Oblicza kapitalizmu: Kup samochód, dostaniesz rewolwer!

REKLAMA

Pewien dealer samochodów w USA zanotował w ostatnim czasie aż czterokrotny wzrost sprzedaży dzięki temu, że do każdego kupionego przez klientów auta gotowy jest dołożyć za darmo rewolwer – informuje Samar.

Efekt? Mając do wyboru broń lub kartę paliwową o wartości 250 dolarów, zdecydowana większość klientów skorzystała z tej pierwszej możliwości. Jedynie dwóch klientów wybrało karty paliwowe.

REKLAMA

Samar dodaje, że niecodzienna akcja promocyjna amerykańskiego dealera jest ponoć rezultatem prowadzonych za Oceanem prawyborów Partii Demokratycznej oraz uwagami Baracka Obamy, który w jednym z wywiadów powiedział, że Amerykanie mieszkający na prowincji są przesadnie przywiązani do broni palnej oraz Biblii.

Właściciel firmy Max Motors był niezadowolony z powodu przegranej Hillary Clinton w swoim stanie. Dlatego też postanowił zademonstrować przywiązanie do tradycyjnych wartości tego regionu USA (prawo do noszenia broni) ogłaszając nową ofertę w swoim salonie.

Biznesmen podkreśla, że stwierdzenie Baracka Obamy jest nieprawdziwe, a lokalni mieszkańcy potrzebują broni ze względów bezpieczeństwa.

W salonie dealerskim Max Motors można kupić między inymi auta marki Ford, Chevrolet, General Motors oraz Jeep.

(za: http://www.hotmoney.pl/artykul/2582/1/kup-auto-a-dostaniesz-rewolwer.html)

REKLAMA