Argentyna na kolanach! Chorwaci całkowicie ich rozbili. Zobacz wszystkie bramki meczu [VIDEO]

Reprezentacja Chorwacji. Foto: PAP/ITAR-TASS

Chorwaci pokonali na Mundialu w Rosji reprezentację Argentyny 3:0. To był pieny mecz w wykonaniu bałkańskich piłkarzy.

Ten mecz była naprawdę emocjonującym widowiskiem. Jednak przez całe spotkanie widać było przewagę chorwackiego zespołu.

Chorwaci grali dynamicznie i cały czas atakowali. W pierwszej połowie próby obu dryżun kończyły się niepowodzeniami.

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, ale tylko dla Chorwatów.

W 53 minucie spotkania po głupim błędzie bramkarza Argentyny piłkę w siatce umieścił Ante Rebic.

Drugą bramkę dla Chorwatów strzelił w pięknym stylu Luka Modrić.

Trzeci gol, pożegnalny dla Argentyny, padł po pięknej akcji i całkowitym pogubieniu się argentyńskiej obrony. Strzelał Ivan Rakitic.

Chorwaci zapewnili sobie awans do drugiej fazy mistrzostw. Argentyńczycy mają jeszcze szanse. Wiele zależy od piątkowego spotkania Islandia Nigeria.

Pierwsza bramka dla Chorwacji po błedzie bramkarza Argentyny.