Prezydent UJAWNIA. W tym mieście 80 proc. pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie to zaszprycowani

Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech/Fot. Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, CC BY-SA 4.0
Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech/Fot. Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, CC BY-SA 4.0
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Z ust prezydenta Siemianowic Śląskich Rafała Piecha padły szokujące wielu słowa. Samorządowiec wezwał do opamiętania w kontekście mniemanej pandemii. Podkreślił, że „to jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć”.

Rafał Piech gościł na antenie Mediów Narodowych. – Mam wrażenie, że wiele osób jest zahipnotyzowanych. Ten obraz, w który oni są wpatrzeni, zahipnotyzował ich i myślę, że naszym i moim zadaniem jest obudzić przede wszystkim te osoby zahipnotyzowane i powiedzieć im: obudźcie się szanowni państwo, zobaczcie co się dzieje – mówił polityk.

– Co wam obiecywali, że to już jest ostatnia prosta, że nikt już nie będzie chorował ciężko, nie będzie w szpitalu, nie będzie kolejnych fal, nie będzie lockdownów. No to ja wam dzisiaj mówię. Popaprzecie co się dzieje w Australii, Austrii, Belgi i Holandii – zaznaczył.

Przypomniał, że w tych krajach zaszprycowanie ludności jest na poziomie 70 proc. i więcej. – Tam wszędzie są wprowadzane obostrzenia, tam wszędzie są wprowadzane lockdowny, tam osoby zaszczepione chorują, przechodzą to ciężko, trafiają na OIOM i umierają – dodał.

Samorządowiec podał też przykład z własnego podwórka. – Przykład z Siemianowic Śląskich. Pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, z czego czterech zaszczepionych i jeden niezaszczepiony. To są dane z dzisiaj rana – mówił 22 listopada.

– Bardzo was proszę, to jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć. Wyciągać fakty i wnioski z tego, co przekazują wam ludzie, którzy stoją w prawdzie i chcą głosić prawdę – zaapelował.

Źródło: Media Narodowe

78 KOMENTARZE

 1. Szacunek dla ludzi którzy nie boją się mówić FAKTÓW o podejrzanej czieczy zwanej „szczepionka”, za którą nikt nie chce ponosić odpowiedzialności!
  Ale „Kij ma dwa końce” ZŁOCZYŃCY!

  • to jest oczywista prawda. mamy wroga, z którym zwyciężyć można tylko uciekając się pod opiekę Chrystusa Króla, a skupiamy się na walce z pachołkami przeciwnika

   • Problem w tym, że Chrystus (tj. Kościół w Polsce) abdykował… Kościół nas nie wesprze, Kościół dziś idzie ramię w ramię z mainstreamem.

    • Trzeba pomyśleć
     Rozgraniczyć Kościół, jako instytucję, od wiary w Jezusa Chrystusa.
     Z Jezusem Chrystusem zawsze czeka cię zwycięstwo.
     Polecam wypowiedź pana KLUSKI, jak pokonał atak złodziei, oszustów, w garniturach.
     Etyka w biznesie czynnikiem sukcesu

    • Kościół katolicki ( i zresztą chyba i inne) nas Wolnościowców nie wesprze bo księża przyrzekali posłuszeństwo papieżowi . Sęk w tym, że papież wspiera zabijanie i okaleczanie swoich owieczek poprzez propagowanie szczepienia preparatami genowymi na bazie kompotu z zabijanych przed urodzeniem płodów ludzkich.

     • W Kościele nie istnieje bezwzględne posłuszeństwo, „szeregowy” duchowny (kapłan, brat czy siostra zakonna) ma obowiązek nie-posłuszeństwa, jeśli polecenia są sprzeczne z Prawem Bożym (Przykazaniami).

  • Wszyscy nie mogą mieć lewych paszportów bo by im się ze zużytymi szczepionkami nie zgadzało. Choć to, że większość poszła w zlew to by akurat dobra wiadomość była.

 2. Długo na tym stołku nie posiedzi.
  Dr. Fauci w wywiadzie dla NYT na telewizorów nienarzekał, powiedział za to rewelacje o chorujących podobne, zauważył jednak że po szprycy chorują i umierają ludzie młodzi co bez zaszprycowania nie bywało, to jednak Fauci wniosek wyciągnął kuriozalny, więcej szprycy. Cóż skoro nie działa zgodnie z jawnymi obietnicami to może działa zgodnie z założeniami niejawnymi. Oglądacze telewizorów tak czy inaczej niczego nie zauważyli i nie zauważą.

