Po angielsku o wolności: Instytut Globalizacji zaprasza do Milówki

REKLAMA

Instytut Globalizacji zaprasza na kolejną edycję letniego obozu „Liberty English Camp 2012”, łączącego doskonalenie języka angielskiego z nauką ekonomii wolnorynkowej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dn. 2-7 lipca w Milówce, w Beskidzie Śląskim. Partnerem obozów „Liberty Camp” jest amerykański think-tank Language of Liberty Institute. Podobne seminaria odbywają się na całym świecie m.in. w Armenii, Gruzji, Nigerii, Słowacji czy Słowenii.

REKLAMA

Wykładowcami są wybitni przedstawiciele ruchu wolnościowego. W zeszłym roku był nim np. były senator z USA i dyrektor Goldwater Institute z Arizony. Obóz łączy ze sobą przyjemny letni wypoczynek z intensywną nauką ekonomii w języku angielskim.
Studenci pracują w małych grupach, oglądają filmy, wiele zajęć ma charakter praktyczny. Organizatorzy nie zapominają także o wieczornych imprezach przy ognisku, wycieczkach w góry czy odpoczynku na basenach w Czechach czy na Słowacji.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

– W opinii organizatorów, jak i uczestników, ostatnia edycja Liberty Camp organizowana przez Instytut Globalizacji należała do najlepszych w historii – przyznaje Jacek Spendel, dyrektor Instytutu Globalizacji i główny organizator imprezy. – W tym roku ośrodek, w którym organizujemy obóz wzbogacił się o nowe wyremontowane sale, a my mamy nowy sprzęt audiowizualny – co z pewnością podniesie atrakcyjność oferowanych kursów – dodaje.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie, profesjonalną kadrę, komplet materiałów szkoleniowych, a także dodatkowe atrakcje, takie jak darmowe książki, czy atrakcyjne nagrody konkursowe (podczas ostatniej edycji była to np. kamera wideo).

Obóz ma charakter międzynarodowy. Podczas ostatniego pobytu w Milówce gościły grupy z Ukrainy, Armenii i Nigerii.

Podczas seminarium rodzą się nowe przyjaźnie, część osób dzięki zdobytym kontaktom wyjeżdża na zagraniczne staże i konferencje.

Tego typu imprezy cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy apelują o jak najszybszą rejestrację. W kwietniu obowiązuje promocyjna cena przy wczesnej rejestracji.

Szczegóły organizacyjne można poznać na stronie www.globalizacja.org/camp

Więcej informacji udziela:

Jacek Spendel, dyrektor
Fundacja Instytut Globalizacji,
www.globalizacja.org
[email protected]
tel. + 48 509 615 488

REKLAMA