Szokujące szczegóły SEGREGACJI SANITARNEJ według PiS. Zaszprycowani będą obsługiwać tylko zaszprycowanych albo lockdown

Czesław Hoc/Fot. PAP
Czesław Hoc/Fot. PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Sanitaryści z partii rządzącej nie odpuszczają. Poseł Czesław Hoc, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia, nie ustaje w szerzeniu propagandy segregacyjnej na Twitterze. Internauci jednak nie podzielają jego entuzjazmu.

Rządowy projekt, stworzony w pandemicznym resorcie zdrowia, dotyczący segregacji sanitarnej pracowników co prawda przepadł, jednak jego miejsce zajął bliźniaczy – tym razem poselski. Pojawiły się głosy, m.in. szefa senackiego klubu PiS Marka Martynowskiego, że „niektórzy posłowie już się wycofują ze swoich podpisów”.

– Co będzie dalej, nie wiem – mówił w czwartek.

Sanitaryści się wystraszyli? Posłowie PiS wycofują swoje podpisy pod ustawą segregacyjną

Słowom tym zaprzeczał natomiast szef pandemicznego resortu zdrowia Adam Niedzielski. – 30 posłów, którzy podpisali ten dokument, nie wycofali swoich podpisów. To jest próba epatowania kolejnym szantażem – stwierdził Niedzielski.

Ludzki pan Niedzielski. „To nie są rozwiązania tak daleko idące jak w Austrii”

Na Twitterze szczegóły projektu przedstawił poseł Czesław Hoc. „Przygotowujemy PROJEKT ustawy pozwalający przedsiębiorcom uniknąć negatywnych skutków epidemii, w tym masowych zakażeń pracowników i konieczności zamknięcia firmy. Dlatego chcemy im dać narzędzie do walki z niekontrolowanym wzrostem zakażeń” – twierdził.

Nie spotkało się to jednak z poparciem ze strony internautów. „sieg heil Świetny pomysł panie pośle!” – napisał dr inż. n. med. mec. Analma Geddon.

„Brawo Panie Czesławie… też jestem zdania niech tą koronkę roznoszą wyłącznie zaszepieni. To też Pan w tym swoim projekcie uwzględnił, czy jednak ten scenariusz Pana przerósł? Życzyłbym powodzenia w PiS, ale Pan najwidoczniej już obrał drogę ciągnięcia ich na dno” – stwierdził użytkownik @toksycznymOkiem.

„Pan segregator się odezwał. Próbuj, próbuj. Zobaczymy jak na tym wyjdziesz” – „zachęcał” Rick Sanchez.

„Faszyzmu się zachciewa?” – pytał Jędrzej.

„Siekiera motyka bimber szklanka dziś w Wiedniu jest łapanka, siekiera motyka sierp i młot i Warszawę czeka to” – czytamy we wpisie AP.

„Proponuję żeby przenieść niezaszczepionych do oddzielnych dzielnic. Zawsze można dla ochrony zbudować mur. Nazistowskie pomysły” – skwitował Dariusz.

Hoc przedstawił też „trzy filary” segregacyjnego projektu. Wśród nich pojawia się obowiązek szprycowania (oczywiście „dobrowolny”) oraz zwolnienie z lockdownu, ale tylko w przypadku, gdy zaszprycowane przedsiębiorstwo będzie obsługiwać wyłącznie zaszprycowanych klientów.

„1/3 ) Nasze rozwiązanie chroni zarówno pracodawcę jak i pracownika, dając pewne możliwości ale nie nakazując ich stosowania. Zatem, proponujemy trzy komponenty:
✅Pracodawca będzie mógł (nie musi!) poprosić pracownika o okazanie certyfikatu zaszczepienia (żadnych innych danych!)” – napisał.

