Bezczelny jak Morawiecki. Tak premier pluje Polakom w twarz ws. embarga na węgiel
Premier rządu Mateusz Morawiecki spotkał się w Otwocku z samorządowcami. Rozmawiano m.in. o dystrybucji węgla. Z ust polityka PiS padły skandaliczne słowa – zbieżne z aktualną mądrością etapu. – Kiedy Unia Europejska nałożyła embargo na rosyjski węgiel, to od razu wiedzieliśmy, że może być go za mało i spółki podlegle Jackowi Sasinowi zaczęły importować węgiel … Czytaj dalej Bezczelny jak Morawiecki. Tak premier pluje Polakom w twarz ws. embarga na węgiel
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element