To zdanie naprawdę padło na antenie TVP Info. „Gdyby nie dobra zmiana, disco polo byłoby dalej represjonowane”

Disco Polo TVP Info
Roman Mańka. / fot. TVP Info

Na Nowogrodzkiej powinno zapalić się nie żółte, a czerwone światło – tak Internauci komentują słowa, które padły dziś na antenie TVP Info.

W telewizji rządowej cały dzień trwa dziś zachwyt nad wczorajszym Sylwestrem emitowanym na antenie TVP2.

Najciekawsze stwierdzenie padło jednak w programie „Minęła 20” z ust Romana Mański.

Czytaj także: „Sylwester Marzeń” z TVP2 – pijany mężczyzna przebywał w strefie VIP, uderzył ochroniarza, zaczął uciekać próbując wtargnąć na scenę. Nie, to nie był Sławomir

Ekspert Fundacji FIBRE, powiedział, że: Muzyka disco polo nie miałaby w Polsce szans, gdyby nie dobra zmiana w Polsce, byłaby na marginesie, albo byłaby dalej represjonowana. Prawo i Sprawiedliwość spowodowało, że na scenę wszedł nowy gatunek.

Przypomnijmy, że podczas wczorajszego Sylwestra w Zakopanem emitowanego na antenie TVP2, największą oglądalnością cieszyły się występy gwiazd disco polo, czyli Zenona Martyniuka i Sławomira.

Zobacz także: „Sylwester Marzeń” w Zakopanem: Fonsi z „Despacito”, Zenek Martyniuk i Sławomir dali Kurskiemu zwycięstwo. TVP deklasuje TVN i Polsat [VIDEO]

Warto przeczytać: Polityczne podsumowanie 2017 roku. Kto rozczarował, a kto zawiódł?

1 KOMENTARZ

  1. Takie to „państwo” piątej klepki na wzór teatrzyku piątej klepki Krysi Jandzi. Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI.

Comments are closed.