Start Ruchu Wyborców JKM

REKLAMA

W najbliższy poniedziałek najprawdopodobniej zostanie zarejestrowany komitet wyborczy o nazwie Ruch Wyborców JKM. Ruch ten ma z założenia spontaniczny i pozapartyjny charakter, a jego głównym celem jest jak najlepszy wynik wyborczy JKM w Warszawie. Przypomnijmy, że w pierwszym sondażu prezydenckim nasz kandydat zdobył w stolicy aż 9 proc. poparcia (więcej na ten temat tutaj) i wydaje się, że wkładając trochę pracy, można ten wynik poprawić, a przynajmniej utrzymać (stosunkowo nowe wyniki badań opinii publicznej są dostępne tutaj). A rezultat odzwierciedlający poparcie na poziomie ok. 10 proc. ma być z kolei przyczółkiem, który być może umożliwi w przyszłości przełamanie układu partyjnego, który doprowadził Polskę do socjalizmu, utraty suwerenności oraz na skraj bankructwa.

Ruch Wyborców JKM chce także wystartować do sejmików w całej Polsce. W tym celu potrzebne jest zebranie w co najmniej połowie okręgów po 300 głosów poparcia. Jak zwykle w okresie wyborczym, zwracam się więc do Państwa o pomoc w tej zbiórce. W odróżnieniu od wyborów prezydenckich, w wyborach samorządowych podpisy muszą być jednak zbierane lokalnie i dostarczane nie do warszawskiego komitetu wyborczego, tylko do komitetów wojewódzkich. Podpisy, koniecznie osób zamieszkujących dane województwo, trzeba więc dostarczać do pełnomocników, których lista znajduje się m.in. tutaj (jako obrazek jpg) oraz na blogu Korwin-Mikkego. Od koordynatorów można również pobrać blankiety do zbierania podpisów, które wkrótce zamieścimy także na specjalnej internetowej stronie wyborczej (prosta wersja testowa: jkmczyhgw.pl).

REKLAMA

Szczególnie intensywna kampania planowana jest w Warszawie. W ciągu trzech ostatnich tygodni przed wyborami planujemy codzienne konferencje prasowe, akcje i happeningi. Ponieważ wszystkie te działania prowadzone są społecznie, a ich uczestnicy to w stu procentach wolontariusze, którzy z uwagi na codzienne obowiązki nie zawsze mają czas, by brać udział we wszystkich wydarzeniach, potrzebujemy jak najliczniejszego grona osób do współpracy, by zawsze nasze akcje wyglądały w pełni profesjonalnie. Jeśli więc ktoś ma czas i chęć, by działać, prosimy o skontaktowanie się z naszym warszawskim koordynatorem – Adamem Wojtasiewiczem (mail: [email protected]).

Na koniec przypominam, że na JKM w wyborach prezydenckich zagłosowało 417 tys. osób. Celem Ruchu Wyborców JKM jest powiększenie tego poparcia, by wreszcie pokazać alternatywę dla okupującej polską politykę „bandy czworga”. Tak więc zwolennicy wolności i polskości – wszystkie ręce na pokład!

REKLAMA