O wolnym rynku w języku Szekspira! Pojedź na Liberty English Camp 2011

Fundacja PAFERE już po raz 3. organizuje w Polsce Liberty English Camp. Jest to unikalna forma nauki języka angielskiego połączoną z nauką ekonomii wolnorynkowej i tajników przedsiębiorczości.

W tym roku LEC odbędzie się w dniach 4-10 września w ośrodku Stanica na Przełęczy (www.stanicanaprzeleczy.pl – wyświetl stronę ośrodka).

Liberty English Camp to – zwłaszcza w polskich realiach – nowatorski projekt, łączący dwa istotne elementy: edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i przedsiębiorczości oraz naukę „żywego” języka angielskiego. Głównym edukacyjnym przesłaniem tego przedsięwzięcia jest uświadomienie wagi wolności osobistej i gospodarczej oraz roli własności prywatnej w społeczeństwie. Równocześnie organizatorzy stawiają na praktyczny aspekt edukacji przygotowując (w formie warsztatów) uczestników do roli przedsiębiorcy, ucząc pisania rzetelnego biznes planu oraz ukazując wszelkie aspekty (w tym ryzyko) bycia przedsiębiorcą.

Każdy z uczestników oprócz wielu godzin wykładów, dyskusji i ćwiczeń znajdzie czas na rozrywkę i inne atrakcje. Wszyscy tegoroczni studenci otrzymają wiele cennych książek.

Wyjazd to…

…świetna okazja do pogłębienia wiedzy na temat gospodarki wolnorynkowej, przedsiębiorczości i filozofii klasycznego liberalizmu

…intensywny kurs „żywego” języka angielskiego (ciekawe dyskusje i warsztaty a nie nudne czytanki i pogadanki). Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu.

…możliwość nawiązania nowych znajomości (poznasz młodych ludzi nie tylko z Polski, ale z wielu krajów świata)

…okazja do uzupełnienia biblioteki :) Otrzymasz ciekawą literaturę wolnorynkową w języku angielskim i polskim

…udany wypoczynek! Po zajęciach istnieje możliwość uprawiania sportu, korzystania z jacuzzi :), wypadu krajoznawczego w doborowym towarzystwie

…klimat studenckich wypraw i biesiad (co wieczór ognisko i dyskusje do późnej nocy)

…inwestycja w siebie (w przeciwieństwie do innych inwestycji – szczególnie w dobie kryzysu – na pewno nie będzie stratą!)

…niższy koszt udziału w międzynarodowej konferencjo naukowej PAFERE LIBERTY WEEKEND, która odbędzie się w październiku 2011 w Czeszowie, w hotelu Niezły Młyn

Zainwestuj w siebie, zarejestruj się (tutaj) i pojedź na Liberty English Camp!

Skondensowane informacje dotyczące wyjazdu można znaleźć tutaj (kliknij – plik pdf). Przybliżony program wyjazdu warto obejrzeć tutaj (plik doc – kliknij)