 3. Posłowie Konfederacji, którzy pójdą na spotkanie do WItek, zostaną wyeliminowani metodą „na Terleckiego”. Będą mieli kontakt z jakimś covidowcem i fru na kwarantannę. Nie będą mogli głosować. Kukiza też mogą załatwić w taki sposób. Dlatego gdy tak się stanie, tacy posłowie powinni udać się do sejmu i go nie opuszczać. Sanepid ani policja was stamtąd nie wyciągną. Wystarczy pokazać się na sali sejmowej i… cały sejm na kwarantannę.

 4. Tu chodzi o to żeby ludziom włożyć mordę w kubeł.posłowie naszym kosztem bardzo dobrze się bawią nieuctwo sięgnęło zenitu.Jestem przerażona kto nami rządzi.

 5. Dlaczego w robicie k**wę z logiki?
  Jak można podawać takie informacje bez danych o ogólnej liczbie mieszkańców i poziomie zaczepienia?
  Jeśli przykładowo w mieście mieszka 10 tys. mieszkańców i tylko jeden się nie zaszczepił i na OIOM trafi on i 5 zaszczepionych to też podacie info że 80% osób w szpitalu to zaszczepieni?
  Szanujmy się!

  • Proszę nie wprowadzać w błąd. Średnia zaszczepionych, to 50% populacji. Jeżeli szczepionka nie szkodzi i nie działa to OIOMie powinno być 2:3 (lub 3:2), a jest 4:1 czyli większy udział zaszczepionych niż wynika to z ich udziału w populacji! Wprawdzie liczby małe i trudno o dobrą statystykę, ale zaszczepionych powinno w ogóle nie być na OIOmie skoro szczepionka chroni. Wreszcie, jeżeli jest 5 osób na 10 tys. to zagrożenie wynosi 0,05% i to ma być pandemia!

  • Tak. Bo tak właśnie będzie. Skoro na pięciu chorych w szpitalu- W SZPITALU, podkreślam, jest 4 zaszczepionych i jeden nie to co Ci się nie zgadza?

  • Jeżeli w szpitalu leży 5 osób to jedna osoba z nich staniwi 20% .Czyli pozostałych 4 to 80%. Kolega raczy się obrażać na matematykę z 3 klasy szkoły podstawowej lub w szkołach nie bywał.

  • Szanowni komentatorzy powyżej, chodzi o to że wnioskowanie statystyczne przy tak małej próbce jest NIEWIARYGODNE, choć MOŻE odzwierciedlać stan rzeczywisty w większej, interesującej nas skali.

 6. Mordę ludziom włożono nie w kubeł a w telewizor dawno temu, najstarsi górale nie pamiętają już kiedy. Nic z tym nie da się zrobić no chyba że prąd wyłączą.

 7. Są różne sposoby podawania prawdy. W TVP zapewne powiedzą że ,,na wszystkie osoby w ciężkim stanie w tym szpitalu, ZALEDWIE cztery to osoby zaszczepione”

 8. Bedzie jak w alternatywach prąd wyłączyć ,ale nie dla propagandy tv .Tam ważniejsza od ludzi była stacja zagłuszania a teraz tv podająca strach przed wirusem celebryta .Wylacza zaklady ale nie propagandę

 9. Klasyczny przykład błędu przeżywalności. Osoby na OIT zaszczepione dzięki swoim przeciwciałom walczą i zajmują tygodniami respiratory, a niezaszczepieni sobie radzą gorzej i umierają.
  Publikacje sugerowały, że koty i psy, które wypadły z wyższych pięter budynków, odnosiły mniej obrażeń, niż zwierzęta, które spadły z niższych wysokości, bo rzadziej trafiały do weta. Tymczasem te wypadające z wyższych pięter rzadziej trafiają do weta, bo po prostu znacznie częściej giną na miejscu.

  • Klasyczny przykład debilizmu kowidowego.Aby tylko wywrócić kota ogonem i za wszelką cenę nie dopuścić do umysłu nagiej prawdy popartej faktami.

 10. Posłowie Konfederacji powinni przed każdym posiedzeniem spacerować pomiędzy ławami poselskimi co zapewniało by im immunitet – do czasu wyłączenia kamer.

Comments are closed.