W odmętach lewackiego szaleństwa. Przeszkadza im tradycyjna choinka. Jedni likwidują, a drudzy robią ją po swojemu

Choinka
Choinka "multikulti".

Władze włoskiego Bolzano nakazały usunięcie z ratusza bożonarodzeniowej choinki. Do miasta przyjeżdżają muzułmanie, więc mogą poczuć się urażeni. Za to w Monachium choinka nie jest już symbolem Bożego Narodzenia ale drzewkiem różnorodności multikulti i czegoś tam jeszcze.

Jak informuje European Post choinka tradycyjnie stojąca w ratuszu we włoskim Bolzano ma być usunięta.

Od lat w tym alpejskim mieście odbywały się ceremonie nagradzania sportowców roku, a drzewko dekorowali oni sami. Ozdabiali też miejsce spotkań bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Teraz to wszystko musi zniknąć, bo do miasta przyjeżdżają członkowie muzułmańskiej organizacji.

Szef stowarzyszenia byłych sportowców dostał z ratusza telefon informujący go, iż choinkę i dekoracje trzeba usunąć, bo mogą one urazić uczucia islamskich gości.

Muzułmanie mają być przyjmowani w tym samym pomieszczeniu, gdzie odbywa się wręczanie nagród dla sportowców i w którym stoi drzewko.

Zobacz też: Islamiści zaatakowali kościół. Wielu zabitych i rannych w Pakistanie [VIDEO]

Takich problemów nie mają za to mieszkańcy Monachium. Tam na tradycyjnym bożonarodzeniowym jarmarku choinki zwyczajnie nie będzie. Zastąpiła ją metalowo-szmaciana konstrukcja.

Na stelażu w kształcie choinki porozwieszane są powycinane ze szmat, papieru i dykty różne postaci i zielone ludziki. Konstrukcja zdobi „Festiwal Zimowy”.

Obrońcy tego chłamu twierdza, że jest to po prostu instalacja artystyczna i nie zastępuje choinki. To dzieło sztuki.

Zobacz też: Przybysze z Bliskiego Wschodu kochają Hitlera. Postępowa Europa nie chce tego dostrzec w imię tolerancji