Koncerny zastępowały TYM cukier. Okazuje się, że niszczy serce i mózg
Spożywanie napojów zawierających dużo cukru może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych – m.in. nadwagi. Okazuje się, że jeszcze gorsze jest spożywanie napojów, których cukier zastąpiono tzw. „słodzikiem”. Pojawia się coraz więcej badań, które jasno pokazują, że słodziki używane w napojach mogą zwiększać ryzyko wystąpienia wielu problemów zdrowotnych. Tymczasem te chemiczne substancje słodzące, którymi koncerny zastępowały … Czytaj dalej Koncerny zastępowały TYM cukier. Okazuje się, że niszczy serce i mózg
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element