Kluby NCZ! Szymowski w Siedlcach (02.12)

Prenumerata NCZ! z prezentem

Czytelników, którzy wciąż jeszcze nie zrezygnowali z odbiorników telewizyjnych na rzecz internetu zachęcamy do obejrzenia „Serwisu Informacyjnego” w telewizji „Polsat News”. Gościem środowej edycji programu będzie Tomasz Sommer, redaktor naczelny Najwyższego Czasu!

Mieszkańców Siedlec zapraszamy na spotkanie z naszym dziennikarzem śledczym – Leszkiem Szymowskim. Odbędzie się ono 2 grudnia (piątek), o godz. 19.00 w Pubie „Pracownia Rannych Pantofli” (ul. 3 Maja 38). Tematem przewodnim spotkania będzie państwowe marnotrawstwo opisane w książce „Imperium marnotrawstwa” (dostępna tutaj). Konferencja jest organizowana przez Klub Najwyższego Czasu! we współpracy z lokalnymi strukturami Kongresu Nowej Prawicy.

Przypominamy, że Kluby NCz! powstały ponieważ nic tak dobrze nie robi dla propagowania i ugruntowania myśli jak osobisty kontakt z ich autorem. Każdy, któremu bliskie są nasze idee może założyć Klub „Najwyższego CZASU!” w swojej miejscowości (tylko na jedno spotkanie, na które przyjadą nasi dziennikarze albo na cały szereg „formacyjnych” dyskusji). Na początek działalności chcemy, żeby Klubach zagościli nasi najpopularniejsi autorzy, czyli Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz i Tomasz Sommer. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z ogólnopolskim koordynatorem Klubów – Adamem Wojtasiewiczem, tel. 507 022 111, e-mail: [email protected] Wszystkie osoby, które się do nas zgłoszą, otrzymają szczegółowe informacje i instrukcje, jak zorganizować i prowadzić działalność Klubu we współpracy z Redakcją.

Comments are closed.