Polityka prywatności

Kim jesteśmy. Do kogo należy portal?

Portal NCZAS.COM należy do 5S Media Sp. z o.o., ul. Święcickiego 14, 01-614 Warszawa. REGON: 365416025 | NIP: 5252676432 | KRS: 0000637269

Jak się z nami skontaktować?

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 0048 731 555 039 (poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 17:00)
Osobiście: w biurze 5S Media (ul. Święcickiego 14, 01-614 Warszawa)

Jakie dane osobiste zbieramy, dlaczego je zbieramy, komu je udostępniamy

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Jeśli czytelnik zostawi komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Komentarze są filtrowane (w celu wyeliminowania treści publikowanych przez internetowe boty, spamu, wulgaryzmów itp.) za pomocą narzędzia Akisemt (więcej informacji o nim i jego polityce prywatności: https://akismet.com/) Jeśli odwiedzający witrynę zostawi komentarz, będziesz mógł wybrać opcję zapisu swojej nazwy, adresu email i adresu strony internetowej w ciasteczkach, dzięki którym podczas pisania kolejnych komentarzy powyższe informacje będą już dogodnie uzupełnione. Te ciasteczka wygasają po roku.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na nczas.com mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp. pochodzące np. z serwisu Twitter, Youtube, Facebook). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o odwiedzającym stronę, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

W celu oszacowania zainteresowania poszczególnymi artykułami, poprawy ich jakości, doboru tematyki, poprawy szybkości i komfortu przeglądania strony, a także w innych celach statystycznych używamy usługi Yandex Metrica. Więcej informacji o usłudze oraz jego polityce prywatności na stronie: https://metrica.yandex.com/

Reklamy

Aby móc utrzymać infrastrukturę strony internetowej, redakcję itp. wyświetlamy na nczas.com reklamy. W tym celu współpracujemy z firmą:

YieldRiser Sp. z o.o.
Al. KEN 95, 02-777 Warszawa
[email protected]

CMP

Współpracujemy także z firmą Sirdata która dostarcza nam system CMP (Consent Management Platform) pozwalający uzyskać zgodę od użytkownika na emisję profilowanych reklam.

Sirdata to firma zajmująca się marketingiem danych, która w ramach współpracy z klientem umożliwia dostarczenie użytkownikom odpowiednich ofert dostosowanych do ich zainteresowań. Dane gromadzone przez Sirdata są przechowywane przez maksymalny okres 365 dni, w zależności od celu przetwarzania, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadą minimalizacji. Więcej informacji pod linkiem: https://www.sirdata.com/privacy/. Informacje o możliwość wyłączenia gromadzenia danych przez Sirdata- pod linkiem : https://www.sirdata.com/opt-out/