowodowane szczepionkami przeciwko C-19 niż na hospitalizację z powodu COVID-19. Zespół badawczy kierowany przez dr Tracy Beth Hoeg porównał wskaźniki zapalenia mięśnia sercowego u dzieci w wieku od 12 do 17 lat oraz wskaźniki hospitalizacji z powodu COVID-19 w tej samej grupie wiekowej…

     • Zespół Hoeg stwierdził, że dzieci zaszczepione miały sześciokrotnie większe prawdopodobieństwo wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego niż dzieci hospitalizowane.

  • cały ryk covidian urywa się jeśli dochodzimy do faktów – oni są od tej strony by siać populistyczną propagandę… Z tego powodu nie ma merytorycznych rozmów ekspertów w dziedzinie wirusologii – bo o czym rozmawiać, jak nauka jednoznacznie nie daje szans na tą manipulację propandemiczną? Głos się urywa od zasadności maseczek, poprzez brak uzasadnienia szczepień po sam lockdown – ale psy szczekają a karawana idzie dalej…

    • Ryk antyszczepów urywa się, gdy dochodzimy do faktów:
     84 proc. osób w Holandii, u których test na obecność koronawirusa w organizmie dał w minionym tygodniu wynik pozytywny, to osoby niezaszczepione – informuje serwis dutchnews.nl.
     Publikacja: 14.07.2021 13:05
     Kolejne 10 proc. zakażonych w ciągu ostatniego tygodnia w Holandii to osoby zaszczepione jedną dawką szczepionki – wynika z danych zebranych przez agencję zdrowia publicznego, RIVM.

     • A maseczki – w prawicowym konserwatywno liberalnym Singapurze, drugim najbardziej wyszczepionym państwie świata, za brak maseczki w pociągu sąd wsadza do więzienia

     • Publikacjami z Niderlandów i podobnych do nich kraików, podcieramy się codziennie i dokładnie.Eunuchy na całym świecie wierzą we wszystkie brednie podawane w głównym ścieku kolorowych pomyj.No bo w co mają wierzyć?Przecież eunuchy uważają,że im większa liczba tym większa racja.Eunuchy uważają,że trzeba np.walczyć z CO2 i powrócić do kamienia łupanego.Każdy eunuch jest zakażony strachem i dlatego robią pod siebie z byle powodu.Tfuu…

     • Yossarian – dobrze wiem, do czego dzikusy i prymitywy używają wytworów ludzkiej cywilizacji. Czytać prymityw nie potrafi, to ksiąg nie czyta, tylko się wyrwanymi kartkami podciera :-)

     • Bo ci w telewizji powiedzieli,napisałem ci myśl swoją głową a nie telewizją bo za chwile będą kazać iść ci się utopić żebyś się nie zakaził głąbie!

     • Izrael jest największym dowodem na to, że eksperyment ze szczepionką COVID-19 jest ogromnym niepowodzeniem Izrael jest być może największym tego dowodem. Kraj ten ma jedną z najszybciej wprowadzanych szczepionek na świecie. Prawie 80 procent uprawnionych Izraelczyków w wieku 12 lat i starszych zostało zaszczepionych. Około 2,35 miliona Izraelczyków otrzymało również dawki przypominające…

     • Mimo to, nowe dane z Uniwersytetu w Oxfordzie ujawniają, że Izrael ma najwyższą liczbę zachorowań na COVID-19 w przeliczeniu na jednego mieszkańca. W dniu 3 września w Izraelu odnotowano średnią siedmiodniową, wynoszącą 1143 przypadków COVID-19 na milion mieszkańców – ponad dwukrotnie więcej niż w USA, gdzie tego samego dnia odnotowano 501 przypadków na milion.

     • Nie jest to specjalnie zaskakujące, ponieważ wstępne dane dotyczące szczepionki opublikowane w lipcu w Izraelu wykazały, że szczepionka COVID-19 firmy Pfizer jest średnio tylko w 40,5 procentach skuteczna w zapobieganiu objawowym infekcjom.

     • Robert, a jakbyś tak do tematu się odniósł? Pacjentów też tak maglujesz, czy czasem przechodzisz do sedna? Ty w ogóle masz jakieś życie poza trollingiem na nczas?

  • Durnie antyszczepskie, wobec braku poważnych powikłań prawdziwych, wyszukują kurioza typu że jakiejś śpiewaczce czasowo głosik zaszwankował.
   Ponad 4 miliony zmarłych na Covid-19 vs urlopik od śpiewania.
   Czy te antyszczepy naprawdę nie widzą jak bardzo są żałosne?

   • 4 miliony rocznue (na świecie) umierało wcześniej na zapalenie płuc i nikt nie alarmowal z tego powodu. Ludzie umierają, poważnie chorują po eksperymentalnych preparatach i n8c się z tym nie robi. Szczepienia to profilaktyka. Profilaktyka nie może zabijać ani okaleczać.

