KNP rozwija skrzydła: Sowa w strukturach partii, kolejne miasta spróbują zlikwidować straż miejską, przygotowania do manifestacji przeciw ZUS

Tylko w czasie wakacji tzw. Partia Herbaciana zablokowała w Georgii (USA) podwyżkę jednego z lokalnych podatków, a w Ohio uruchomiła referendalną machinę w sprawie zablokowania obowiązkowych ubezpieczeń zdrowotnych. Na prawym skrzydle Republikanów wydaje się wzorować Kongres Nowej Prawicy, który choć w innej skali to coraz lepiej radzi sobie lokalnie.

Działacze KNP lada dzień rozpoczną zbieranie podpisów w Pszczynie w związku z inicjatywą referendalną w sprawie odwołania Straży Miejskiej. Władze Rybnika opornie (więcej na ten temat tutaj – kliknij) weryfikują karty z już złożonymi podpisami. Do wymuszenia na władzach organizacji podobnego referendum przygotowuje się Bielsko-Biała, Cieszyn oraz Żywiec.

W strukturach partii na dobre rozgościł się Grzegorz Sowa. Przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego, znany m.in. z nagłośnionego w mediach wypowiedzenie umowy ZUS-owi, zgodził się zostać Koordynatorem Akcji Organizacyjnej w partii Korwin-Mikkego. Fakt, że za organizację spotkań wolnościowców, rozbudowę struktur oraz animowanie konkretnych inicjatyw członków i sympatyków KNP zabrał się człowiek niezależny finansowo, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzaniu działalności gospodarczej i niezłomny ideowo musi cieszyć.

Warto przypomnieć, że za sprawą p. Sowy od miesięcy odbywają się w kolejnych miastach Polski pikiety przeciw ZUS-owskiej piramidzie finansowej. Najbliższa demonstracja odbędzie się w Częstochowie: 20.08.2012 r., ul. Dąbrowskiego 43/45; godz. 15-17; po manifestacji – ok. godz. 18 – spotkanie otwarte na ul. Senatorskiej 4. Jak zachęcają organizatorzy: „Wspólnie zaprotestujmy przeciwko przymusowi ubezpieczeń! Mile widziane wszelkiego rodzaju transparenty związane z ZUSem, np. rozwinięcia tego akronimu!”

Comments are closed.