„2/3 ) Jeśli przedsiębiorca wykaże, że wszyscy pracownicy są zaszczepieni i będą obsługiwali zaszczepionych klientów – to firma mimo możliwych obostrzeń będzie zwolniona z limitów i restrykcji. Dzięki temu firma zachowa płynność działania a pracownik płynność wynagrodzenia” – wskazał.

„3/3 ) Szef każdego podmiotu leczniczego będzie mógł (nie będzie musiał!) zdecydować o obowiązku zaszczepienia pracowników. Jeśli pracownik nie podda się zaszczepieniu, będzie podlegał ograniczeniom wynikającym z Regulaminu danej jednostki podmiotu leczniczego” – zakończył.

Źródła: Twitter/NCzas

35 KOMENTARZE

 1. Gdy przed wyjazdem na kontrakt do Indii zaszczepiłem się przeciwko cholerze nie bałem się ani zaszczepionych..ani nie zaszczepionych..ani miejscowych.Dlaczegóż to ci wszyscy dziabnięci preparatem są tacy przerażeni?

  • Dziabnięci boją się cholery.
   Dokładniej obawa jest podobna do tej która pojawia się podczas skoku ze spadochronem, już leci, krzyczy skaczcie, ale zapala mu się czerwona lampka czy ja na pewno mam ten cholerny spadochron?

 2. A jak pracodawca ma wykazać, że jego pracownicy sa wyszczepieni, skoro nie wolno mu skopiować covidpaszportu szczepa? Kolejny inteligent w sejmie :-)

 3. A coz mądrego może wyjść ze łba konowała, ktoremu po 50 godzinach zajec z immunologii (bo tyle wszystkiego mają studenci medycyny), wydaje się, że jest znawca w tej materii. Przecież nie musi już nic więcej czytać i nad niczym się zastanawiać, wystarczy że ma wiedzę objawiona, zdobyta 40 lat temu, gdy o biologii molekularnej nawet nie słyszał.

 4. ta ustawka to ewidentna dyskryminacja i segregacja rodem z czasów nazistowskich. Brakuje tylko napisów/ale może będą/ nur fur szczypane na szybach lokali, komunikacji. le nawet za Hitlera do sklepów mogli wchodzić a PiS chce zablokować łapami właścicieli ta opcje i zagładzać ludzi przez Świętami! APAGE SATANAS diable bękarciska!

 5. W sumie niech oni to wprowadzą w końcu, Konfederacji od razu skoczy w sondażach, mówię o tym prawdziwych, a nie zamówionych. Obstawiam, że 1/4 lub nawet 1/3 elektoratu PIS pójdzie od razu do Konfy. W praktyce te przepisy i tak będą olewane – polskie społeczeństwo (na szczeście) nie nadaje się na takie eksperymenty, a kombinowanie mamy we krwi. PIS! Na co czekanie. Śmiało!! ;)

  • Nie ważne jak głosują,ale kto i jak liczy głosy. PIS nie wprowadził większości zmian proponowanych przez Ruch Kontroli Wyborów eliminujacych pola do falszerstw, a nawet dołożył kolejne. W razie wątpliwości – Biden *wygrał* z największą ilością głosów w historii (wiecej niz Obama).To w czasie gdy na jego spotkania wyborcze przychodzilo po kilkadziesiąt osób, a na Trumpa wielotysieczne tłumy.

 6. No zwłaszcza w świetle opisanej na innej stronie „bibki sędziowskiej” ten projekt ma faktycznie „spore uzasadnienie”, rzeczywiście!

 7. Hoc, zaszczepieni i niezaszczepieni sieją porówno. Ty o tym wiesz doskonale, bo jesteś endokrynologiem.

  Więc zapytam wprost: ILE dostałeś w łapę, lekarzu?

 8. Będzie Rotterdam plus opcja Brauna. Nie dam się zamknąć w getcie ani nie dam zamknąć mojej rodziny. Tak mi dopomóż Bóg i Rodacy.