    • Nie 4 miliony, tylko 2,5 miliona umiera na zapalenie płuc.
     W Polsce 12 tysięcy (dla porównanie Covid-19 75 tysięcy)
     I mądre kraje coś z tym robią, np. Polsce szczepionki chroniące przed zakażeniem pałeczką hemofilną typu B i dwoinką zapalenia płuc są refundowane i powszechnie dostępne. Ich skuteczność jest widoczna

     • Gdy w styczniu/lutym 2021 roku wznowiono przyjęcia pacjentów onkologicznych, liczba pacjentów wyniosła ok. 284 tys. W analogicznym okresie 2020 roku, liczba wynosiła ok. 10 tys. jakieś przemyślenia?

     • Terminologia słów: wielka różnica pomiędzy „szczepionki chroniące przed zakażeniem pałeczką hemofilną typu B” a wynalazkiem typu mRNA specyfiku nigdy dotąd „testowanym” na ludziach i do tego nigdy nie było aż tyle NOP-ow i zgonów.

   • Sorry, ale pijany ojciec wykorzystywał mnie seksualnie ze swoimi kumplami i swoją traumę mysze leczyć pisząc na tym forum.

 1. Niech jej dochtur bez wyksztalcenia, Niedzielski diagnoze postawi. Pewnie zaordynuje jej kolejny wstrzyk albo garsc chemicznych tablet.

 2. Zaburzenie koordynacji ruchowej, wykrzywione twarze, psująca się skóra z powodu mikrozakrzepów naczyń włosowatych. Hollywood od wielu lat przygotowuje nas do tych obrazków. Mamy się przyzwyczaić do obecności zombies.

 3. może dr. Fiałek – opowiadający rzewne banialuki w Realu – wyleczy śpiewaczkę. W końcu jako reumatolog musi być niesamowicie kompetentny w sprawie rzekomych szczepień i realnych powikłań. Kropka przy tytule medycznym celowa – na doktora bez kropki trzeba sobie zapracować

 4. Jak to było? Zapewne „przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę” jak pisała ś.p. Kalina Mróz

 5. Do wszystkich zwolenników eliksiru!
  Wypad z tej strony, szczekajcie na innych portalach. Tu nikogo nie przekonacie do eksperymentu, bo tu są ludzie myślący. Zrobiliście głupotę, a teraz sapiecie na tych, którzy nie dali się nabrać na propagandę. Już po was. Została modlitwa, bo eliksiru sobie nie wyskrobiecie. Kwestia czasu…ok. 2 lat…

 6. Podpisaliście na siebie wyrok i jesteście na siebie źli, a tą złość wyładowujecie na nas, wolnych ludzi. Teraz może nic wam nie jest i strugacie znawców i bohaterów, krytykujecie tych, którzy się nie poddali szczypawkowaniu, ale poczekamy zobaczymy, jak się posypią statystyki…wszystko przed wami

 7. Objawy są jak najbardziej przejściowe. Niestety nie wiemy, ile czasu potrwa „przejście”. Niestety również nie ma gwarancji, że nie pojawią się inne objawy, niekoniecznie przejściowe.

 8. Niemiecka Służba Zdrowia jest wzorowa. Barrdzo starannie przestrzega wszelkich procedur, bardzo.

  Miało być zrobione miejsce dla muł’zumanów to będzie zrobione! HEIL!

 9. Kilku starszych lekarzy z Novant Health New Hanover Regional Medical Center w Wilmington, N.C., zostało przyłapanych na nagraniu Zoom, którzy przyznali, że kłamią na temat liczby „przypadków” C-19, aby zmanipulować więcej osób do poddania się „szczepieniom”. Dr Mary Rudyk była widziana, jak mówiła dyrektorowi ds. marketingu Carolyn Fisher, że celem jest „zawyżenie prawdziwych liczb zachorowań na Covid”,…

  • tak aby rzeczy wydawały się bardziej „przerażające dla społeczeństwa”. Czyniąc to, Rudyk wyjaśniła, zaszczepi strach w większej liczbie ludzi, powodując, że zakasają rękawy do zastrzyku. „Jeśli się nie zaszczepisz, wiesz, że umrzesz”, wyjaśnił dalej Rudyk o rodzaju fałszywej retoryki używanej w Novant, aby przestraszyć pacjentów do trwałej zmiany ich DNA.

 10. 80% zgonów z powodu C-19 w Szkocji ma miejsce wśród zaszczepionych mieszkańców Niektóre z tych „w pełni zaszczepionych” osób dosłownie umierają niespodziewanie od szczepionek, czego władze i media nie są w stanie wyjaśnić. Pozostałe 20% zgonów, o które obwinia się covid, występuje u ludzi „nieszczepionych”, którzy jednak prawdopodobnie „złapali” białka kolców szczepionkowych, które zostały na nich przeniesione przez „w pełni zaszczepionych”.

  • Osoby myślące wszystko to wiedzą o czym piszesz, a tych opornych deb…ili nie przekonasz, mają już wyrok podpisany. Death man walking… To są zombiaki i szkoda na nich czasu i energii

Comments are closed.