Spotkania w Klubach NCZ!: Szymowski (Częstochowa, 18.09), Sowa (Ostrów Wielkopolski, 21.09), Małkowski (Wolsztyn, 21.09)

Zapraszamy na kolejne spotkania Klubów NCZ!

18 IX (wtorek) – Leszek Szymowski w Częstochowie: Zapraszamy na spotkanie z Leszkiem Szymowskim, które odbędzie się 18 IX (wtorek) w Częstochowie, w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego przy ulicy Kilińskiego 132. Początek o godzinie 20.00 po Mszy świętej o godzinie 19.00. Publicysta zreferuje bieżącą sytuację polityczną zwłaszcza w kontekście działalności służb specjalnych. Przedstawi także najnowsze ustalenia dotyczące katastrofy w Smoleńsku

21 IX (piątek) – Grzegorz Sowa Ostrowie Wielkopolskim: Spotkanie z Grzegorzem Sową – człowiekiem, który wypowiedział wojnę ZUS – odbędzie się w auli Domu Katechetycznego przy parafii św. Antoniego w Ostrowie Wlkp. (ul Raszkowska 39). Spotkanie poprowadzi organizator klubu NCz! W Ostrowie Wlkp – Pan Jacek Koronowski. Tematem spotkania będzie dobrowolność ubezpieczeń oraz patologie narosłe wokół państwowego monopolisty – ZUS.

21 IX (piątek) – x. Stanisław Małkowski w Wolsztynie: Spotkanie z księdzem Stanisławem Małkowskim będzie miało miejsce w Wolsztyńskim Dom Kultury; początek o godz. 19.30. Spotkanie poprowadzi organizator klubu NCz! w Wolsztynie – Pan Rafał Konopka.

Podstawowym zadaniem klubów NCZ! jest wciąganie ludzi w orbitę wolnościowych środowisk poprzez organizację spotkań z tuzami naszego ruchu, ale także poprzez integrację ludzi o wolnościowych przekonaniach na poziomie lokalnym. Często bowiem jest tak, że ludzie o wolnościowych poglądach, żyjący naprawdę blisko siebie, po prostu o sobie nie wiedzą. A kluby „NCz!” są pomyślane przede wszystkim jako miejsce spotkań i wspólnego działania, którego kształtu zresztą nie narzucamy, dla takich ludzi. Dotychczas, mimo wakacji i sezonu urlopowego, udało nam się powołać do życia 10 klubów. Mamy nadzieję, że to początek i że niebawem kluby powstaną we wszystkich zakątkach Polski, abyśmy mogli docierać z Prawdą o Polsce do najdalszych zakątków naszego kraju. Zachęcamy więc naszych czytelników do tworzenia klubów NCz! w swoich miejscowościach. W klubach regularnie odbywać się będą prelekcje prowadzone nie tylko przez autorów NCz! lecz również przez innych ludzi polskiej prawicy tj. m. in. przez ekonomistów z Centrum im. Adama Smitha. Na listę naszych prelegentów dołączyli również x. Stanisław Małkowski, x. Tadeusz Isakowicz – Zaleski, Grzegorz Braun, Rafał A. Ziemkiewicz, Romuald Szeremietiew i wielu innych. Aby założyć klub NCz! wystarczą tylko dobre chęci i zdolności organizacyjne. Osoby zainteresowane prosimy o kontaktowanie się z koordynatorem klubów NCz – Redaktorem Leszkiem Szymowskim. e-mail: [email protected]

Comments are closed.