(Spotkania) Jak może wyglądać Polska po dojściu formacji Korwin-Mikkego do władzy?

PIĄTEK WE WROCŁAWIU

Jak może wyglądać Polska po dojściu formacji Korwin-Mikkego do władzy? Jak wygląda „mapa drogowa” konserwatywno-liberalnych reform? Które zmiany są najpilniejsze; jakie punkty programu można negocjować z ewentualnym koalicjantem a których należy bronić za wszelką cenę? Na ten temat oraz o bieżącej sytuacji politycznej będzie można porozmawiać z Tomaszem Sommerem we Wrocławiu (17 kwietnia – piątek).

Na spotkanie zaprasza m.in. wrocławski oddział KORWIN-u.
KIEDY: 17.04 – piątek, godz. 19:00 – 21:00
MIEJSCE: Wrocław, ul. Rynek 30 (sala naprzeciwko Ratusza, tuż obok wejścia do restauracji McDonald’s).

SOBOTA W WARSZAWIE

Zapraszamy także na XXI Targi Wydawców Katolickich w Warszawie. Podczas spotkania z Tomaszem Sommerem będzie można nabyć książki autorów NCZ! (również z dedykacją) a także poznać się, porozmawiać…
KIEDY: 18 kwietnia 2015 (sobota) w godzinach 16:00 – 18:00
GDZIE: Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie (Plac Zamkowy 4). Stoisko 108

7 KOMENTARZE

 1. Spotkania miłośników fantastyki nie bardzo naukowej :-)

  Ja jestem bardzo ciekawy czy Pan Prezes zamierza znacjonalizować NBP albo czy ma plan nakłonienia do współpracy prezesa Belkę, który jest w stanie wykoleić rząd KORWINu jak będzie niegrzeczny? Może jakaś organizacja paramilitarna?…

  • No tak. Jasnym jest ze JKM tych wyborow prezydenckich nie wygra wiec mozna sobie bajac o zlotych gorach.

 2. Wszystko ładne, ale po wizy do krajów europejskich nie chce mi się stać jak w latach 80-tych.

  • A po co Panu wiza do krajów ‚europejskich’? Turystyczną Pan otrzyma raczej od ręki, a po wizę ‚zarobkową’ będą stali obywatele wspomnianych krajów.

  • Jeszcze trochę, a będziesz Pan sterczał po wizy do FR. Dla chleba. Tam już jest 5 mln Ukraińców, którzy UE uwierzyli.

 3. Pierwszy punkt to wystąpienie z NATO i UE, a następnie wysłanie uprzejmej prośby o przyjęcie do Unii Euroazjatyckiej. Potem można naśladować znakomite wzorce putinowskie, a nawet je rozwijać. Zamiast pałowania demonstrantów – strzelanie z ostrej amunicji. Pozamykać opozycyjne media, wystrzelać opozycyjnych polityków i zwalić to na CIA. W takiej sytuacji można nawet zorganizować wybory – oczywiście bez kobiet. Kobiety są mądre, więc to zrozumieją… Program wolnościowy w całej krasie.

Comments are closed.