 9. Do brudnej roboty z nazistowską ustawą segregacyjną rządu PIS wysłali posła z niebinarnym incydentem głośnym przed laty, bo normalny by się za to nie wziął.

 10. Poseł Kloc(ek) skończy tam gdzie jego miejsce czyli jako kawałek klocka spuszczonego w toalecie. O ile wcześniej nie zawiśnie co jest. Całkiem prawdopodobne. Nie zdziwionym się gdyby przypadkiem wcześniej pożar strawił jego mieszkanie.

 11. Staram się zrozumieć to co ONI próbują nam wmówić. Nie ukrywam, że mam z tym problem. Rozumiem to tak: szczepionka chroni przed zakażeniem, ale tylko wtedy gdy spotykają się ze sobą osoby zaszczepione w maskach na twarzach. Szpryca przestaje działać, kiedy jedna z tych osób jest niezaszczepiona lub/i bez maski. Zaszczepieni zarażeni przez osoby niedziobane mogą zachorować, albo nawet umrzeć. Może się mylę?

  • logiczne to w tym wszystkim jest tylko, ze absolutnie brak logiki u rzadzacych na swiecie, zmanipulowanych, przekupionych politykow. Pytanie jest ile wzieli i za co? Gdzie chca wiac ( Australia NZ?) jak im sie zacznie dymic pod tylkami?

 12. „Zaszczepieni …. mogą zachorować, albo nawet umrzeć. Może się mylę?
  Nie mylisz się.
  Kłujonka ma uodpornić ofiarę poprzez kontakt z konkretnym wirusowym białkiem które szczepionka wytworzy w organizmie ofiary nakłutej.
  Pomysł działać powinien w razie braku mutacji tego konkretnego białka.
  Gdy pojawią się kolejne mutacje wirusów zmieni się i białko.
  Wynik, podwójna reakcja, nieskuteczna szczepionka i wirus który zmutował, rezultatem jest ADE i drewniana jesionka.

 13. po co trzymacie ten artykuł skoro wiecie że rzecznik rządu dzisiaj w południe ogłosił że projekt trafił do rządu na obrady i pójdzie dalej do sejmu? Usuńcie wreszcie ten artykuł bo manipulujecie jak dr choroby i śmierci nagłej!

 14. Znikaj debilu hocu. Akt oskarżenia ci odczytają to będziesz skamlał,że wykonujesz polecenia? Tak się tłumaczyli ci którzy nie uciekli do Argentyny #Norymberga.

 15. A mnie się wydaje, że wszystkim zaszczepionym jest po prostu głupio, że się zaszczepili i dlatego nie chcą obsługiwać niezaszczepionych

 16. To jest czipowanie, genetyczna modyfikacja i sterylizacja owieczek. Posłuszne owieczki nie wiedzą o wdrażanych planach ponad 95% redukcja populacji, transhumanizmie, znamieniu bestii, interfejsie do maszyn. Masowe zgony nadchodzą. Ci co będą żyć (ale nie długo) to będą bezwolne zombi. Zastanów się dobrze co zrobisz jak przyjdą.

 17. No to żeby było zgodnie ze „sprawiedliwością społeczną” w innych restauracjach nie zaszprycowani powinni obsługiwać tylko nie zaszprycowanych, W ten sposób zaszprycowani nie będą narażeni na zarażenie.

 18. przepchną, przepchną. przeccież ten śmieć wypierdolił z pomysłem nawet nie dobę po całkiem dużym proteście w tej sprawie. dodatkowo to mataczenie że niby ktoś tam się wycofał z poparcia podpisem żeby uspokoić nastroje. przepchną. jak nowe daninki i zwiększenie haraczu nfz po ponad roku teleporad, roku który upłynął także pod znakiemrespiratorów szumowskiego nie przekonały was jak mocno ten nierząd ma was w dupie to napiszcie do mnie. mam parę mostów na sprzedaż.

Comments are closed.