Partia mężczyzn! – konkurs z przymrużeniem oka…

Feministki powołały Partię Kobiet w celu zabrania nam naszych ostatnich praw i stworzenia feministycznej utopii. Trzeba przeciwdziałać! Kupą panowie! Mężczyźni ze wszystkich krajów świata, łączcie się!

Partia Kobiet twierdzi, że kobiety są w mniejszości. Jest to jawne kłamstwo, gdyż płeć piękna dłużej żyje. Mimo że nas, mężczyzn, rodzi się więcej, to o kilka lat krócej żyjemy. I nic w tym dziwnego, wszak one nie mają żon! Całe życie otaczają nas matki, żony i straszliwe teściowe. Rzucam tedy hasło emancypacji i wołam o równouprawnienie mężczyzn. Aby do tego doprowadzić, trzeba powołać Partię Mężczyzn, która zadba o nasze interesy!

Oto nasz program: żądamy równouprawnienia. Mężczyźni są wszędzie dyskryminowani.
1. Źądamy delegalizacji Partii Kobiet i uznania tej organizacji za zbrodniczą. Propagowanie feminizmu – obok komunizmu i faszyzmu – winno być konstytucyjnie zakazane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Źądamy wprowadzenia obowiązkowej służby wojskowej dla kobiet. Równocześnie nie zgadzamy się, aby pełniły w armii rolę sanitariuszek i służb pomocniczych. Chcemy 50% kobiet jako czołgistek, działonowych, spadochroniarzy i komandosów!
3. Źądamy ustawowych gwarancji, że we wszystkich miejscach pracy przestrzegane będą proporcje 50% na 50% w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn. Mówimy dziś męskie „nie” dominacji kobiet w przedszkolach. 50% stanowisk przedszkolanek musi być ustawowo zagwarantowanych dla mężczyzn!
4. Źądamy, aby 50% stanowisk pracy w charakterze krawcowych i szwaczek było ustawowo zagwarantowane dla mężczyzn!
5. Źądamy, aby 50% stanowisk fryzjerów było zarezerwowane dla mężczyzn.
6. Źądamy przymusowego wysłania kobiet do pracy w charakterze górników przodkowych. 50% muszą stanowić kobiety. 7. Źądamy, aby sądy rodzinne w 50% przypadków orzekały, że w razie rozwodu to ojciec, a nie matka dostaje prawo do opieki nad dziećmi.
8. Źądamy równouprawnienia mężczyzn w erotyce i usługach domów publicznych. Ustawodawca powinien zagwarantować, że 50% striptizerek i prostytutek będą stanowili mężczyźni. Domagamy się, aby specjalne państwowe komisje dokonywały inspekcji tego typu przybytków i sprawdzały parytety w zatrudnieniu.
9. Źądamy ustanowienia Urzędu do Walki z Dyskryminacją Mężczyzn, który powinien mieć swoje oddziały we wszystkich powiatach.
10. Źądamy ustawowego zrównania długości życia kobiet i mężczyzn. Odpowiednie ustawodawstwo winno zagwarantować nam – mężczyznom – życie równie długie jak kobietom, a jeśli nie będzie to możliwe, żądamy przymusowej eutanazji dla zrzędliwych kobiet, a szczególnie dla działaczek Partii Kobiet.

Panowie! Mężczyźni! Bracia! Stajemy dziś pod sztandarami emancypacji mężczyzn z wielowiekowej dominacji kobiecej. Mamy dość seksizmu i dyskryminacji charakterystycznej dla współczesnego świata. Niniejszym ogłaszam się Przewodniczącym Partii Mężczyzn. Apeluję do wszystkich panów, aby tworzyli regionalne struktury, budowali koła, walczyli o przebicie się z naszymi postulatami w prasie i w telewizji. Apeluję o tworzenie męskich stron internetowych. Razem, Panowie, damy im radę. Powstań wyklęty ludu ziemi i walcz o swoje prawa!!!

PS. Ogłaszam konkurs na najlepszy plakat promujący Partię Mężczyzn! Nagroda: zestaw książek! Swoje propozycję proszę przesyłać na adres: [email protected]; termin przyjmowania zgłoszeń: 20.10.07 godz. 20:00

Comments are closed.